Skoči na vsebino

Photoshop skuter styling


SeLoTeJp

Priporočene objave

Spegli so grdi pa zlamajo se takoj zato pa jih jaz nimam :D Ker sn obadva vsipo :D Pa tudi ce ju nebi vsipo ju nebi mel gor :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toti dna pa ma take špegle, da daljnovod potrgaš :lol:

Stari, daj nea takih vun sekaj, ker se pol nea morem nehat smejat :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak, zaj pa nekaj cajta več nebom nič farbal, ker mam dovolj :) Totega Aeroxa zadnjega sn pa delo od 0:00 pa do 3:00 :D Ob 4:00 sn šou spat, ker sn si mogo med 3:00 pa 4:00 še zobe umit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak, zaj pa nekaj cajta več nebom nič farbal, ker mam dovolj :) Totega Aeroxa zadnjega sn pa delo od 0:00 pa do 3:00 :D Ob 4:00 sn šou spat, ker sn si mogo med 3:00 pa 4:00 še zobe umit :D

zdej bi mogli sam te njegove farbanke na pravi skuter skup spravt :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti pa si se res prav odločo da si šo na toti umetniški faks (al kak se že reče ;) )

tak btw: danes me je spet škifarija ustavla, ko sn šo domu iz službe, torej nekje ob 22.15 sn se pelo skozi peš cono pr gostilni europa (tam so že linota tudi 46x vstavli :D ) in sta mi dva škifa začela mahat, jas pa sn se te vstavo (ich biti pošten :D ) in mi je začel bluzit da teko ko sn že star bi lahko vedo predpise, te pa pogleja vožniško in reče: aja 16 si komaj star :D heh, škifi pač mislijo če nisn obrit in mam bradico da sn že 78 star, joj :D

potem pa mi hvala Boge ni dal kazni, je reko da je blo zaj to prvič pa zadnič, heh, jas pa se dnevno 46x pelam tam skozi :D :D :D

če bi on seveda malo bolše poglejo skutera bi itaq vido da sn mel vkloplene samo zelene luči, ampak ni vido, super :D

pa dobovejat mu tudi nisn mogo, da sploh nisn divjal tam skozi :D

treba malo dekline v gostilni prestrašit :D hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čakite zaj! :) Grem en tedn na morje pa bom prineso kake nove ideje za štrihanje skuterov :) Sej toti moji niso bokvekaj, samo jih je pa užitek farbat. Ne vem, če nebom kake delavnice za Air-Brush odpr :D

Pero, ti maš pa zeeeeegn glede škifov :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pero stari si ze ja :D KAj bos te ti dikline v gostilni straso ce se enna dere nic :lol: Da bi jaz,linolada pa matej prisli bi se evropa v trenutki spraznla al ki si se pac mimo pelo :D :) :D :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je Tomaz v mailu napiso da nebojo sami kicasti aeroxsi gor se en DNA in Spiderman look :D

norm_dna_spiderman.jpg

Ej un moped tm uzad (se ne vid znamka) kr prow carski :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pero stari si ze ja :D KAj bos te ti dikline v gostilni straso ce se enna dere nic :lol: Da bi jaz,linolada pa matej prisli bi se evropa v trenutki spraznla al ki si se pac mimo pelo :D :) :D :)

če se pelaš na dva metra blizu stolov in miz od gostilne se bojo dekline že prestrašle :D

drugič še morm škife :D :D :D heh

vam trem pa skutere tak derejo, kao da bi se 46 čoperov mimo pelalo :D

de gremo zbrat 50k jih dat mateju in odpelat skutera, dat večjo dizo in se že vozmo 130 :D ob porabi 10L / 100km :D :D :D ujoj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10L/100km JA JA :D Jaz sn ga na ptuji te tanko pa sn priso v brezje pa sn se mel samo cetrt kesla :blink: Vceraj pa mi je pravo se mu bo se malo vec zrlo :blink: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15955malaguti-firefox-f-15b.jpg

Dejte še tegale lepotca mal obdelat...da ne bo zgledal tako resen :D

Tomaz bi ga samo je za en cas neho ustvarjat :D Meni pa se nena da :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozabljate, da nisem lih kakšen photoshop expert.. če bi reku pobarvej ročke na rmeno - ni problema.. za čreva pa nisem prepričan če bi znov nardit ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo ni skuter,je pa zrihtan v photoshopu-drugač je to čist serijska rumena aprilia etx

apriliaETX-predelan.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam zakaj more pa tm dol pisat hribar & otroci??? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!