Skoči na vsebino

Seks: svetovanje, predlogi, tehnike, itd.


Ghost_R1

Priporočene objave

In kaj je nauk te zgodbe???  :naughty:

da se z "mucami" ni za igrat? :hmm:

;)

da moški ovce uspešno jebemo, ženske pa pri jebanju ostalih živalih nimajo take sreče? :hmm:

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da mora moški poskrbet za svoje muce :OK: ... Drugače so problemi...

Eh, a to je nauk zgodbe :?

Kakor sem jaz razbral, ima probleme edino zenska - najprej jo je macek pogrizel, potem jo je pa moz pustil (pa jo podjetnik ne bo vec vzdrzeval :D )

A bi bil lahko nauk zgodbe ne varat moskega, ki te vzdrzuje? (pa ceprav z macko :wacko: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi bil lahko nauk zgodbe ne varat moskega, ki te vzdrzuje? (pa ceprav z macko  :wacko: )

:OK: :notworthy: :lol1: :grim BRAVO!!!!!!!!!

evo lepo vidiš dve plati zgodbe:

žensko - kriv je mož, ki jo je zanemarjal :angry:

moško - kriva je zmešana baba, ki gre že mački nastavljat p**** :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, a to je nauk zgodbe  :?

Kakor sem jaz razbral, ima probleme edino zenska - najprej jo je macek pogrizel, potem jo je pa moz pustil (pa jo podjetnik ne bo vec vzdrzeval  :D )

A bi bil lahko nauk zgodbe ne varat moskega, ki te vzdrzuje? (pa ceprav z macko  :wacko: )

Misliš da je res ne bo več vzdrževal? :o Koliko sem razumela je bila nepotešena gospa gospodijna.... tukajlele pa sledijo alimenti in podobno. :grim

Teta bo sedaj lahko našla enega aktivnega, pridnega strica :naughty: ... Naš podjetnik po pa ostal brez denarja in tudi sexa (tistega enkrat na mesec :kva2: )....

Zato fantje... poskrbite za svoje muce... da ne bo problemov... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:  :notworthy:  :lol1:  :grim  BRAVO!!!!!!!!!

evo lepo vidiš dve plati zgodbe:

žensko - kriv je mož, ki jo je zanemarjal  :angry:

moško - kriva je zmešana baba, ki gre že mački nastavljat p****  :wacko:

Prav maš... itak da je kriva baba... jaz ZIHER ne bi mačke in podobnega iskala... enega vzdržljivega mladca bi našla, pa bi blo rešeno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav maš... itak da je kriva baba... jaz ZIHER ne bi mačke in podobnega iskala... enega vzdržljivega mladca bi našla, pa bi blo rešeno  :D

definitivno bolj varno, seveda če podjetnik tega ne zve :devil: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato fantje... poskrbite za svoje muce... da ne bo problemov... :OK:

naši kupujemo najdražji whiskas pa še s tem ni zadovoljna.... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Whiskas---najdražji??? Mogoče bi šel kdaj v kakšno specializirano trgovino in svoji muci privoščil nekaj profesionalnega (ne komercialnega)--ker jo ceniš seveda :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naši kupujemo najdražji whiskas pa še s tem ni zadovoljna.... :blink:

če je govora o felix domestica: whiskas vsebuje preveč soli, kar je nevarno in kvarno za mucina jetra itd... Ti bo prej crknla, če boš wiskas vanjo metal ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misliš da je res ne bo več vzdrževal? :o Koliko sem razumela je bila nepotešena gospa gospodijna.... tukajlele pa sledijo alimenti in podobno. :grim

Mogoce se motim, ker sem bolj na brzino pogledal tisto, ampak glede na imena se je stvar zgodila v Rusiji, in malce dvomim, da je tam stvar glede alimentov urejena (in pa glede na to da je Gospod pri denarju ima najbrz tudi poznanstva z mafijo.... pa za par dolarjev se da vse urediti...)

A smo ze :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je jasno...sam teb glih ni...no edin če so prispodobe rezervirane samo zate....oz. ti priporočam da si montiraš izmeničen kliker....dobiš ga v Iams briketih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je jasno...sam teb glih ni...no edin če so prispodobe rezervirane samo zate....oz. ti priporočam da si montiraš izmeničen kliker....dobiš ga v Iams briketih.

Zdaj mu pa še moraš razložiti kaj je kliker :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ko nas je lojzi ze tako prijazno usmeril nazaj na temo .)

Italijanski luster AKA Luster...

Tole: Italian Chandelier - This is when you stand up and have a chick suck your dick while you munch her box. Caution: this may cause back injury with a fat chick. - Madd Mike & Slammin Sam, Nebraska

Meni tale opis nekako ne gre skupaj s tole slikco.... :?

Sym, a si preprican, da si dal pravi link :P (mogoce pa jaz ne znam vec anglesko O:-) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no končno je en pogruntu :)

razlaga je prava, slika je pa tam napačna :)

it's a truely vertical 69 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!