Skoči na vsebino

Seks: svetovanje, predlogi, tehnike, itd.


Ghost_R1

Priporočene objave

Drgač pa sem v zgoraj omenjenem prispevku prebrala tudi, da imaš lahko po zakonu ( se mi zdi, da v zvezni državi Alabama) doma največ dva vibratorja. :blink: (milslim, kaj jim je, da grejo ZAKON na to temo delat :blink: )

V eni državi ( se mi zdi, da v Ilinoisu) pa so vsi erotični pripomočki prepovedani. :wacko:

Dobrodošli v ZDA, je na koncu napisal Max. :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

( se mi zdi, da v zvezni državi Alabama) doma največ dva vibratorja. :blink: (milslim, kaj jim je, da grejo ZAKON na to temo delat :blink: )

kaj pa rabiš več kot dva...pa mož ma enga....torej skupaj tri...verjetno za vse dostopne luknje v telesu :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa rabiš več kot dva...pa mož ma enga....torej skupaj tri...verjetno za vse dostopne luknje v telesu :lol1: :lol1:

Ma dej no :fight2:

Saj ni problem v tem, kolk jih jaz rabim al pa kdorkoli.... :doze:

Zanimivo se mi zdi, da se DRŽAVA ukvarja s tem; sploh pa TAKO PODROBNO. :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dej no :fight2:

Saj ni problem v tem, kolk jih jaz rabim al pa kdorkoli.... :doze:

Zanimivo se mi zdi, da se DRŽAVA ukvarja s tem; sploh pa TAKO PODROBNO. :wacko:

sej vem no.... :unsure: :(

se mi zdi da imajo na Aljaski zakon ki ne dovoljuje spolno občevanje losa na njihovih ulicah...neki tazga..... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi zdi da imajo na Aljaski zakon ki ne dovoljuje spolno občevanje losa na njihovih ulicah...neki tazga..... :lol1:

ej, dečko, vpiši to v google pa boš lahko točno povedal, kaj imajo ali kaj nimajo ...

"neki tazga" je pa babačulababarekla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, dečko, vpiši to v google pa boš lahko točno povedal, kaj imajo ali kaj nimajo ...

"neki tazga" je pa babačulababarekla.

ni problema, dečko..... <_<

Weird Sex Laws

ALASKA Laws

Fairbanks, ALASKA Moose are not allowed to have sex on city streets

ta je tud dober...

Weird Sex Laws

Adultry Laws

UTAH Adultery, oral and anal sex, masturbation are considered sodomy and can lead to imprisonment.

več pa Tukaj.....Weird Sex laws

Popravljeno . Popravil thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WASHINGTON  It is against the law to have sex with a virgin under any circumstances. (Including the wedding night).

:lol1: :lol1:

Ce se bodo tega drzali, bodo izumrli :cry: :kva2:

:wacko: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem mal prebral zakone. To clovek ne more verjet, da se loh nekdo spomni take bedaste zakone. Naprimer, da se dva prasica ne smeta dol dajat na ozemlju letalisca. Al pa da se macke in psi ne smejo dol dajat brez dovoljenja.

Tega so sposobni sam americani

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še kr trdim da je najlepše doma, hvala bogu da sem doma kjer sem.

In zelo me zanima kako imajo amerikanosi pregled nad številom vibratorjev v ženskih (moških) predalh? :hmm: Sicer pa pišeš dva na sebe,dva na mamo, dva na fotra, dva na babico ki mi jih bo pustila v oporoki... jaz pa pač vse hranim, oz. oskrbujem, podmazujem itd. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem mal prebral zakone. To clovek ne more verjet, da se loh nekdo spomni take bedaste zakone. Naprimer, da se dva prasica ne smeta dol dajat na ozemlju letalisca. Al pa da se macke in psi ne smejo dol dajat brez dovoljenja.

Ne, vem ,kolk poznaš zakonodajo ZDA in način, kako tam sprejemajo zakone ... ? V bistvu zakon nastane vedno na podlagi nekega delikta ... Očitno sta se enkrat dva prašiča onegavila na letališču, pa so bli problemi, je prišlo na sodišče in je sodnik rekel, da to pa ni bilo zakonito.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Pervy: bolj prakticna je uporaba kugel ... v kombinaciji z eno enduro .... :lol:

a to ti delaš z WRjko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še kr trdim da je najlepše doma, hvala bogu da sem doma kjer sem.

In zelo me zanima kako imajo amerikanosi pregled nad številom vibratorjev v ženskih (moških) predalh? :hmm: Sicer pa pišeš dva na sebe,dva na mamo, dva na fotra, dva na babico ki mi jih bo pustila v oporoki... jaz pa pač vse hranim, oz. oskrbujem, podmazujem itd. :D

Občudujem tvoj smisel za praktično in verjetno v končni fazi tudi zelo prijetno :P interpretacijo nekaterih nelogičnih (seveda ameriških) zakonov. :yea2:

:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, vem ,kolk poznaš zakonodajo ZDA in način, kako tam sprejemajo zakone ... ? V bistvu zakon nastane vedno na podlagi nekega delikta ... Očitno sta se enkrat dva prašiča onegavila na letališču, pa so bli problemi, je prišlo na sodišče in je sodnik rekel, da to pa ni bilo zakonito.

Torej je bil "delikt" tudi, ko so odkrili, da ima npr. Susie L. doma 16 dildotov? :hmm: :blink: O:-)

In so potem nemudoma sprejeli zakon, da to pač ne gre.... :o

Boga Susie, Mary, Cynthia, Marcy al katerakoli že..... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje se da dobit to kolo? :kva2: :kva2: :kva2:

:D .)

Ja kje ga bos pa uporabljala? :D

Enduro nabavt, kugle vzet pa gas po makadamu :D :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kje ga bos pa uporabljala? :D

Enduro nabavt, kugle vzet pa gas po makadamu :D :lol1:

A si mislu japonske kroglice? :rolleyes: In sploh ni treba endurota za zraven. O:-)

ITAQ. <_<

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!