Skoči na vsebino

KAKO UNICITI NASPROTNIKA!!!???


pupa

Priporočene objave

Tudi moje skromne motoristicne izkusnje so podobne.

Bolj, kot je stranska cesta podobna kolovozu, bolj z nje rinejo predte.

Streljam pa se ne

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

te?ko verjamem,skoraj nemogoce.

imam drug predlog:

1. prehitis in ga prisilis,da se ustavi pred gostilno.

2. povabis na pivo

3. obrazlo?is , da naj pije pocasi,saj je to njegovo zadnje pivo

4. nato ga pred gostilno sesujes kot kanto s stilom

To je to!!!! Einherjer pozdravlja tak pristop, kajti le nasilje lahko ustavi nasilje... (mogoce mal cudno zveni ampak ne bi kle cele teorije razkladal).

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zato si ti meni nogo izvil?

Kva pa vem, ce je to najboljsa resitev. Mene bi definitivno hitreje pomiril, ko bi mi namesto noge v glavo prtegnu enga lubcka. Totalno bi bila sokirana in se sigurno ne bi mogla vec tepst.

Vsem predlagam, ce kakšen kreten teži, sam do njega stopi in ga pošten zaliži. Bo definitivno pomagalo!!

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva pa vem Pupa... ce bi mi npr. Ice tezil, ga ziher ne bi zalizal... (nic osebnega Ice) pa tudi, ce bi imel zeno zadaj na motorju ne bi odobravala da bi to delal - ne tipom ne zenskam.

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zdej se boš pa še na ženo zgovarjal. To se pravi, da ti sicer bi se zalizal s kom, ki bi ti težil, ne glede na spol, ampak se ne boš, ker tvoja žena ne bi bila navdušena?

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

A zdej se bos pa se na ?eno zgovarjal. To se pravi, da ti sicer bi se zalizal s kom, ki bi ti te?il, ne glede na spol, ampak se ne bos, ker tvoja ?ena ne bi bila navdusena?

Na pol imas prav... Z moskimi se ne bi.

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

A zdej se bos pa se na ?eno zgovarjal. To se pravi, da ti sicer bi se zalizal s kom, ki bi ti te?il, ne glede na spol, ampak se ne bos, ker tvoja ?ena ne bi bila navdusena?

Na pol imas prav... Z moskimi se ne bi.

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

ne vem, ne vem....

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Na pol imas prav... Z moskimi se ne bi.

quote:

ne vem, ne vem....

Pupa

A ti moram dokazat ;->

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JAK VIDVA NE UNICUJETA NASPROTNIKA AMPAK SEBE,... MARS Z LIZANJEM V HORMONCA!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy, se strinjam! Ajd, mularija, gremo v hormonce....

Pa nehajta me rajcat s tem zalizovanjem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fausarija, fausarija :))

Pupa prit sem da ti enga prlizem, tolk kokr si dolga pa siroka :)

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kva pa vem Pupa... ce bi mi npr. Ice tezil, ga ziher ne bi zalizal... (nic osebnega Ice) pa tudi, ce bi imel zeno zadaj na motorju ne bi odobravala da bi to delal - ne tipom ne zenskam.

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

enako,ein....,enako.drugace si pa "v redu".

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ej,jaz sem mislila, da mi boš dokazal, da se upaš s tipi lizat, ne pa z mano. To verjamem, da si upaš.

Pupa

Pupa

sej,verjetno samo einherjer,drugi tko in tko ne.glede tvoje metodike "foreplay"-a.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res, da nisem nek veteran ampak še nikoli nisem imel težav z avtomobilisti. Ce se umakne kul, sicer grem pa v pol sekunde mimo, ko je na drugi strani prostor. Duce je tak, da to omogoca vedno in brez težav.

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko bos prehiteval si govori "one potato,two potato...".vsak potato je ca.ena sekunda.po tem lahko priblizno ocenis cas,ki ga potrebujes za prehitevanje.

v eni sekundi naredis pri 100 km/h priblizno 28 m.ce se avtomobil premika s 80 km/h (ca.22m/s) rabis koliko casa,da ga prehitis?

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

ko bos prehiteval si govori "one potato,two potato...".vsak potato je ca.ena sekunda.po tem lahko priblizno ocenis cas,ki ga potrebujes za prehitevanje.

v eni sekundi naredis pri 100 km/h priblizno 28 m.ce se avtomobil premika s 80 km/h (ca.22m/s) rabis koliko casa,da ga prehitis?

best

Ice

22km/h = 6.1m/s

Ce je avto dolg štiri metre, sem mimo brez dodatnega pospeševanja v 0.65 s. Ko pa dam konjickom pod ritjo še mal zraka, sem pa mimo v pol sekunde al pa še hitrej. Duce vlece na ukaz, pa še dol ni treba šaltat.

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha,in ko se avto premika z 22 km/h in je dolg stiri metre ti prehitevas na mestu stojeci avto? ali se avto in s tem njegova dolzina nekako premika,mogoce?

pustimo tehniko izmikanja in pospesevanja (vozis stransko paralelno za avtomobilom,ali za njegovim zadkom,ce si na cesti?) v tem kontekstu stran.

best

Ice

Edited by - Ice on 10/06/2001 15:51:17

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

aha,in ko se avto premika z 22 km/h in je dolg stiri metre ti prehitevas na mestu stojeci avto? ali se avto in s tem njegova dolzina nekako premika,mogoce?

pustimo tehniko izmikanja in pospesevanja (vozis stransko paralelno za avtomobilom,ali za njegovim zadkom,ce si na cesti?) v tem kontekstu stran.

best

Ice

Edited by - Ice on 10/06/2001 15:51:17

Relativna hitrost med avtomobilom in motorjem je 22km/h. Da !, to je tako kot bi z 22km/h prehiteval stojeci avto. Ce pa vmes še gas naviješ si pa še hitrejši.

BTW: zakljucni izpit iz fizike in matematike opravil z odlicnim uspehom. ;-)

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!