Skoči na vsebino

Fredy Miler


Špilferderber

Priporočene objave

Na vstopni strani www.kajsijanor.com piše:

Trenutno vlada prava Fredymanija po spletnih straneh, raznih forumih in v naših predalih elektronske pošte. Gre za pesem "Vedno si sanjala njega" na katerega je posnet tudi videospot, ki nam riše nasmehe.. enim odobravajoče, spet drugim posmehljive. Kakorkoli že, o njem se govori na veliko, na privatnih zabavah se vrti njegov komad in 6. decembra je bil tudi gost v oddaji E+ na Kanalu A. Za vse, ki še ne veste o kom je govora bo 12. decembra gost v oddaji Lejt najt rejtaš na Net TV.

:SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dost vas mam,grem se na Fredijev forum prjavt! :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Vedno si sanjala njeeeeega...šubidubi,tralala... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj komentar na Fredyev spot in komad je :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Sem se vsaj dobro nasmejal, če bo imel nastop v okolici Cerknice grem definitivno pogledat! :OK: :OK: :naughty: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam res more bit model dobr da se gre tkole na TV smest. Zanc gledam po TV3-ju

pa sm mislu sej jst nimam okusa za glasbo pa sm se vseen smeju. Pol k sm ga pa na netu najdu je blo pa se bl smesn! Se najbol pa zaziga njegova obleka. Na E+ ga je pa voditeljca se u glavo jebala sam a je on tok neumen da se pusti u glavo jebat al pa uziva v tem. :lol1:

Sam poglejte sej je smesn sam on si je drgac velko reklamo naredu! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...tip uživa v teh dnevih slave :OK: ...bolje prvi na vasi kot zadnji v mestu!....tip se pa nam vsem smeje - skoraj prepričan sem da bo na nastopih v kratkem prvleku kakšno pomanjkljivo oblečeno bejbo in bo spet govorjenja (...ma je žena rekla da je tako seksi da sem zdej v dvomih a rabi še kakšen lepotni dodatek :doze: )....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto 18.12. nastopa v Kljub-u (Celje), če slučajno koga zanima :lol1:

Popravljeno . Popravil lederman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj je Freddy nepričakovano nastopil na brucovanju EPF. freddy RULES!!!!!!! delajte se norca kolikor hočete ampak dvorana je bila na nogah, vsi so peli in mislim da se noben nebi branil da mu 100+ mikavnih deklic pod odrom navdušeno vzklika in se potem hoče še slikat.

torej fešto je naredil!!!! :OK: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in še napovednik za vse tiste, ki se ne boste udeležili NFS: v soboto, 18. 12. 2004, bo Fredy nastopil v celjskem Kljubu(!)..

:yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: :OK: :OK:

Edin to mi gre na jetra, ker so ga že začeli nekaj frizirat in preoblačt.... :angry:

Naj ostane tak, kot je bil v prvem posnetku, ki sem ga dobila v službo pred nekaj tedni! :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kul.....vsi se mu režijo...frajer pa ima vse decemberske termine zasedene....baje je trenutno ,,most wanted,,....svaka mu čast.

go fredy, go :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej..

za vse, ki ste trpeli na NFS..

poročilo sobotnega koncerta..

prišel okoli 22h.. dvorana je bila približno dvotretjinsko napolnjena..

in se je začelo.. po našem štetju (do mojega odhoda) je tipson v obveznem zelenem brezrokavniku (lajbiču) sedemkrat (!) zapel svojih sanjavi komad, vmes pa bilo svašta od juge (Joksimović, Ivana Brkič, Parni Valjak, za "rokerje" pa je dal Plavi orkestar)..

odšel po sedmi ponovitvi.. tip je fenomen.. če bi Siddharta sedemkrat zapela en in isti komad, bi jo šutnal iz odra po hitrem postopku, tu pa se je razpoloženje samo stopnjevalo in stopnjevalo..

dokler ni zmogel več. kolega je po mojem odhodu poročal, da je na koncu izgubil vse glas, nakar je navdušena množica pričela hodit na oder in izvajala karaoke na (guess what) hit..

fotoaparati, bejbe na odru so vzklikale njegovo ime, bisi.. še Elvis se ne bi tega sramoval..

vtisi? fenomen. moram priznat, da Kljub še ni doživel česa podobnega. prav lepo je bilo videti stare legende Kljuba tipa Grizli, Cigler, ipd, kako se pozibavajo ob fredyjevih ritmih.. sam se v polpretekli zgodovini kar precej zahajal tja in zadeva je bila res zgodovinska, saj kaj podobnega kljub še ni videl..

p.s. VEDNOOO SI SANJAALAAA NJEEEEGAAAAA!!!!!!!!!!!!!

p.p.s. noč sem nadaljeval v celjskem XXX klubu, kjer so Drinkersi naredili dostojno veselico.. :yea2:

p.p.p.s. kolega je podal zanimivo analizo njegovih dveh videospotov: niti ene ženske ni v njih.. ponavadi je v vsakem spotu vsaj ena rita, tu pa :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še to.. tipo kasira 200k za koncert..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!