Skoči na vsebino

Curijeva gre 270 (po novem že 275)


curi

Priporočene objave

ok

Kritike niso dobrodošle? OK, zdej razumem zakaj brišeš poste. :BUA: Bogi revež, sej se mi malček smiliš.

Tok o svobodi govora :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

near,

tvoj velekomentar sem jaz zbrisal, ker ima se najmanj veze s to temo. ker si eden od "starih" se od tebe lahko pricakuje, da ze vsaj malce poznas delovanje na forumu. s tem tudi _ves_, da so kritike dobrodosle V ZA TO PRIMERNIH TEMAH, katere so navoljo vsem.

in ne nabijaj o svobodi govora brez veze. :angry:

near, sorry za prvo prekomerno reakcijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa dejmo obvestit policijo da brez izjeme vse fazerke "poradarijo" pa potem povejo koliko je bil maksimum. Dober stranski učinek: ne bo časa za ostale mototriste preganjat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če zrihtam GPS in se nato to vse pofotka in dokumentira a se bo pol lahko ta tema že enkrat zaklučila :devil: :devil: :devil: :ph34r:

Moraš še Curiaj zrihtat. .. baje se ne odziva na prijazna povabila stricev z litrskimi superšportniki :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem včeri s Curijem govoru :rolleyes: in mi je povedu, da odkar je objavu svoj GSM sploh ni noben klicu :huh: . Zgleda, da mate vsi mal strahu, da mogoče mu pa res gre 275 :o .

Če ne bo šlo drugač bom mogu jest it zraven :D , sam zadnje cajte ni glih vremena za te štose :( . Najbolj če se zmenmo za naslednjo sezono, da bomo lohka čez zimo še mal pametval :hmm: .

Curi, do takrat pa po pameti. Glede na to kar si mi povedu me je kr mal strah zate. Po pameti, ne po gasu. Bolje je dobit pamet v glavo, kakor tovornjak :D .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem včeri s Curijem govoru :rolleyes: in mi je povedu, da odkar je objavu svoj GSM sploh ni noben klicu :huh: . Zgleda, da mate vsi mal strahu, da mogoče mu pa res gre 275 :o .

ja ja, je bogi, curi, bogi; zdaj ga pa noben vec noce klicat, ker imamo vsi polne gate. ja ja, taki so toti dzeki iz revirja. O:-)

:lol1: :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kaj ma pa Litija z revirji, razen tega da mal naprej od nas živijo. :D

Curi pač čaka na klic, in potem bomo videli, kako bo tole letelo 270+, jaz navijam zanj. :OK:

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Curi pač čaka na klic, in potem bomo videli, kako bo tole letelo 270+, jaz navijam zanj. :OK:

je ze blo nekaj ponudb na forumu. dvomim da mu bo kdo prsu s pisno prosnjo ce je za to da grejo merit sposobnost njegove rakete doseganja visokih hitrosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa dejmo obvestit policijo da brez izjeme vse fazerke "poradarijo" pa potem povejo koliko je bil maksimum. Dober stranski učinek: ne bo časa za ostale mototriste preganjat :)

:kva2: tole pa glih ni najbolj ideja .. pol bi mene skoz ustavljali ker mam fejzerko. Moja ni šla več kot 215 ( več tud cvikam ) po ravnem ... mojemu prijatlu je pa šla po ravnem 235.

Sicer pa Curiju verjamem da je šla tok... zakaj mu ne bi :hmm:

:yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A niste že enkrat šli testirat to zadevo?

V vsakem primeru ima Curi precejšnjo srečo. Mislim, da bo z lahkoto prodal svojo fazerko, sploh glede na zmogljivosti, ki jih izkazuje. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dietrich bo moru še mal aerodinamiko na mašini popravit, pa bo šlo tudi okoli 275 :yea2: .

lp

Rudi

Rudib kva si mislu s to aerodinamiko? Že tko je odlična :notworthy:, če jo pa še popravm bo zihr letel čez 300 :yea2: .

P.S. A s svojo aerodinamiko že kej zrihtu?

OPOZORILO! Ne me obkladat z revirčanom, ker bo hudo :devil: :devil: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

curi:

Matr,vsi tolko šravfate-zrak-gorivo,se kar bojim ,da vam bo šlo 275kmh,pol bom pa zvisu

ja curi mal smo te pozabili. sej si zato spomnu nase v temi tastari fazer, kajne???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja curi mal smo te pozabili. sej si zato spomnu nase v temi tastari fazer, kajne???

Ah kje pa,berem temo zelo pozorno,da bom še jaz kaj expermintiral,sam se bojim ,da bo šlo pol že 300kmh :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem danes gledal na discavery-u eno oddajo o hitrih vlakih, ki naj bi sli nekako tja do 700 km/h in ce boste se dolgo cakali z meritvami curijeve rakete, ga bo treba kr ob bok kakemu hitremu vlaku postavit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne bi vi Pivoljuba sem povabili? Dec bo čez kakšen teden sposoben na roke merit in zapisovat vaše maxsimalne hitrosti, ki jih boste dosegali, ko se bo on vštric vas vozil. Samo ne premrzlega dne izbrat, ga rado v rokce zebe!

(SamoPomočInNasvetPress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!