Skoči na vsebino

Žena ne pusti nakupa motorja


Insallah

Priporočene objave

Kakorkoli. Tiste, ki niste za motor se mi skinite s q.  :grim

takoj ko mi pride in niti sekunde pozneje!!!! :P :grim pa za kazen ne dobite lubčeka v zahvalo ker ste zlobne - ker ste proti motorjem! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

takoj ko mi pride in niti sekunde pozneje!!!!  :P  :grim  pa za kazen ne dobite lubčeka v zahvalo ker ste zlobne - ker ste proti motorjem!  :whistle:

Takoj, ko mi pride in niti sekunde prej ali pozneje. Ker pa ste proti motorjem, mi ga lahko še cca 2x potegnete. :grim

Popravljeno . Popravil Polž
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zabavamo se mnogi. Sploh, ker se ženske tako čudite, da je mogoče, da je kakšna ženska tako zatežena in da celo uporablja svoj organ zato, da izsiljuje svojega moškega. Pa o čem se ve pogovarjate na WCjih????  :afro1:

ne ga srat no......jest sem bla iskerno frapirana :blink: :blink: :wacko: :wacko: ....

sej vem da je mim... :topic: ampak k si rečete deklce,.....ej a greš z mano na WC,

.....mislm :SS

:blink: .....tam do nekega 18tega leta ja :doze: ....... :grrr

če žena ne pusti nakupa motorja; kupi motor in menjaj ženo  :OK: ; ali obratno seveda.

pa bi blo prav fino ce bi blo vse tko zlo simpl a ne?.....a kaj klinac ko svet deluje po pervyjevem principu (beri nekaj strani nazaj) poleg pa se vmešavajo se neke moralne in etične obveznosti :naughty: .......no ja :doze: :glare:

Kako se že reče LAPSUS SCRIPTE al tako nekako :blush:

lapsus liquae :blush: :blush: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: .....tam do nekega 18tega leta ja :doze: ....... :grrr

Jaz jih imam 30+ pa včasih še vidim moje "sošolke", ko gred v 3 ali 4 na WC. :blink: Pol pa hihitanje. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hecno....jest ze 10 let ne poznam nobene ki bi hodila v paru na wc...

razen! .....v kakem nočnem lokalu..in to izključno zato ker se je v dvoje lažje gužvat do sekreta......fizično lažje ...beri: več komolcev naredi več škode pod rebri <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz jih imam 30+ pa včasih še vidim moje "sošolke", ko gred v 3 ali 4 na WC.  :blink:  Pol pa hihitanje.  :grrr

Verjetno frizurce primerjajo :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno frizurce primerjajo :hmm:  :hmm:  :hmm:  :hmm:

Golice ali frizurice??? :hmm: :hmm: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Golice ali frizurice???  :hmm:  :hmm:  .)

Polž,...sej je vseen kaj primerjajo,....še zmerom pa nazaj grede Hihihi,....ziher pa ne zarad tega kr bi na poti v WC kakšnega v rebra ruknle

:lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Treba je met oboje. Če si prideta v konflikt žena in motor ni problema. Sej zato je pa več vrst motorjev in več vrst žensk, da se potem najdeta taprava dva. Razlika je samo, da ženske ne vidiš v katalogu, motor pa. Če že majo pri Motorradu zvezdice za podvozje, agregat, vsakodnevno uporabnost motorja in prodajanost, zakaj ne naredijo še zvezdic o razumevanju povprečne ženske in dotičnega motorja? :love1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej maš tudi kataloge žensk. Playboy, Omama, Top secret..... :eek:

Samo so pomankljivi podatki v teh katalogih. :hmm:

Ne veš, kolk bi te koštalo vzdrževanje, pa koliko servisov potrebuje na teden, pa kakšen procesor ima vgrajen in še nekaj zelo pomembnih podatkov primanjkuje. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Polž,...sej je vseen kaj primerjajo,....še zmerom pa nazaj grede Hihihi,....ziher pa ne zarad tega kr bi na poti v WC kakšnega v rebra ruknle

:lol1:  :lol1:

Naj vam razkrijem...to žensko lastnost

Gremo na wc.....in pol si povemo in hihihitamo kok majhnega ima kdo. In pol ko grmo ven in vas vidimo kok se duvate....me pa vemo resnico...samo še hihihi :doze:

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj vam razkrijem...to žensko lastnost

Gremo na wc.....in pol si povemo in hihihitamo kok majhnega ima kdo. In pol ko grmo ven in vas vidimo kok se duvate....me pa vemo resnico...samo še hihihi :doze:

mah, tipi si te stvari o ženskah povemo kar za šankom :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te stvari o ženskah...katera ima majhnega?...Sym...zamenjaj družbo :)

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam sem bil v situaciji, ko sem hotel stari motor zamenjati za novega in mi je draga rekla: starega prodaj in kupi avto ali pa me pelji na počitnice.

Ubogu je nism in lepo kupu motor. En tedn se je "kujala" po svoje in potem sem lahko spet prišel k njej. Najprej grozno ljubosumje na motor, češ on je na 1. mestu jaz pa na 2.

Po parih vožnjah ji je postal tako všeč, da sedaj samo rečem: "Spucat bo treba mojga lubčka" in že sta oba čista... :devil: :OK: :yea2:

Nauk zgodbe: Motor je prva stvar zaradi katere diham, ženska ti si pa druga stvar zaradi katere mi bije srce! :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A obstajajo tudi taki možki ?  :eek:

3/4 ljubljanskih drisk se ne upa na motor usest, pol moram pa jst njihove lubice okol razvazat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam sem bil v situaciji, ko sem hotel stari motor zamenjati za novega in mi je draga rekla: starega prodaj in kupi avto ali pa me pelji na počitnice.

Ubogu je nism in lepo kupu motor. En tedn se je "kujala" po svoje in potem sem lahko spet prišel k njej. Najprej grozno ljubosumje na motor, češ on je na 1. mestu jaz pa na 2.

Po parih vožnjah ji je postal tako všeč, da sedaj samo rečem: "Spucat bo treba mojga lubčka" in že sta oba čista...  :devil:  :OK:  :yea2:

Nauk zgodbe: Motor je prva stvar zaradi katere diham, ženska ti si pa druga stvar zaradi katere mi bije srce!  :wub:

otroc :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!