Skoči na vsebino

KAKO UNICITI NASPROTNIKA!!!???


pupa

Priporočene objave

Na tako, zdej imate pa temo pa prosim kar nadaljujte. Nazadnje je Ice napisal o granitnih kockah in njihovi uporabi!

Naslednji prosim!

Pupa

PS: za tiste ki ne veste, to je bilo v II. forumsko srecanje, nadaljevanje je pa tukaj.

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poslusamo vas,trsica!

kar zelo dobro funkcionira je tudi brca v stran avtomobila,da se cepec zbudi.vec zeleza mas na podplatu,prej se bo zbudu.

best

Ice

Edited by - Ice on 31/05/2001 08:15:50

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še ena nocna!

Pripelješ se vzporedno z njim in ce imaš crne rokavice narediš gesto, kot da bi iz pasu potegnil pištolo in jo nameril njemu direkt v glavo.

Sprobano, funkcionira. 5 pobov se je skoraj podelalo (ce se niso res) v hlace od strahu. Usta pa seveda do tal. Potem za na mecek po gasu, z nogo v špegu in odjadraš naprej.

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

...bi iz pasu potegnil pištolo in jo nameril njemu direkt v glavo...

Pupa

Kaj pa ce te preseneti, odpre okno in ti pomoli pod nos svojo? Je pa ze boljsa tista z granitnimi kockami: prehitis, das gas, izpod koles trga asfalt (granitne kocke), ti pa nimas niti problemov z kakrsnim koli ustavljanjem.

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O, hudica.

Jaz pa doslej z avtom vedno takoj na desni rob, ko je na odprti cesti za mano motorist pripeljal.

Vi bi pa kar spegle brcali in s prsti streljali.

Od sedaj naprej obvezno na sredinsko crto, potem pa prehitevaj posteno cez nasprotni vozni pas.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

no problem!

mene samo pogledajo,pa se se umikajo.

Enako tukaj... Ko me vidijo je ze prepozno... Ponavadi ko slisijo, ko po gasu stopim skocijo dol s ceste in pocakajo, da pripeljem mimo.

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

garantirano najbolj varna za tebe (kej pri odbijanju spegla lahko tudi zahaklas) so svincene kroglice. iz patrona sibrovke vzami sibre ali pa kake kroglice lezajev in ko prehitis avto, ki te zalebava lepo preko rame vrzes pest kroglic. garantirano mu stolce farbo. moras pa met hiter motor ker se ti lahko zgodi da bo tip popizdil in te bo probal v jarek potisnit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

garantirano najbolj varna za tebe (kej pri odbijanju spegla lahko tudi zahaklas) so svincene kroglice. iz patrona sibrovke vzami sibre ali pa kake kroglice lezajev in ko prehitis avto, ki te zalebava lepo preko rame vrzes pest kroglic. garantirano mu stolce farbo. moras pa met hiter motor ker se ti lahko zgodi da bo tip popizdil in te bo probal v jarek potisnit.

No ja... Razen ce zadanes tudi sipo... mogoce mu jo razbijes pa nekako ne bo mogel za tabo voziti...

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

...bi iz pasu potegnil pištolo in jo nameril njemu direkt v glavo...

Pupa

Kaj pa ce te preseneti, odpre okno in ti pomoli pod nos svojo? Je pa ze boljsa tista z granitnimi kockami: prehitis, das gas, izpod koles trga asfalt (granitne kocke), ti pa nimas niti problemov z kakrsnim koli ustavljanjem.

lp Easyrider

Mislim, da je takrat model tako presenecen, da tudi ce bi jo imel, si je ne bi upal pomoliti ven. Sicer pa, preden bi on pištolo potegnil, odprl okna (pomožnosti ima še mehansko), si ti že doma in piješ kavo.

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko gres pa v drugo skrajnost!

1. Prehitis in prisilis, da ustavi ob prvi gostilni

2. Povabis na kavo, sok, ...

3. Se pogovoris z njim in potem on spremeni svoje mnenje o motoristih

4. Poslovita se kot prijatelja

5. Ko naslednjic vidi motorista, se mu umakne in ga pozdravi

lp Easyrider

P.s.: A mislite, da je to izvedljivo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoce, samo glede na to, da ga prisliliš, da se ustavi, bo že v poziciji branilca, kar pomeni, da bo zelo napadalen. Ne vem ce ti ga bo ratalo prepricati, da gresta na pijaco.

Problem je v tem, da mislijo ljudje, da so bajkerji sami drogeraši, pretepaci, unicevalci,... itd.

V tem primeru bo mislil, da ga hoceš napasti in se bo branil.

Ce bi pa taktika uspela, bi bila pa to dejansko najboljši nacin uniciti nasprotnika. Dejansko potem on ne bi bil vec nasprotnik.

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ves, vcasih je najbolje biti prijazen. Ce ti kdo na kriziscu kaze srednji prst v iztegnjeni poziciji, mu poslju+i nazaj lubcka. Od presenecenja ne bo vec vedel, kaj naj naredi. Od takrat naprej si pa ti v prednosti. Se zmeraj pa ti ostane moznost, da upravicis svoj sloves DIVJASKEGA BIKERJA:

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ easy...: ti se zmeraj verjames v storkljo in dedka mraza? pa star wars trilogija se bo tudi dogajala v davni preteklosti,a ne?!

ce ti rata kar si napisal,si vec kot dober.v hipu,ko ustavis telebana je on na 300 pa v "aggressive mode".pol ga pa umiri in prepricaj,da mu nic noces (1.zelo malo verjetno,2.nemogoce).je pa poskusa vredno.samo glej,da imas nekaj prijateljev v blizini; previdnost,pa te fore....

glede lubcka na finger: funkcionira! sprobano! tip je bil adijo.sploh ni vedel za kaj se gre.jaz pa v smeh,da sm komi domu zvozu.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ad. 1 Ne, ceprav so bili casi, ko sem verjel v Dedka Mraza tudi lepi.

Ad. 2 Vsak clovek mora imeti sanje. Saj ves, danes je sanjati dovoljeno.

Ad.3 Tudi preizkusil. Ko sem videl reakcijo pri prvem, je to postala moja stalnica. Pa se zabavam se (verjetno tako kot ti).

lp Easyrider

P.s.: Pred casom sem se pritozil, da mi v dolocenih topicih manjkajo posti. Tudi danes je tako. Je pa res, da sem delal popoldne z drugega PC-ja. A je morda to vzrok?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Lahko gres pa v drugo skrajnost!

1. Prehitis in prisilis, da ustavi ob prvi gostilni

2. Povabis na kavo, sok, ...

3. Se pogovoris z njim in potem on spremeni svoje mnenje o motoristih

4. Poslovita se kot prijatelja

5. Ko naslednjic vidi motorista, se mu umakne in ga pozdravi

lp Easyrider

P.s.: A mislite, da je to izvedljivo?

težko verjamem,skoraj nemogoce.

imam drug predlog:

1. prehitiš in ga prisiliš,da se ustavi pred gostilno.

2. povabiš na pivo

3. obrazložiš , da naj pije pocasi,saj je to njegovo zadnje pivo

4. nato ga pred gostilno sesuješ kot kanto s stilom

lp.,

bmw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

lp Easyrider

P.s.: Pred casom sem se pritozil, da mi v dolocenih topicih manjkajo posti. Tudi danes je tako. Je pa res, da sem delal popoldne z drugega PC-ja. A je morda to vzrok?

Easy...

to, da posti izginjajo vemo samo tisti z nalepko. Jih Data Noise pospeseno brise, samo tudi mi nismo od muh in delamo nove in nove.

Vec kot ti postov manjka, vecji rinez si.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me predvsem je vazno kdo je tisti v avtu. ce so kaki napeti mulci (ali enaki starejsi) jim das obcutek da lahko tekmujejo s tabo ko so ti cisto blizu pa te hocejo prehitet stisnes gas pa vvaaauuuuuuummmmmm, pol jih pocakas in tak naprej,.... je prav smesno.

ce pa je kaki starcek z kapo na glavi se pša tak nima smisla ukvarjat ker te niti pogledat ne upa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo še cakam, kdaj bo kdo prišel na idejo, da ce se ti tip ne umakne, ga dohitiš, potegneš bazuko ven in ga kar lepo eliminiraš.

Ste pa res kruti..... mah, sej vcasih si res zaslužijo.

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samoohranilni my ass!!

Meni vcasih take stvari že malo licijo na prepucavanje. Res pa je da ne vedno. Se pravi ob vseh priložnostih.

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, ste pa nasilni postali... sicer z vzrokom, se strinjam. Posteno povedano, do sedaj se mi na motorju se ni zgodilo kaj drasticnega, da bi se moral na koga zelo zjeziti (tok tok na les), razen enkrat bi eno babo najraje "zlamal", ker ni kura pogledala na levo,ko je peljala iz stranske ceste, pa mi je povzrocila dodatek sivih las, poliranje motorja in skorajda nakup novih spodnjih gat. Sem na kolesu prej dozivel problem, ko je en ata trobil, ker ni mogel iti v sekundi mimo mene, pa sem mu mirno v njegovo vzvratno ogledalo pokazal, kako dolg je moj sredinec. Razmisljam, da se bom zacel kmalu s pistolo na kolesu prevazati naokoli - za vsak slucaj, ce bi bil prepocasen za diskreten umik......:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!