Skoči na vsebino

Fredy Miler


Špilferderber

Priporočene objave

pa hudega meneđerja ma, ki mu takoj pobere :blink: :blink: sitov..

baba čula, baba rekla..

unicef my ass.. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, yozo, to moraš v živo videt... :grim 10. 01. 2005 na Štuku, če ti znese..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preveč dobrga v kratkem času lahko škodi zdravju!  :lol1:

jap.. preveč bi bilo že kičasto..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa nej že nekat en "pameten" tega Fredya skine s Slovenske scene.....pa to je žalitev za normalni intiligenten folk!!!!!!!!!!!

:SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa nej že nekat en "pameten" tega Fredya skine s Slovenske scene.....pa to je žalitev za normalni intiligenten folk!!!!!!!!!!!

Ogledalo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Česa........

Pa to je huj k.................................... :SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS

Normalno inteligentnega folka :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marko Crnkovič v nadašnji kolumni: "Ne vem, kaj je za Slovence bolj sramotno: nepopisna in meni osebno povsem nerazumljiva popularnost glasbenega jugošodra ali dejstvo, da je slovenski šoder a la Atomik Harmonik in Fredy Miler še veliko primitivnejši?"

Jaz osebno Fredyu napovedujem še kakšen mesec. :SS In to je optimistična ocena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz osebno Fredyu napovedujem še kakšen mesec.  :SS  In to je optimistična ocena.

Potem bo naredu pa tako, kot Severina. :blink:

Pa se bo spet rolal po vseh možnih med"mrežjih"... :kva2: :kva2: :kva2:

Ok, ok, kakršnakoli (s)podobnost med seve in Fredy-jem je seveda čist nemogoča... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj se folk tolk razburja. Pa a moramo nujno imet samo glasbenike na visokem strokovnem nivoju, na katere bomo počasi vsi moral hodt zglancani pa s kravatam. Pa sej je vse skupej samo štos pa fletna zabava. :)

Problem nas Slovenčkov je glih v tem, da se ne znamo mal traparijam nasmejat pa fletn met. Pa če se en smeje in zabava na vedno si sanjala njega al pa na tistga s ta velko brizgo, pa res še ne pomen, da ni inteligenten. Mogoče pa samo nima tiste metle od rit gor naprej zategnjene. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dobro, kaj ste se nabili tolko na Fredya :angry: , to je pač slovenska hardcore-scena, brez olepšav.

Pluvajmo raje po govedih kot so Werner &Co, ki si celo mislijo, da nekaj so in jim pokažimo, da so :SS . So nam Šarci in kurci - palci več škode v muziki povzročili kot 100 Fredijev skupaj. Ta nesrečnež je samo derivat vsega tega :( .

A je koga tolko v hlačah, da pokliče enkrat v kako živo oddajo, kjer gostijo koga od teh BIZZAR CZAR-jev, medtem ko se slovenčeki kar topijo od patetičnosti in kličejo v oddajo kak je kul, pa lepo poje pa :SS :SS :SS in pove, kaj si eno normalno, povprečno inteligentno bitje misli o njegovi sceni :SS :SS :SS .

Tisti dobi od mene pri priči gajbo peera, pa še mojo Milko mu dam kaki krog za pelat O:-) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa nej že nekat en "pameten" tega Fredya skine s Slovenske scene.....pa to je žalitev za normalni intiligenten folk!!!!!!!!!!!

mah, a predpostavljaš, da smo vsi normalni in celo intelignetni? Jaz vem, da poznam zelo mal otakih, ki ustrezajo temu opisu. in da ni nujno, da se kot tak kvalificiram tudi sam :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem enkrat klical v oddajo še na TV Pika, kjer so gostili eno našo estradnico mlajše generacije. Šlo je za enega tistih prijaznih pogovorčkov. Moram priznat, da sem pozabil ime, ker ne filam HDD s takšnimi oslarijami. Skratka zatežil sem v eter, da je to poden od podna in pol, če sta voditelja novinarja ali samo povezovalca. Ker če sta novinarja, nosita veliko odgovornost za to kakšen drek predstavljata javnosti kot zlato, pa sem na polovici ekspozeja naenkrat zgubil linijo :SS :SS . Povezovalec na uni strani pa "Halo, Halo. Očitno smo izgubili zvezo..." :SS :SS

Kar se pa tiče Fredya, sem pa tukaj že napisal, da ga je v orbito izstrelil edino njegov bizarni video. Vsi smo se krohotali še po n-tem gledanju. Ampak to je tudi vse, po čemer se bo Fredy zapisal v anale.

Aja, pa še po tem bo šel v zgodovino, da je prvi človek v SLO, ki je postal slaven preko interneta. Za to pa svaka čast tistim, ki so ga lansirali. :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!