Skoči na vsebino

Curijeva gre 270 (po novem že 275)


curi

Priporočene objave

O natančnosti števcev. S kolegoma smo se šli popeljat od Slovenske Bistrice proti Framu. Prvi je vozil CBR 900 04, števec mu je kazal 285, drugi je vozil Kawo 636, njemu je števec kazal preko 290, meni pa na Mille 272. Pelali smo se na meter. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Curi: Kolk naj bi po tvoji teoriji potem letela FZS 600 z Akrapotam, če predpostavimo da ima v originalu deklarirano max. moč le 3KM manj kot FZ6? 

To boš moral pa sam sprobati,glede FZS 600 in FZ6 je velika razlika, ne v konjih,ampak v samem agregatu-mašini

Probaj tako kot sem jaz vsako prestavo teraj do omejevalnika 1-4 in izračunaj koliko je kmh,med prestavami,tako boš dobil koliko leti v 6prestavi,pojdi na AC in sprobaj,če ne gre po ravnini ,pa navzdol in z vetrom v hrbet :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega na Fazer 1000 se je peljav po števcu 272km/h jaz pa takoj za njim s CBRko 600 po števcu 275 km/h :grim

Aerodinamika motorja, veter in cesta (naravnost, navzgor al navzdol), in seveda moč vplipajo na končno, na pa teža ali višina voznika. Če se znaš skriti za masko če jo sploh imaš, ni noben problem :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ne gre po ravnini ,pa navzdol in z vetrom v hrbet :OK:

torej si ti meril v prostem padu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si pa še res mlečen :xx:

...reci to zase, glede na to kaksne "podatke" devas vn, in si potem se uzaljen, ker ti nihce ne verjame (i wonder why... )... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

reci to zase, glede na to kaksne "podatke" devas vn, in si potem se uzaljen, ker ti nihce ne verjame (i wonder why... )...

Ti podatki so zame resnični, za tebe nedosegljivi,verjame pa kdor hoče,ampak melčen pa si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti podatki so zame resnični, za tebe nedosegljivi,verjame pa kdor hoče,ampak melčen pa si

jada jada jada... :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Curi: Še vseeno bi me zanimala tvoja približna ocena končne hitrosti za FZS600. 

Če boš imel odlične pogoje,in da ti števec laže več kot meni,ti bo šla 274kmh :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Curi: Še vseeno bi me zanimala tvoja približna ocena končne hitrosti za FZS600.  :hmm:  :hmm:

240-245. B)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ges hu????? :? :? :? :? :? :?

Roketman :? :? :? :? :? :?

Spidmaster :? :? :? :? :? :?

Mi :? :? :? :? :? :?

Hu nous......gud kveščn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: Ja, ja, ja.... jst vem, jst povem za nagrado :lol1:  B)  Nagrada :hmm: pa je, seveda primerna temi :huh: se eno tako merjenje O:-)  :yea2:

...

No, kdaj gremo ker mam prov B)  O:-)  :yea1:  :smoke:

Beri dol,

Ma ni vprašanje, kdo je vozil, ampak kateri voznik je bil bolj pr***jen, ker je hitrost tako velika...  .)  :P

:huh: A...HA :fight2: HUH... :kva2: drugace povedano nisi kos izzivu novega merjenja :naughty: in se ti preprosto ne da vec O:-) B)

Zdej bos pa rep med noge stisnu pa jo zgasnu :devil: :grrr

Ko bos "Ready...Steady.....GO" samo povej :yea2: :grim

Vse v duhu te teme :OK:

MAX :smoke: :photo:

Popravljeno . Popravil Max
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vaj......tis tema is olredi ful of šit!!!!!!!!.....der is nou diferens :?  :?  :?  :?

Baj de vej.....ji kan clin dis šit of majn.......ajl bi veri hepi!!!!!!!

Hough.....over and aut

Done.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega na Fazer 1000 se je peljav po števcu 272km/h jaz pa takoj za njim s CBRko 600 po števcu 275 km/h :grim

U, yozo, ti si imel potem podoben test kot midva z bladzom... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugace povedano nisi kos izzivu novega merjenja :naughty:  in se ti preprosto ne da vec  O:-)  B)

Zdej bos pa rep med noge stisnu pa jo zgasnu :devil:  :grrr

Ko bos "Ready...Steady.....GO" samo povej

ja, seveda, normalno, seveda sem prpa... saj sem celo napisal, da ne bom šel več... Max, zmagal si... :OK: :grim :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega na Fazer 1000 se je peljav po števcu 272km/h jaz pa takoj za njim s CBRko 600 po števcu 275 km/h :grim

Aerodinamika motorja, veter in cesta (naravnost, navzgor al navzdol), in seveda moč vplipajo na končno, na pa teža ali višina voznika. Če se znaš skriti za masko če jo sploh imaš, ni noben problem :lol:

Ja, če je 30 kilometrov ravnine z vetrom hrbet, brez klančka navzgor - potem masa res ni pomembna. Sicer pa :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, če je 30 kilometrov ravnine z vetrom hrbet, brez klančka navzgor - potem masa res ni pomembna. Sicer pa

A si mnenje spremenil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!