Skoči na vsebino

kako z j murjake in ubezati kazni


Th3fT

Priporočene objave

Mene zanimam kako brez ispita z celado,registracijo z usem razen brez ispita za j murjaka da ti neda kasne kazni!!!! :afro1: :OK: pa plz piste :afro1: :ph34r: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej šmeks ti sam reč da puznaš od strica prjatla k je komandat pulcije na pustaji Lom pod Storžičem,ti sploh nau noben nč težiu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ispit pejt delat pa teh problemov ne boš imeu.

drgač pa je kazn tam nekje 90k sit.Po tanovem zakonu pa ne vem kaka kazen bo sam verjemi nebo majhna. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js tud nimam izpita, nitir reg. za enkrat. ko bo se zacela sezona bom reg. motor, ce pa nosis celado pa da vidi da mas reg. pa da ne pelas hiter ti ne bojo nic, ne bo te kr tk ustavu, ce te pa res hoce pa pac zbezis... mam kolega ko nima izpita ma pa vse drugo pa se skoz vozi pa sploh ni blema. js grem drugo leto ko bom 18 delat izpit za avto pa bom mel do 50km/h itak zraven tk da se ne bom vec sekiru :) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js tud nimam izpita, nitir reg. za enkrat. ko bo se zacela sezona bom reg. motor, ce pa nosis celado pa da vidi da mas reg. pa da ne pelas hiter ti ne bojo nic, ne bo te kr tk ustavu, ce te pa res hoce pa pac zbezis... mam kolega ko nima izpita ma pa vse drugo pa se skoz vozi pa sploh ni blema. js grem drugo leto ko bom 18 delat izpit za avto pa bom mel do 50km/h itak zraven tk da se ne bom vec sekiru :)  :OK:

kr hval se, pa deli reklamo za ilegalna dejanja, ja... :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pi**a ste carji...brez izpita,čelade,registracije,možganov

Sam res a ni bols izpit nardit da mas vsaj glede tega mir in ti policaj tezi zarad hitrosti :lol1:

Popravljeno . Popravil bassko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej js drgac skoz nosim celado+rokavice, pa se jakno.... izpita pac nimam zato se tud ne vozim velik edin tu pa tam mal po takih cestah... nism js tak ko nekateri! :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ammmmmm ja ce se nisi 18 dobis sodnika za prekrske,jas sem se sam en cas vozo brez pa prvic opozorilo in 3x sodnik :BUA: ampak pol sem se ga spravo dleat in nimam problemov :yea2: ce pa si polnoletn pa prvo nevem zakaj ga nimas drugic pa kazen je 90k,a v novem zakunu bo baje vec :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem kako je. Brez skrbi da sem seznanjen s tem. Sicer sem se mladoletn, pa tud dobili me se nikol niso (potrkam na les) ampak se niti ne bom vec vozu brez izpita in registracije... :fredy:

Drugace pa mojga kolega so ze 5x ustavli 3x radar, 1x brez celade (na morju) pa prometno je mel ko je po enosmerni pelal, pa vedno mu je reku da gre k sodniku, pa se nic ni od tega! :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka ni blo včas tak, da si prvič dobil samo opozorilo?

ce mas prevc dnarja se kr zanasaj na to. js nisn nobenga opozorila dobu.

nism js tak ko nekateri! :alien1:

nihce ni tak kot nekateri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je en reku da če si maldoleten pa da te dobijo dobiš prvič samo opozorilo.

zdej jest nevem. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!