Skoči na vsebino

Curijeva gre 270 (po novem že 275)


curi

Priporočene objave

Evo metalbike je dal konkretno ponudbo, motorja nima švoh :lol: zato ni hudič, da se ne bi curijevga fazerja skupaj držal B) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jst bi se loh prdružu s fzs 1000, me zanima če čist brezveze plačujem večjo reg. kot curi.

fazer proti fazeru, 98KM proti 143KM

meni je števec že pokazal 270, več pa ne, tako mi bo verjetno na koncu ušel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jst bi se loh prdružu s fzs 1000, me zanima če čist brezveze plačujem večjo reg. kot curi.

fazer proti fazeru, 98KM proti 143KM

meni je števec že pokazal 270, več pa ne, tako mi bo verjetno na koncu ušel

O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo metalbike je dal konkretno ponudbo, motorja nima švoh :lol: zato ni hudič, da se ne bi curijevga fazerja skupaj držal B) .

nak, ne vem ce bo CBR 900 dost za FZ6... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boli me ku....c kolk gre vem da da ma nesramno dobr glas,bravo cury

jep :yea2: ...sam še izgled ga mal j*** (za tak glas sevede)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

opa, bom js pa še kdo kar spravli naše ščurke kdr boš ti na cesti, k zgleda d v naslednje bojo take hitrosti d bojo kosi naokul leteli :blink: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jst bi se loh prdružu s fzs 1000, me zanima če čist brezveze plačujem večjo reg. kot curi.

fazer proti fazeru, 98KM proti 143KM

meni je števec že pokazal 270, več pa ne, tako mi bo verjetno na koncu ušel

273 km/h je teoreticna koncna hitrost pri 11500 obratih. seveda govorim o fazerju, ki ima 143 konjev. iz lastnih izkusenj pa lahko povem, da za tako hitrost rabis prekleto dolgo ravnino ali celo klanec navzdol, ker ji nisem se uspel niti blizu pridet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ideja:met prometnga policaja u žlahti-za vikend nam zrihta Riegla(radar)da ne bo samo Curi-ju letel čez planke-pa se pol vsi lepo poslikamo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa tudi prišel ne bo,ker mi je sam Ice,dal to temo,in ne bi bilo lepo od njega, da sedaj to briše,se bomo zbrali na AC,in to čudo sprobali

Eto,ti samo povej kdaj pa kje.Mislim,da že mamo par motorjev in šoferov,ki se bojo pomerli z tvojo fz6.Tud moja fz 6 pride.Pa,da zaključimo to nabijanje kolk gre.

Popravljeno . Popravil johan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ideja:met prometnga policaja u žlahti-za vikend nam zrihta Riegla(radar)da ne bo samo Curi-ju letel čez planke-pa se pol vsi lepo poslikamo :hmm:

Po moje od ljudi na forumu Curija najdlje poznam in mu tudi povsem verjamem, da je mašina res šla 275. :OK:

Je pa zadeva z laserjem dobra ideja, ali pa, če uspete kakega tipa s kako hudo Aprilio dobit, potem še laserja ne bo treba. O:-) :yea2:

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je tak problem žrtvovat eno uro cajta, pa se zvečer na avtocesto, ko ni tolk prometa, zapeljat pa sprobat zadevo. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni problem...sam ni tud natančno...sej je izjavu da gre 270 pa mu noben ne verjame....pomoje bi samo radar pomagal nevernikom.... .)

pridem pogledat.....ma sam pogledat... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni problem...sam ni tud natančno...sej je izjavu da gre 270 pa mu noben ne verjame....pomoje bi samo radar pomagal nevernikom.... .)

pridem pogledat.....ma sam pogledat... :)

gre za to, da nekdo trdi, da njegov low-budget 600-kubičnjak leti tolk, kot naj bi šli bistveno dražji 600-kubičnjaki ali pa low-budget litraši s športnimi agregati.

Ni važno, ali je to 270 ali 240. Mene bolj zanima, ali curijeva fz6 res gre tolk, kot je meni recimo pod ritjo kazala fzs1000, privita do konca. Na števcu je namreč pisalo 5 km/h manj, kot Curiju.

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gre za to, da nekdo trdi, da njegov low-budget 600-kubičnjak leti tolk, kot naj bi šli bistveno dražji 600-kubičnjaki ali pa low-budget litraši s športnimi agregati.

Ni važno, ali je to 270 ali 240. Mene bolj zanima, ali curijeva fz6 res gre tolk, kot je meni recimo pod ritjo kazala fzs1000, privita do konca. Na števcu je namreč pisalo 5 km/h manj, kot Curiju.

a veš kwa ti maš 140 kil mesa in špeha curi pa ubogih 45 kil s postlo vred..kle hod razlika v hitrosti :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, to pa ja ni nč takega, če gre tolk......

Moj FZ6-S, če se pelem turistično, gre 290km/h

130 km/h tja, nazaj pa že mal poznam cesto pa 160 km/h :lol1:

Končne hitrosti še ne poznam :cry:

Pri trimestni številki je dvojka že bla spredi, pa je blo okoli 10000 obratov.... :notworthy:

Sicer je pa že 10 km/h dost, da se zložiš po cesti :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u men se je pa zdel da je curi mal bl pr seb.... :grrr

jst pa vem da ti nisi :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jest sem pa letu od dvora do kocevja "povprecno" 300km/h na moji apn6. Res je letel k svina ampak s kolenom pa nisem uspel po tleh podrajsat. Pol pa mim mene pade curi in to po notranji strani in je moral met vsaj 340km/h notr ker je kr dobr mim usekal. Svaka cast!

100 konjev = 276kmh. Pa to se more se Ajnstain zamislt - fizka na kubik.

:hmm:

Ne morem verjet kolk strani je slo za to nalozeno temo...

Popravljeno . Popravil Terminator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem pa letu od dvora do kocevja "povprecno" 300km/h na moji apn6.

a ti si bil tist ko si me prehitu ko sm zgal 276 km/h z maminim biciklom?? :hmm: ...sm ze mislu da je kaka bejba na rolerjih... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj še boste naprej nabijali v prazno :devil: ali se bomo zmenli in preizkusli zadevo.Samo gobcanje.Curi,določi datum pa uro in kraj <_< . :? pa hitro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea2:

tako....pa bo konec ugibanj in blebetanja v prazno... :)

dejmo dokler mam še kej gume :D :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejmo dokler mam še kej gume   

Ja ne vem kako boš mi sledil na AC,če pa voziš sam 110kmh po AC,saj tako si napisal v rubriki 207rr,ta teden torek, sreda ali petek se lahko zmenimo dopoldne na AC Trojane proti Mariboru

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!