Skoči na vsebino

Curijeva gre 270 (po novem že 275)


curi

Priporočene objave

Mater ste zabluzli v tej temi.Pa ,da še jaz pristavim piskrček.Moji FZ6 sem odprl auspuh.Pobral skoraj vse ven.Glas za moje pojme super.Problem je ker se mi zdi da kar dost žre .Glede pospeškov in takih stvari pa je najboljše ,da nekje sprobamo.Ima sosed fazer let.02 pa ne gre tak kot moja.Je slabša v pospeških in končni hitrosti tud.

Žalostna novica pa je ta da sem včeraj uradno potrdil skoraj končno hitrost na moji fz6.Me je poslikala vectra pri 234km/h.Pa še je blo malo lufta na gasi.Nisem je vido od zadaj ,ker sem bil celi na tanki pa v tisti mali armaturki.Čelado pa mi je že skoraj pritisnilo do riti.No ,zdaj pa zbiram prispevke, prosim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koncno verodostojno izmerjen podatek. :grim

johan bogi. :huh:

Nič ubogi,100 evrotov prosim,ker sem se žrtvoval. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajaj...ta kazen bo pa debelo posegla v tvoj proračun...pa kazenske točke bodo tudi lepa....sočustvujem s teboj.....

po vseh teh kreganjah koliko Fz6 gre sem se bal takoj za nesrečami ravno takšnega primera..... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič ubogi,100 evrotov prosim,ker sem se žrtvoval. :(

:grrr zal je teh € 100.- ze fiksno budzetiranih (zadnjagumapress).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ,čakam še na usodo.Mater jim ksenonsko.Bomo že zrihtali,upam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne,ful sta bla prijazna.Nisem mogo verjet.Pa še prej sem prehitevo cikcak po avtocesti.Reko je samo da sta komaj sledila.da gre dobro ta stroj.Nič ni kompliciro.Vprašo je samo ,če vem kolko sem se pelo.Sem reko da ja,samo,da upam da mi števec laže.Nisem se nič delo pametnega.Čist malega sem se naredo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja boleče ni kaj. kazen pa bo 3-5 pik (skoraj sigurno 5) in od 60.000 naprej, odvisno od milosti sodnika.

jaz sem dobil 4 pike, 45.000 kazen, 15.000 povprečnina - torej praktično minimalna kazen, upam da bodo do tebe tudi tako prijazni. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Johan če ti je v tolažbo, 234 je verjetno bila najvišja izmerjena hitrost. Pri sodniku bo uporabljena povprečna hitrost merjene razdalje, ponavadi nižje od najvišje hitrosti. Nekaj pa je še tolerance. Samo kaj dosti tudi to ne pomaga.

P.S: Že zaradi tega bi blo dobro da vprašaš koliko si peljal.

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...al pa nej ti kr sliko dajo, se boljse pa video. mislim, da bi to naredilo konec tega natolcevanja koliko gre in koliko ne curijeva...

p.s.: a pa tista vektra sploh gre tolk???

Popravljeno . Popravil fazerer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...al pa nej ti kr sliko dajo, se boljse pa video. mislim, da bi to naredilo konec tega natolcevanja koliko gre in koliko ne curijeva...

p.s.: a pa tista vektra sploh gre tolk???

Postavi se pred vectro pa sprobaj.Mogoče te bojo dohajali. :P Puskusit ni greh.Moja sigurno ne gre 270. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moje izkušnje:

do 210 pospešuje solidno (presenetljivo za tak motorček)

do 230 komaj kaj

po klancu navzdol pa je bilo po števcu 253!? če kdo ne verjame, lahko proba za vrednost par pirov :)

Glede točnosti digitalnih števcev:

pri pravilni implementaciji je pogrešek zanemarljiv

Moje mnenje:

270 nikoli!!! Po mojem mnenju je top speed okoli 230...

kaj dosti se nisem zlagal B)

kolikor vem, gre astra do 250km/h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

curi na svoji fazerki 270 po avtocesti...jest pa v nasem polotu mimo padem 160 na uro :grrr :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žalostna novica pa je ta da sem včeraj uradno potrdil skoraj končno hitrost na moji fz6.Me je poslikala vectra pri 234km/h.Pa še je blo malo lufta na gasi.Nisem je vido od zadaj ,ker sem bil celi na tanki pa v tisti mali armaturki.Čelado pa mi je že skoraj pritisnilo do riti.No ,zdaj pa zbiram prispevke, prosim.

Končno en nabasal......sam čakam kdaj pridete še ostali IZSTRELKI na vrsto!!!!!!

Pa še nekaj.......dečkotu na rdeči FZ6 naked,ki se je okoli 16,00 peljal po večni poti Vič-Šiška.......ovinek pri križišču za na Brdo......pobček,nikar tam ne zalagaj ob notranji strani( odbojni ograji) a si opazil kako prijeten pesek je bil na cesti???????

Drgač pa,prehitel si me po vseh predpisih,na prekin jeni črti in vozil skoraj po predisih.

Čestitam!!!!! Eden redkih na FZ6!!!!!! :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno en nabasal......sam čakam kdaj pridete še ostali IZSTRELKI na vrsto!!!!!!

:

A bolj tumpaste pa škodoželjne izjave se ne da izjavit, a? :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bolj tumpaste pa škodoželjne izjave se ne da izjavit, a? :angry:

Tumpast je tis......k ga pr tem frčanju DOBIJO.......

Škodoželjen je pa sam do svoje denarnice.....al se je pa pustu sprovocirat s to RAKETNO temo!!!!!!!!!!!!!!

Vsak je svoje sreče kovač!!!!!

Kaj si mislim o tem dirkanju....sem pa itaQ že prej napisal :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si mislim o tem dirkanju....

da se "dirkat" z 250+ km/h brez da kogakroli ogrozas. ne vem zakaj se nekateri tako zgrazate nad tem - kot da sami pa se nikol v lajfu niste peljal vec k 50... :wacko:

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da se "dirkat" z 250+ km/h brez da kogakroli ogrozas ...

Res je, samo ne na cesti, namenjeni rednemu prometu. In bolj ko boste "srali" s hitrostnim izživljanjem po cestah, prej bodo zakonodajalci spohali kakšne "dumy" omejitve. Nadrajsali ga bomo pa zaradi tega vsi.

In da ne bo pomote: meni je popolnoma vseeno, ali boste postali pašteta, čežana ali slabo faširana salama, meni se gre samo za to, da ne bo kdo vašega "kupčka" izkoristil za osebno, uradniško ali strankarsko promocijo v obliki omejevanja vseh, ki se vozimo na dveh kolesih.

Popravljeno . Popravil ceco
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajte ,nehajte s takimi izjavami.Vsak se naj pelje kak se zna in se hoče.Zato pa so različni motorji.Eni se bomo vozli bolj hitro eni bolj počasi.Vsi pa ,karseda varno .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajte ,nehajte s takimi izjavami.Vsak se naj pelje kak se zna in se hoče.Zato pa so različni motorji.Eni se bomo vozli bolj hitro eni bolj počasi.Vsi pa ,karseda varno .

in zato imamo policaje...vendar bi po takem razmišljanju jst pritožbe prepovedal....in upošteval najvišje izmerjene hitrosti...ne povprečne :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajte ,nehajte s takimi izjavami.Vsak se naj pelje kak se zna in se hoče.Zato pa so različni motorji.Eni se bomo vozli bolj hitro eni bolj počasi.Vsi pa ,karseda varno .

word brother :afro1:

ko včasih imam in bom tudi privat imel v rokah motor, ki bo šel več kot 220 se bom (se) vozil tudi več kot to. seveda pa bom poskušal to naredit karseda varno, predvsem za mene pa tudi za druge.

ah večno moraliziranje :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in zato imamo policaje...vendar bi po takem razmišljanju jst pritožbe prepovedal....in upošteval najvišje izmerjene hitrosti...ne povprečne :devil:

Še sreča,da niso take odločitve v tvojih rokah. :angry: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še sreča,da niso take odločitve v tvojih rokah. :angry: :D

res je...vendar da še enkrat citiram tebe.....

Vsak se naj pelje kak se zna in se hoče.Zato pa so različni motorji.Eni se bomo vozli bolj hitro eni bolj počasi

se strinjam s tem....vendar potemtakem tudi sprejmi kazen ko te dobijo na radar 234 km/h.......saj si se zavestno sam odločil kako hitro boš peljal....kršil si zakon zato te policija kaznuje......vsi pa vemo da več kot polovica predpisanih kazni nikoli ni izplačana ker se folk pritožuje na svoje zavestno kršenje zakona...zakaj?

ne govorim zate...govorim splošno....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!