Skoči na vsebino

KAKO UNICITI NASPROTNIKA!!!???


pupa

Priporočene objave

quote:

BTW: zakljucni izpit iz fizike in matematike opravil z odlicnim uspehom. ;-)

hotschko

hvala bogu.potem znas tudi sigurno izracunati racun 100-80=22?

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

BTW: zakljucni izpit iz fizike in matematike opravil z odlicnim uspehom. ;-)

hotschko

hvala bogu.potem znas tudi sigurno izracunati racun 100-80=22?

best

Ice

Sej vem, sej vem. Takoj, ko sem kliknu "Post" mi je potegnil, da sem zaj... Jebiga.

Ampak pol sekunde za prehitevanje pa drži.

hotschko

Edited by - hotschko on 10/06/2001 23:56:38

Edited by - hotschko on 10/06/2001 23:57:16

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ampak pol sekunde za prehitevanje pa drži.

hotschko

si v to ze vracunal cas,ki ga porabis,da zacnes prehitevati in uvstitev pred avto po prehitevanju? realen cas za to je od 2-4 sekunde,skoraj pri vseh hitrostih,ki so relevantne na cesti za relativno varno prehitevanje.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A upostevas tudi hitrost nasproti vozecega? Kako ocenis, ali pelje s 80 km/h ali z 100 km/h? Vidis, razlika ni tako velika (samo 20 km/h), zaje... se pa lahko hudo. Dodaj raje se ca 3-4 sek pa se ti bo izslo bolj varno.

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

si v to ze vracunal cas,ki ga porabis,da zacnes prehitevati in uvstitev pred avto po prehitevanju? realen cas za to je od 2-4 sekunde,skoraj pri vseh hitrostih,ki so relevantne na cesti za relativno varno prehitevanje.

best

Ice

Štopal res še nisem, zgodi se pa zelo hitro. Ce sem levo za avtom, sam mal po gasu šlatnem pa sem mimo. Men se zdi pol sekunde lahko pa da cas na motorju hitreje tece .

Tisti v avtu pa tudi ne vejo, ali je šel motor mimo, ali grmi pred nevihto.

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla fiziki.

Jaz sem vceraj z mojim vžigalnikom prehitel en traktor s prikolico in enega renauldeka 5.

Ce bi štel one potato, two potatoes, ..., bi se na kocu zredil.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Hojla fiziki.

Jaz sem vceraj z mojim v?igalnikom prehitel en traktor s prikolico in enega renauldeka 5.

Ce bi stel one potato, two potatoes, ..., bi se na kocu zredil.

Brrrm

Mozno, ampak ti si ga prehiteval s kavnim mlinckom ne pa z motorjem :) (joke...)

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Hojla fiziki.

Jaz sem vceraj z mojim vžigalnikom prehitel en traktor s prikolico in enega renauldeka 5.

Ce bi štel one potato, two potatoes, ..., bi se na kocu zredil.

Brrrm

no vidis,se en dokaz,da tezki motorji pospesujejo dieto.poglej mene.pozimi 105 sedaj ca.95 kg.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce bi jaz pri prehitevanju stel one potato, two .... in pomoznosti se racunal tisto nekaj zgoraj (ice in hot...) bi ze postal pire krompir. sploh ni nujno da prehitis v sekundi, dveh ali pol. moja matematika:

avto pelje x km/h in je dolg y metrov. ce peljem jaz z hitrostjo v>x in sem logicno krajsi od y, sem mimo in vecja kot je razlika v-x prej to naredim (cas t).

po domace, a lahko racunas cas prehitevanja ce avto pelje 80 ti pa 180. NE KER JE PREMAJHEN. PA NAJ KDO RECE DA BRZINA NE STEJE, VCASIH FUL!

TOREJ MINIMALNA MOJA HITROST MORA BITI 2xX in ni problema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

valda ne racunam razdalje in casa,za to ni cajta.lahko pa se ti zgodi,da dobis probleme s to tvojo enacbo.ker kolikor vem,ZR-7 ne gre vec kot 210/uro.se motim? stari,1200 ccm in 120 rwhp pa trga ko treba.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mati mila, je Pervy nastavil zadevo... se zdaj se mi rola po glavi....

Je pa res, da avta ne prehitis v sekundi, ampak raje 3, 4, za res varno prehitevanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

.ker kolikor vem,ZR-7 ne gre vec kot 210/uro.se motim? stari,1200 ccm in 120 rwhp pa trga ko treba.

best

Ice

AHA IN ZAKAJ MISLIS DA TAKO LEPO GLEDAM IN SANJAM KAWA "DVANAJSTKO"????? DA BOM V=X?????

NE DA BO TUDI V=3X MOGOCE!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...
Pripelješ se vzporedno z njim in ce imaš crne rokavice narediš gesto, kot da bi iz pasu potegnil pištolo in jo nameril njemu direkt v glavo.

Samo potem moraš gas spustit, to pa je bedno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, doma vzames staro svecko, jo udaris s kladvom ali pa stisnes z sraufstukom, da zdrobis zgornji keramicen del in potem vzames zdrobek, ali dva, velikosti koruznega zrna in to vozis s seboj v zepu. No, ko kanaljo prehitis mu zdrobek narahlo frcnes v vetrobran, sipa poci, kanalja mora ustavit, ti prizges cigareto, ce je tipson malo vecji cigaro, nakar mu jo po dimu ali dveh ugasnes na celu. No ne pocenjajte tega, ce niste predvsem hladnokrvni, ali morda vesci kaksne borilne vescine :D .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pih, amaterji, še pravniški nasvet.

Pred njega (samo ne sme biti njegovih prič) pa mu rečti, da je ena pičkica, potem pa na batine počakat. Ko te konkretno zbuta pa standardni postopek; policija, zdravnik, rehabilitacija, SODIŠČE in na koncu $$$$$ :yea2:

Aja, tole ne delat kakemu, ki ima Jugota/katrco al pa podobne makine, je verjetnost, da ne bo od njega nič, mora imeti avto najmanj letnik 2002 pa najmanj 3 mio mora biti tak model nov. Še boljše, če je to kak terenec pa da je notri kak obrtnik, ti te konkretno razlomijo, pa še denar imajo. :OK:

lp

Rudi

p.s.

Pa da ne bo kdo tole resno probavu, samo zaj... sem se :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je poanta te teme? A kako uničiti nasprotnika? Če imaš strelno orožje, mu streljaj v gume, ko(če) se ustavi ga dokončaj. Če si bolj natančen strelec/strelka, priporočam strel v glavo, bodisi ko voziš za njem, ali ob strani(prehitevanje). Toda streljanje opravi z levo roko(z desno držiš gas).

Če gre samo za povračilo, katerega namen ni ubiti človeka, je dobra opcija ta, da se avto prehiti, nato pa vrže na tla nekaj kovinskih "ježkov", risalnim žebljičkom podobnih tvorb, le močnejših z daljšimi konicami(ki štrlijo na vse strani). Z malo sreče bodo šle gume.

Ustrahovanja v stilu Mad Maxa pa ne priporočam. Vožnja večjega števila motoristov okrog avtomobila, ob tem gestikuliranje, ki napoveduje neprijetno srečanje z pestmi, ipd. Če bo voznik količkaj (ne)razumen in vsaj malo drzen, bo z avtom razsul vse na motorjih. Da, motorček je zelo krhka stvar, kar sem izkusil, ko me je en kreten z Hondo CRV(soft terenčič) želel zriniti v jarek. Zakaj? Ker sem ga želel prehitet, on kot nevem kakšen frajerček pa tega ni mogel tolerirati.

In končno. Tovrstne težnje po izživljanju nad nedolžnimi in nič dolžnimi (ali res? :devil: ) avtomobilisti bi veljalo zmanjševati. Po mojem mnenju tisti, ki se brez tehntega razloga odloči iživljati se nad drugimi, spada v sam vrh kretenizma. To je ena redkih lestvic, kjer jih je v vrhu več kot na dnu.

Ker se kljub temu najdejo osebki, katerih užitek je izzivanje motoristov, so nekateri z vaše strani omenjenih ukrepov, vseeno opravičeni :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al pa enostavno nehaš sanjarit in se odpelješ naprej v stilu moralnega zmagovalca.... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al pa enostavno nehaš sanjarit in se odpelješ naprej v stilu moralnega zmagovalca.... :hmm:

Al pa ga vseeno PRE**KAŠ! :hmm:

:rolleyes: :010 :beer2: :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa ga vseeno PRE**KAŠ! :hmm:

no sej prefukaš pa lahko vedno....

sam če se greš prefukavanje....vedno s pridihom maksimalnega osebnega doživetja....torej z rokami, kvečjemu: nož, ketna, bejzbolj palca, kol, macola, itd

vglavnem da čutiš..... :yea2: :naughty: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas na Pohorju je priljubljeno sredstvo za prefukavanje motorka. :yea2:

Znamka ni važna, sta pa najbolj priljubljeni:

Husquarna :notworthy: in Stihl :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na Pohorju je priljubljeno sredstvo za prefukavanje motorka. :yea2:

Pohorski pokol z motorko :yea2: pr nas pa užge tudi razsajena sekira-d jo zaklatiš za kom je kr huda, pa ploh ni važno kko ga zadaneš :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!