Skoči na vsebino

Curijeva gre 270 (po novem že 275)


curi

Priporočene objave

Rudi in ostali, pozabljate, da se lahko zadnja guma pri 250+ km/h vrti tudi 20-30km/h v prazno.

Zdaj pa še meni razloži tole :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jezus ded je dobo svojo temo! To pa ni kar tak! Pa naj se že nekdo z močnejšo mašino javi in ponudi za test hitrosti. Jaz sem mu že samo je malo daleč da se bo iz LJ al od kod že je k meni v Skoke pripelo! Pa kaj tam ni nobenega ki bi končal to nesmiselno debato? :? Predlagam da ninđa revizori naredijo temo o mojem lampu in o njegovem vplivu na prelaganje iz levega v desni nagib, ker je to ful pomembno, ker desne bol slabno peljem in misli da je zato kriva vsebina želodca..... :lol1:

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne boste verjeli ampak FZ6 ima pri 270 toliko rezerve moči da lahko še gumo žge spotoma. Pa Curi je itak večji mojster kot Valerossi(on pri 30 kmh žge Curi pa kar pri 270 :rolleyes: )

Nikoli ne bo šel bolj ali manj serijski 600 270kmh.

Marsikateremu tisočaku je to težko doseči ne pa šestotaku. Mislim da je nek forumaš s FZS 1000 prišel okoli 270 ali pa malo čez s tem da ustreza opisu ki je napisan nekaj objav višje: nekaj več kot 170 cm pa kakih 65-70 kg, povrh tega je bil pa še pošten klanec navzdol proti MB.

@Curi: pa brez zamere B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, vidim da novi auspuhi kar vabijo, da bo šla moja prdulja tudi 270...zaenkrat več kot 256 noče števec pokazat, za katerega sem se pri 90 prepričal da je točen (mimo šole: "vi vozite 92" in pogledam na cajger pa je res blo tam nekak...)

Kake auspuhe mi svetujete da bo šlo 333 km/h? :naughty: :naughty: :naughty:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

El B,.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm... ljubljancan sem... Blackbirda imam .... Sicer brez plastike ampak mislim, da tako ali tako ne bo treba hudo vec voziti kot sem ze....

Gremo probat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rudi in ostali, pozabljate, da se lahko zadnja guma pri 250+ km/h vrti tudi 20-30km/h v prazno.

Zadeva ma sicer zveze s Caponordom, samo je vseeno z GPS-om merjena hitrost. Podatki so sicer za Caponorda, ampak, motor je motor. Pri novih elektronskih števcih se da upoštevat tudi to.

V glavnem pri novi VFR je merilec hitrosti kazal 159 mph, v resnici pa je bilo tole 145 mph, med tem ko je Caponordu kazal 140 mph, v resnici je bilo pa 139 mph (0,7% napaka :kva2: ). Torej ni zmeraj prav, da kar nasplošno od števca odštejemo par km zarad zdrsavanja gume, včasih brihtni inženirji to tudi upoštevajo. Še scan strani iz revije.

lp

Rudi

post-4-1085212785.jpg

Popravljeno . Popravil rudib
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh pa je vseeno,kolk kej leti,

Hitro je hitro prehitro,mene je en izsilu pr 60 na uro,pa se ni lepo izteklo....

Mal na to pomislite,ni vse v hotrosti!!!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V glavnem pri novi VFR je merilec hitrosti kazal 159 mph, v resnici pa je bilo tole 145 mph, med tem ko je Caponordu kazal 140 mph, v resnici je bilo pa 139 mph (0,7% napaka :kva2: ).

Normalno, tradicionalna Nemška pedantnost je danes vemo kaka (vse kar je neško crkuje, vključno z Golfi 4), Italjanska pa je ravno obratna - šlamparija se je obrnila v pedantnost...

NO, pa lepo sem vam rekel, da mi števec točno kaže.

No torej, kako dosežem 333 km/h (razen v prostem padu) ?

El B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi v prostem padu ne bos dosegel 333km/h, ker si premalo aerodinamicen (ti na motorju), upor pa raste s kvadratom hitrosti. nimas pogojev :grrr . za dosego take hitrosti bos potreboval pomoc zelo zelo mocne masine, ce ze ne FZ6. :devil:

Popravljeno . Popravil fazerer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi v prostem padu ne bos dosegel 333km/h, ker si premalo aerodinamicen (ti na motorju), upor pa raste s kvadratom hitrosti. nimas pogojev  :grrr . za dosego take hitrosti bos potreboval pomoc zelo zelo mocne masine, ce ze ne FZ6.  :devil:

upam, da bo tale prispevek prebral tudi kdo od tistih, kateremu 600 ccm motor "leti" 270. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niso fazerji navadni motorji, ki bi se podrejali fiziki. Malo lastnike poslušaj, to so prava mala čudesa! Že ta stari je bil, ta nov je pa itak oh in sploh... :lol1:

Ta novi ima baje dušo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa ne bi šla zverina kot je fazer 270, če gre pa hyosung comet 240 po števcu (realnih 205 ? :hmm: ) in to brez šipce in wingsov ? :kva2:

Tkole predelan bi šel vsaj 250 po ravnem, kaj šele po klancu dol. :lol1:

Če hočte realne števce si kupte aprilije (po števcu 269 / realnih 268). :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne paničarit, test je že dogovorjen, še par malenkosti poruhtamo pa javimo rezultate! do takrat pa teoretiki na plan :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
Sam je pa zadeva zelo preprosto rešljiva, GPS vzet s sabo pa zmerit.

Če ga imaš,mi ga posodi ,da zmerimo točnost števca,glede dogovora ,da me kdo sledi,je pa že tudi zmenjeno,vas pokličem,ko bom v LJ,ali pa MB,ni nobene panike nekam pridet,za enkrat sem zmenjen z Bajsijem in Pervyiem,lahko pa še kdo drug gre zraven

PS:pa nisem napisal da gre 270,ampak,da bo šla pri 14.000-če bo motor to dosegel,mislim pa da ne bo panike

Popravljeno . Popravil curi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej fantje men se zdi ta je film Torqe preveč vplival na vas. Ne ga srat! S takimi km/h. In če slučajno jo že doseže :lol1: :lol1: :lol1: imej s sabo padalo, air bag jakno in gasilni aparat ker več kot 10 km ne boš naredu. Pa kot so že nekateri povedali števci lažejo.

Najbolje je, da ko vidiš kje radar, pelješ zraven do konca pa pol primirjaj kaj je kazal števec in kaj pravi sodnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....ali pa tisto slovensko policijsko GTA-alfo nazicaj, da se malo za tabo pelje. ce ji pobegnes, ti gre vsaj sigurno vec, kot 240. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....ali pa tisto slovensko policijsko GTA-alfo nazicaj, da se malo za tabo pelje. ce ji pobegnes, ti gre vsaj sigurno vec, kot 240. :naughty:

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je sedaj curi, si ga ze stisal al ne?!

lp

ps: mogoce pa isce taprav klanec navzdol :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pripravljam malenkostni podvig....da vesoljnemu Motomarsu dokažem,da TDM leti več k FZ6!!!!!!

Potekajo dogovori z Branetom Dolharjem,OKS in Planiškim komitejem za najem velikanke.......prisotni pa bodo še predstavniki GUINESA........ :lol1: :lol1: ....

CILJ......dokazat,da je FZ6 bedn motor in niti slučajn ne leti tok k TDM........v prostem padu po planiški velikanki!!!!

Iščem samo še nekoga ,ki bi za ta človeštvu prepotreben eksperiment daroval novo TDM!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je sedaj curi, si ga ze stisal al ne?!

Jutri ali v petek grem na štajersko AC,stestirat FZ6,če gre kdo zraven, naj mi pošlje na PM-tel.Pervy a si zrihtal zadevo -motor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri ali v petek grem na štajersko AC,stestirat FZ6,če gre kdo zraven, naj mi pošlje na PM-tel.Pervy a si zrihtal zadevo -motor

madona, pa rabis celotedenske priprave na ta ''podvig''. Kaj ko bi se le na motor usedel, ga pritisnil po AC do konca in napisal, koliko ti je stevec pokazal :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

madona, pa rabis celotedenske priprave na ta ''podvig''. Kaj ko bi se le na motor usedel, ga pritisnil po AC do konca in napisal, koliko ti je stevec pokazal 

Načrtujem zato ,da bi še kdo šel zraven,da ne boste spet 10 strani napisali,kolk curijeva leti,grem jutri dopoldan,v petek slabo vreme

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!