Skoči na vsebino

Fredy Miler


Špilferderber

Priporočene objave

Tepih gor al dol! Mene bolj zanima kam so šli tisti brki pa zelen lajbč. Tud Fredi ni več to, kar je bil.  :BUA:

Ja, pa obrv se je na sredini mal zožala. :BUA: :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

freddy v akciji :lol: :lol1: (nevem al eks-e je al kaj ga tak vleče :hmm: )

in pravi freddy fan :slap:

post-26-1105386986_thumb.jpg

post-26-1105387002_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravnokar sem ga poslušala na Studio City ... mal se mi pa človek smili ... taka preproščina, pa tolk si norca iz njega delajo ...

:fredy: :fredy: :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

freddy v akciji  :lol:  :lol1:  (nevem al eks-e je al kaj ga tak vleče  :hmm: )

in pravi freddy fan  :slap:

pa kaj si ti ja nor!!!... :lol1: :lol1: :lol1: kaki ex-i, ibogain, ibogain!! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravnokar sem ga poslušala na Studio City ... mal se mi pa človek smili ... taka preproščina, pa tolk si norca iz njega delajo ...

:fredy:  :fredy:  :fredy:

pa ja ! to so mu največji atributi in na tem mu gradijo popularnost ! :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ja ! to so mu največji atributi in na tem mu gradijo popularnost !  :fredy:

točno. :grim že s tem, da si je brke in obrv malo uredil, je stvar malo zajebal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...FREDY ni FREDY ampak je FREDI!!!!!....menda gre v evropo pa bolj domače je z i kokr y....drugač je pa car....kdo bi si mislu da bo še na prvi strani financ :OK:, pa studio city,pa.... :OK: ...tip je res car...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...FREDY .drugač je pa car....,pa.... :OK:  ...tip je res car...

On ni več car on je...Tutankamon Fredy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

freddy miller pride v soboto v moj kraj v moj omiljeni kafič za komiranje (tam zaključimo navadno :wacko: :slap: ). no končno ga bom lahko vredu doživel, nazadnje sem imel samo 1,9 promila in še nisem mogu "not padit" v muziko. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

digiča nabavi pa daj nekomu ko bo manj pijan ko ti pa naj zadevo pofotka.  :grim

nemogoče! :grrr

mislim najt nekoga ko bo manj pijan .) :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

freddy miller pride v soboto v moj kraj v moj omiljeni kafič za komiranje (tam zaključimo navadno  :wacko:  :slap: ). no končno ga bom lahko vredu doživel, nazadnje sem imel samo 1,9 promila in še nisem mogu "not padit" v muziko.  :yea2:

Pervy, pa tebi se je čisto zares snelo s tem Fredyjem a ne da, a ne da?!? :kva2: :kva2:

Full si not padu.

Menda si pa ja ne boš preuredil imidž :fredy: :fredy:

Pridi kaj na naše konce... Fredy je čisto blizu doma :D :D :D HAHAHAHA

LP Jaša

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ANEKDOTA

RESNIČNA

Franc Vrlič, Mežičan, Korošec (Jaša ga verjetno pozna), profesor Gospodarskega poslovanja na slovenjegraški Kurji gizmnaziji (beri Ekonomska srednja šola) je imel navado, da je zelo rad zbadal edinega predstavnika Črnjanov v našem razredu (ponavadi s foro, da je imela Črna prva v Evropi krožišče, ki so ga nato Francozi kopirali). Nekoč pa je na njegov račun povedal naslednjo anekdoto:

Nekega dne je eden od Mežičanov v Črni izjavil:

"Pol Črnjanov je ciganov!"

Črnjani so znoreli in ga prijavili sodniku zaradi blatenja.

Na sodišču je sodna oblast preverila zadevo in ugotovila, da je Mežičan res blatil Črnjane, za kazen pa mu naročila, naj izjavo javno prekliče.

Tako je Mežičan naslednji dan v lokalnem časopisu zanika svojo izjavo s sledečimi besedami:

"Pol Črnjanov ni ciganov!"

Vsaka podobnost z resničnimi osebami je zgolj naključna.

Pa nič grdega nisem imela v mislih, samo sem se na Vrliča spomnila, ko prebiram vaša mnenja o Frediju!

:fredy: :fredy: :fredy:

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ANEKDOTA

RESNIČNA

Franc Vrlič, Mežičan, Korošec (Jaša ga verjetno pozna), profesor Gospodarskega poslovanja na slovenjegraški Kurji gizmnaziji (beri Ekonomska srednja šola) je imel navado, da je zelo rad zbadal edinega predstavnika Črnjanov v našem razredu (ponavadi s foro, da je imela Črna prva v Evropi krožišče, ki so ga nato Francozi kopirali). Nekoč pa je na njegov račun povedal naslednjo anekdoto:

Nekega dne je eden od Mežičanov v Črni izjavil:

"Pol Črnjanov je ciganov!"

Črnjani so znoreli in ga prijavili sodniku zaradi blatenja.

Na sodišču je sodna oblast preverila zadevo in ugotovila, da je Mežičan res blatil Črnjane, za kazen pa mu naročila, naj izjavo javno prekliče.

Tako je Mežičan naslednji dan v lokalnem časopisu zanika svojo izjavo s sledečimi besedami:

"Pol Črnjanov ni ciganov!"

Vsaka podobnost z resničnimi osebami je zgolj naključna.

Pa nič grdega nisem imela v mislih, samo sem se na Vrliča spomnila, ko prebiram vaša mnenja o Frediju!

:fredy:  :fredy:  :fredy:

:lol: :lol: :lol: :lol:

Ta gospod Vrlič je men učil!

Kontrolke je po navadi iz štumfov ven vlekel! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo poročilo iz sobotnega freddy koncerta:

v naelektreni atmosferi in v velikem pričakovanju smo se dobili pri kolegu, da se primerno pripravimo na koncert in dobimo "tekoči plesni korak". urice ob nabijanju promilov (računali smo, da rabimo 2+ promila) smo si popestrili z igranjen NFS Underground na playstationu.

kot ponavadi je vedno ko smo hoteli it, nekdo odprl novo pivo ali liter in tako smo pač morali spiti še eno rundo v stilu "to še spijemo pa gremo". končno smo okoli polnoči bili pripravljeni in smo odrinili na freddy-ja kamor smo prispeli malo po polnoči.

v nabito polni gostilni smo zvedeli, da je freddy svoje že odpel in odšel, a se nismo preveč sekirali ker je bilo res dobro vzdušje pa tudi vsaj 50% več žensk kot navadno na takšnih dogodkih :OK: , nekatere sokrajanke in bližnje občanke sem namreč sploh videl prvič kar je dokaz da je freddy res nekaj posebnega. kurc pa siddharta, magnifico in ostali, šele freddy jih je iz varnega zavetja domačega stanovanja zbezal v nočno življenje.

no v dobrem vzdušju se je zabava nadaljevala do svetlega, le na povratku je kolega preko 1,2 m visoke ograje padel z mosta 3 m globoko v potok (noben ne ve kako), tako da sem domov prišel prešvican od plesa in prenašanja pol-zavestnega kolega domov ter z mokrimi hlačami do kolen ker smo ga morali potegniti iz potoka. no ampak za to ni freddy nič kriv. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!