Skoči na vsebino

Fredy Miler


Špilferderber

Priporočene objave

Sori Ajgor, ampak jaz na tej fotki vidim samo dve blond babi, pa nobenega Fredyja :hmm: :grim :grrr

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Prebral prvo stran....

Tole sodi v sam vrh literature in bo ziher prevedeno tudi v Španščino pa Mandarinščino

:grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neeeeeee ne ne ne ne morem verjeti, da je konec mojih sanj

O, jaz pa kar verjamem :lol1:

Popravljeno . Popravil simonsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tip je posnel nov video spot :)

Pacient se je v mojem rodnem mestu spravil svinjat pa spot snemat. Pa še moja bajta se not vidi. Juhu. :glare: :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še moja bajta se not vidi. Juhu. :glare: :SS

Sem gledala intervju na eni komercialni TV. Je ubogi Fredi povedal, da so po pomoti v kader eno bajto ujeli in zdaj mu nek norc teži za odškodnino... :hmm: ....ker nima toliko keša, mora rezat videospot :P .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pacient se je v mojem rodnem mestu spravil svinjat pa spot snemat. Juhu. :glare: :SS

:fredy: pacek :nono:

Pa še moja bajta se not vidi. Juhu. :glare: :SS

Reči mu nej ti da 10 % :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem gledala intervju na eni komercialni TV. Je ubogi Fredi povedal, da so po pomoti v kader eno bajto ujeli in zdaj mu nek norc teži za odškodnino... :hmm: ....ker nima toliko keša, mora rezat videospot :P .....

Celo moje mesto se not vidi... :SS Ze zaradi tega bi ga tozil, pa naj vse ven reze!

Sem mislil, da imamo kulturno dediscino boljse zasciteno pred takimi in podobnimi katastrofami.. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preberi zgoraj - zihr je zahteval fifty-fifty..... :photo:

Nope. Bratsko čemo mi to podijeliti.

Njemu 20, meni 80%. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še moja bajta se not vidi. Juhu. :glare: :SS

in? kolko je narastla cena? a ti ker zdaj prej da ko ji poveš da se bo dol dala v tisti hiši ki je v fredijevem videu? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in? kolko je narastla cena? a ti ker zdaj prej da ko ji poveš da se bo dol dala v tisti hiši ki je v fredijevem videu? :hmm:

glede na to, da ocenjujem, da je zadeva že precej zaokrožila po Sloveniji, pričakujem "otipljive" :grim rezultate ta vikend. :whistle: :lol: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kam gre naš svet vsi bi se neki tožli (razen če maš bajto tok u kurcu da te boli :D ), puste človeku vesele naj poje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kam gre naš svet vsi bi se neki tožli (razen če maš bajto tok u kurcu da te boli :D ), puste človeku vesele naj poje.

ne pustim. :grrr

bajta je kul. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preberi zgoraj - zihr je zahteval fifty-fifty..... :photo:

A fifty je zahteval 50% ker se Manu vidi noter, zdaj pa pirrulz pričakuje, da bo Manu malo potipal, Apači pa hoče z njim zapet in nato dat intervju z Javšnikom... al sem mal zamoču...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A fifty je zahteval 50% ker se Manu vidi noter, zdaj pa pirrulz pričakuje, da bo Manu malo potipal, Apači pa hoče z njim zapet in nato dat intervju z Javšnikom... al sem mal zamoču...

Mal pa si ja... zamoču :yes: ampak nč hudga. Se člowk ne more vsega vedet. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Danes v BigBangu, če kupiš cd od fredija milerja, te čaka na blagajni presenečenje: štumfi ali kapa z logotipom fredija :wacko:

navali narod...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!