Skoči na vsebino

Curijeva gre 270 (po novem že 275)


curi

Priporočene objave

ja, kupu si bom FZ6, da bom lahko kokodakal vec kot vsi ostali.

nisem pozabil da stevci lazejo, sam da lazejo za 25% NI mozno. da ti stevec laze je pa TVOJ problem - i just don't give a fuck about how fast is it, ampak da gre 275, magari po stevcu, ti pa ne bom verjel, dokler se na lastne oci ne prepricam (torej ti nikol ne bom verjel).

nategnil si me ti, ker si v profil napisal FZ6 - to je naked. FZ6 Fazer je pa oblecena verzija.

ne podcenjuj in zali drugih uporabnikov, ni vazno al gre zame al za kogarkoli drugega. glede na tvoje pisanje bi ti lahko napisal se marsikaj hujsega kot ti men.

vse nadaljne spore resuj preko PM.

hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo ko boš imel motor ,da se boš kosal z menoj,takrat kokodakaj ,

Veš če zate pomeni "se z nekom pomerit" se v prepad spustit in merit gravitacijski pospešek pol sploh ne rabim motorja ampak sam 300kg svinca, da se nanj obesim!

Že sam podatek kok jodlaš o tej tvoji gajbi, ki nevem kok gre o tebi pove čist vse :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne Litijanov izzivat v spopad, nismo zaman občina s tremi narodnimi heroji. :devil: No šalo na stran, kot sem že rekel ena Aprilia al pa dober GPS & Curi zraven, pa bo zadeva brez spopada rešena.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, danes sem bil na AC, sicer gost promet, ampak eno ravninico sem našel z prosto levo špuro, pa sem malo navil...

Zgleda da bom mogu FZ6 nabavit, če bom hotu hitreje peljat...mogoče bi še kak Kmh ali dva ali 5 ven izstisnil, če nebi rabu bremzat...prokleti čehi, od kod se jemljejo...sicer pa se mi 6. prestava zavrti samo na 9.500 obr... kaj če bi dal spredaj en zob manjši zobnik, bi se jasno zavrtela bolj, tja do 11500, ampak a bi takrat bila končna hitrost višja ali nižja?

No, in še današnji dosežek...

LP, El Barto

post-2-1094414019.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kljub 20im HP vec ti manjka se 20 km/h do Curija... :devil:

top speed pa mislim da se pri falcotu spravi v potovalni racunalnik. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neeeeeeeeeee....z levo sem slikal pri 255 na uro....in niti malo ni spacalo slike, a? Mam dober aparat, kaj? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jasno da je v računalniku spravljena, saj spodaj piše VMax...pa povprečno in dva dneva števca pa lap timer pa kaj vem kaj še vsega boga je noter...

ElBarto @ Dašenka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kljub 20im HP vec ti manjka se 20 km/h do Curija... :devil:

Thja, jeba, zgleda da ima žlahtejše konje kot so moji avstrijski...

Avspuhi v kratkem, da bo pokalo, pol pa bo mogoče šlo še kaj več..

El B @ Dašenka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa lap timer pa kaj vem kaj še vsega boga je noter...

če še sam ne poznaš svojega motorja ne smeš zamerit, da drugi ne vedo kaj vse ponuja... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ curi:

ce me spomin ne vara, si sveto prepricano trdil, da "gre" tvoja FZ6 (torej naked verzija) 275 km/h. po stevcu in absolutno. sedaj samo se po stevcu in baje se ta laze (ugotavljas). :) [kdo koga nateguje bos najbrz sam najbolje vedel]

no ja, saj se kaksen mesec in cifra se bo vedno bolj priblizevala realni vrednosti.

@ rudib: "herojski" litijani: curi je imel nekaj "ponudb" se izkazati, izbral bi si lahko cas in prostor.....

@ fecko: glej zgoraj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ curi:

ce me spomin ne vara, si sveto prepricano trdil, da "gre" tvoja FZ6 (torej naked verzija) 275 km/h. po stevcu in absolutno. sedaj samo se po stevcu in baje se ta laze (ugotavljas).  [kdo koga nateguje bos najbrz sam najbolje vedel]

no ja, saj se kaksen mesec in cifra se bo vedno bolj priblizevala realni vrednosti

Ne vem kje vam ta naked hodi po glavi,na sliki je z masko,v galeriji formašev je naslikan z masko, pa vam še ni jasno, da imam FZ6 z masko

glede, pa da sem ugotovil ,da števec laže,berem že od začetka ,in to vi pravite,da števec laže,pol se morem pa tudi jaz strinjati,za izmeritev hitrosti pa se samo javljate ,nič pa ni z vami,samo pišete,kdor hoče ,da sprobamo naj pokliče 040-266-666,LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa vam še ni jasno, da imam FZ6 z masko

"FZ6 z masko" = FZ6 Fazer.

tako bo bolj razumljivo za vse, kaj mislis... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.......za izmeritev hitrosti pa se samo javljate ,nič pa ni z vami,samo pišete,kdor hoče ,da sprobamo naj pokliče 040-266-666,LP

:wacko: :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Vse skupaj me zmeraj bolj spominja na SLO parlament :kva2:

:huh: Ne, ne, potem pa ne grem prebirat 18 strani... <_<

...ce lahko vse skupi vidim na TV prenosu iz parlamenta :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm men se tut ni dal prebirat vseh 18-tih strani, sam lahko zagotovim da mi Fazer 600 03. letnik ni šel več kot 240 (po števcu), pa še to sem ga mogu dolgo prosit :wacko: od Bregane proti Zagrebu....Hitrost pa lahko potrdi tudi RAF:)

Sicer me pa bl zanima, kaj ti bo tisti 275 al kolk že je koristlo po ovinkih? :hmm:

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer me pa bl zanima, kaj ti bo tisti 275 al kolk že je koristlo po ovinkih? :hmm:

toliko mu koristi kolikor tebi pri 240...sklepam da nisi po ovinkih vozil.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!