Skoči na vsebino

Curijeva gre 270 (po novem že 275)


curi

Priporočene objave

Akrapovic ima to zadevo, pa tudi MIK Mehanik. Stane cirka 10-20 jurjev, da ti naredijo test. samo da ne boš jokal, ko se bo motor moral brez milosti zvrtet do blokade v vsaki brzini...

Hvala

Jokal bo motor ne jaz,saj ga že navajam na to,sem ga že zvrtel do 14500 obr.,ko sem dal dol še katalizator,ga pa še od moči razganja,mislim ,da bo imel med 105-110KM :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej curi še neki a po mislš da gre več kot 220kmh če si mel kumi na 11000??

lp sharky

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Po stevcu blizu 250,pa klancu navzdol pa do 270kmh

Sporočim takoj ,ko sprobam

Popravljeno . Popravil curi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res ga ma kar nekaj-navora.Zelo lepo se pelje iz nizkih obratov.

se ti zdi, da je "kar nekaj navora" ful uporaben podatek?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ooo full dobr a to si prdubu z avspuhom al kaj ja ibr dobr po gre pa skor oz. več kot Z750 k blž i TC-ja se je pelu poštevcu 248 Kmh

lp pokliči sharky :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po stevcu blizu 250,pa klancu navzdol pa do 270kmh

Sporočim takoj ,ko sprobam

da ni mogoce yamaha koncno naredila motor ki gre 300km/h in to 600ccm???????? :grrr mogoce v prostem padu.

najprej se pelji toliko, potem odstej napake stevca in potem povej koliko gre. 600ccm? mislim da ne. 1000ccm ima koncno hitrost tukaj nekje, kamor ti uvrscas 600-tko. fizika pac naredi svoje in ne moremo mimo nje.

Popravljeno . Popravil fazerer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ni mogoce yamaha koncno naredila motor ki gre 300km/h in to 600ccm????????  :grrr mogoce v prostem padu.

...fizika pac naredi svoje in ne moremo mimo nje.

Niso fazerji navadni motorji, ki bi se podrejali fiziki. Malo lastnike poslušaj, to so prava mala čudesa! Že ta stari je bil, ta nov je pa itak oh in sploh... :lol1:

Popravljeno . Popravil premza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niso fazerji navadni motorji, ki bi se podrejali fiziki. Malo lastnike poslušaj, to so prava mala čudesa! Že ta stari je bil, ta nov je pa itak oh in sploh... :lol1:

sama foušija iz tebe govori :D

A mislite, da bi FZ6 se dal tko napedinat, da bi bil hitrejš od Hayabuse? Ali pa je mogoče že serijsko tolk dobr?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoce v prostem padu.

se moram malo popraviti. tudi v prostem padu ne doseze 300km/h, ker je premalo aerodinamicen :lol1: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sama foušija iz tebe govori :D

A se tolk vidi? O:-)

A mislite, da bi FZ6 se dal tko napedinat, da bi bil hitrejš od Hayabuse? Ali pa je mogoče že serijsko tolk dobr?

Je že serijsko boljši!

Udobnejši, gre lažje v ovinek, manj porabi, je lažji, ...

...samo končna, tle pa, no ja, hmmm... :hmm:

niti ni tako pomembna, če pa komu je, pa mal porihta in gre takoj 300 :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To enostavno pomeni da stevci od FZ6 zelo lazejo. <_<

P.S.: ce vam toliko pomeni, si pa stevce preuredite da bodo ene 25% vec kazali ... kaksni frajerji boste B)

--

Se popravljam - 50% vec, 25% vec vam zgleda ze kazejo ... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ooo full dobr a to si prdubu z avspuhom al kaj ja ibr dobr po gre pa skor oz. več kot Z750 k blž i TC-ja se je pelu poštevcu 248 Kmh

lp pokliči sharky :yea2:

jst sicer svoje Z750tke nisem teral do konca, sm se pa vozi z novim Fazerjem in se mi ni zdele neka raketa, mogoč ma pa curi neko special edition :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Akrapo stane 180.000,Wings pa 100.000sit,cena govori v prid slednjemu,ker gor ga daš zaradi glasa ne pa firme,garancija odpade,tut če daš gor givi kufer,ker ni originalen in ti ga ni namontiral pooblaščeni serviser,če se ti kaj naredi, zariba ali kaj drugaga ,morš dat gor original,pazi ,da ti na servisu pod opombe ,kaj ne napiše, menjave kakšnega neoriginal dela(auspuh,nosilec za kovček),pa saj ti piše v garanciji,kaj lahko,kaj ne smeš

PS:koliko ste se raspisali o km/h,napisal sem samo mnenje, koliko bi lahko šel ,do 14.000obr.,vi pa že kar,nabijate v prazno,ker pri 11.000obr-220kmh,vsakih 1000obr.hitrost naraste za 20kmh,pa izračunajte,to pa itak vem ,da vsak števec laže,eni več ,eni manj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker pri 11.000obr-220kmh,vsakih 1000obr.hitrost naraste za 20kmh,pa izračunajte,to pa itak vem ,da vsak števec laže,eni več ,eni manj

eeee matematika ne štima tu, z večanjem hitrosti se veča zračni upor in za vsak km/h več rabiš več moči in navora. zato večina motorjev pride hitro do realnih 200 kaj dosti naprej pa ne. sploh nad 250 km/h (realnih) pa pridejo samo največje zverine, enostavno je upor že prevelik in rabiš dooosti konjev. mislim da bi morala realna fz6 bit med 210 in 220, več dvomim, je prešvoh pa predvsem premalo navora.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ocitno bi stevec pri 14k obratih, pri predpostavki, da gre 270km/h lagal za 40km/h ali procentualno okoli 15% (po podatkih revij naj bi bila koncna hitrost okoli 230km/h). :hmm: a je to uredu ali ne naj presodi vsak sam, meni se zdi veliko prevec.

ampak, hej, to je zopet moje skromno mnenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V vozilih merilniki namenoma lažejo! :P

Pa ne smo tisti za hitrost, tudi tisti za vrtljaje navadno kažejo preveč. :D 

Kolesarski za 1.000SIT so v natančnosti svetlobna leta pred njimi! :OK:

Res je! Sicer sem pričakoval, da bodo digitalni števci na novejših mopedih delali na enakem principu in tudi enako natančno kot kolesarski...

Sem pa bil zelo presenečen, ko sem pred kratkim analogni merilnik hitrosti nekega korejskega produkta primerjal z GPSom... Bil je 100% natančen do 160km/h, pri max. hitrosti (172km/h v veter) pa je kazal za debelino kazalca premalo...

lp, D.

PS: Moj moped (Suzuki GS500E) npr. kaže 8-9% preveč. Tako kaže 160km/h ko je realna hitrost šele nekaj čez cca. 145. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Včeraj po avtocesti,5.pres.-12.000obr-220kmh,6.pres-11.500obr-225kmh,vozil sem proti vetru in avtocesta se je dvigovala :hmm: ,pa še avtomopbili so mi nagajal :BUA: ,moram iti na gorensko :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej curi a res si se tok pelu ja full dobr jest sm se pa v petek v 6 prestvi tm okol 11400 pelu 212 km/h pa sm pol tud mogu nehat k so bli avtomobili v napoto, pa tud je bla bl na gor cesta od Brda proti Brezovici tko da gre ta stvar gre ne!!!

lp sharky :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ejlena100kajkobitipocasizaceluporabljatistavcnalociladabomovsajseostalikretenilahkoprebralitvojekratkenovele.

hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ICE kaj pa če bi se ti brigal mal zase k sm to obvestilo že dubu pa ne tko skp pisat k presledke delam tko da oprosti k se da vseen bol brat k pa to k si ti zej napisu.

Ja drgač pa spojlerček dobiš v TC-ju in sicer original jamaha je okol 65.000 drgač je pa tud od ermaxa k ga mam pa jest je pa cca 55.000 sit tko, da pejt pogledat.

lp sharky :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ICE kaj pa če bi se ti brigal mal zase k sm to obvestilo že dubu pa ne tko skp pisat k presledke delam tko da oprosti k se da vseen bol brat k pa to k si ti zej napisu.

ali pa če bi pisal tako, da se te bo dalo normalno brati !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy,v šolo bo treba jit ,in to za dolgo,tvoja matematika, tvoji izračuni :BUA: :lol1: ,nisem prej hotel pisati ,dokler nisem sprobal,hitrost in obrati nimata nobene veze z uporom,tako kot sem napisal drži,in ne bom še enkrat pisal ,1000obr-se hitrost poveče za 20kmh,včeraj 250kmh-pri12.800obr,tako ,da bo motor šel pri 14.000obr-blokada-270kmh,cesta se je dvigovala proti Celju ,oviral me je gost promet,in pri 250kmh,je še imel rezerve

PS:da pa vam zaprem usta, sem imel gor kolesarski števec,ki je kazal 255kmh,pa si sami predstavlajte,za kolko kdo laže,po mojem mnenju, ne več kot 10kmh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

600 ccm motorcek z 110 KM (baje) na sklopki in "tapravih" 255 km/h. curi..... ne pretiravaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Symru,najlepša ti hvala :notworthy: ,pol je že boljš,da od R6 motor kupiš, pa tega prodaš ,pa te pride samo 200.000sit razlike

Vidite nisem nakladal :notworthy: ,ker je Berth isto ugotovil-1000obr-20kmh :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!