Skoči na vsebino

Photoshop skuter styling


SeLoTeJp

Priporočene objave

kaj, če bi mal kopiral iz avtomobilizem.com in še kle probal čimbolj estetsko dodelat kakšen skuter v photoshopu? bi bil kdo zainteresiran? najprej kakšen vaš predlog kater skuter bi se pedenal in kakšna fajna slikca na beli podlagi bi bla v redu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene ful zanima, danes bom Aeroxa predelal v Photoshopu 8.0 pa da vidimo, kaj bom skomponiral. Ponoči enkrat bo gor :) TigerMeet varjanta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jez sem malo poskusil z aprillio k je njena slika mal bl gor.. ne pravim, da je kej lepša, dokončana pa še zdaleč ni ;)

19649predelana_SR.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fuj!!! Zakaj bi zapravlu kes pa predelavu, ce je original tko ene miljonkrat lepsa

Nikol in nikdar nebo seriski motor lepsi od svoje predelave... :D Ona aprilia pa se mi ful dopade :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fuj!!! Zakaj bi zapravlu kes pa predelavu, ce je original tko ene miljonkrat lepsa

ja sej ne bi jo zares tko pobarvov, samo, da vidš koko zgleda... na tak način si lahko na sliko motorja daš nalepko, da vidiš koko zgleda.

tomozuki, tale tvoj tigermeet me pa res zanima ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja se ga da downloadat na kšnem p2p programu. ampak ti itk ne morš, ker bi 3 dni skp dol vleku :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če maš slabo povezavo se je brezveze matrat, raj kšnmu prjatlu reč, ma sigurno kdo..

btw, še kr se s tisto aprillio ukvarjam, bom celo na žive barve prebarvov :D a ma kdo še kakšen predlog?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja svojga mal prired ... od svojga sliko pa ga polepsas. Samo to ni dobr k te loh premam ce je predobr pa zmeces pohn dnarja da takkga nrdis :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malaguti-total fun haha

malaguti f-15 je pa zelo lepši ane???????'

100 grši- drgač pa usak ma svoj okus ane tako da je brezveze govort ker je lepš ker bo usak trdu ja njegov lepš---> še nis pogruntov. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malaguti-total fun haha

malaguti f-15 je pa zelo lepši ane???????'

100 grši- drgač pa usak ma svoj okus ane tako da je brezveze govort ker je lepš ker bo usak trdu ja njegov lepš---> še nis pogruntov. B)

Dej ti se pa ne usajaj... jst sm mislu za to barvo!! -> kičasta je. Drgač je pa v redu oblika. Malaguti ROX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!