Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih vozenj 2005


Brrrm

Priporočene objave

75 km po Savinjski dolini pa še mal Šaleške zravn :D

mater je bil kar mraz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf.. ta vikend je pa blo...

Prvic dal supermoto kolesa na mojga KaTeMčka in vidu da je to zakon, naredu 400 km cez cel vikend, in morm rect da se voznja vsak dan izboljsuje :)

Upam da bo drug vikend se vec...

LP;Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

I'm riding my wheels like in heaven... :wub:

Od jutrišnjega dneva pa je odvisno, ali bom to lahko še naprej delal... :(

Bomo...khm...vidli :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V včerajšnjem mrazu naredil cca 50 km. Tudi mene je pesek enkrat pošteno streznil. No ja preživel sem svoj drugi zdrs zadnje gume in sem preživel brez padca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jaz sem se včeraj mal odpravil na cesto,ampak sem se po 10km raje obrnil domov zaradi mraza! :BUA:

LP! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:: petek, 18. marec 2005 ::

dopust.

relacija šentjur-celje-žalec-vransko-ljubljana-vrhnika-ride-postojna-koper-piran

spil kavico, poklical sodelavce in lokalne motoriste, ki še niso registrirani :devil: , nato pa retour..

490km, naaasmejanih..

zahvaljujem se vsakemu poslancu DZ posebej, ki je sprejel program izgradnje avtocest, kajti zaradi njih je postala stara cesta proti obali raj za motoriste (črni kal!)..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kočevje - Ljubljana - 3M na kavico in sladoled, pa Big Mac, obiskal pa r prjatlov na obrobju Lj, pa počasi proti nazaj proti Kočevju. Prijetnih in sproščenih 140 km. Cesta suha in brez peskovnika, temperatura nad lediščem, tok da..... :OK: :) :OK: :) :OK:

aja, vozniki avtomobilov pa na visokem nivoju /kar se motoristov tiče, tok da - svaka čast. Še tok naprej!!!/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jaz sem se včeraj mal odpravil na cesto,ampak sem se po 10km raje obrnil domov zaradi mraza!  :BUA:

LP! :D

mraza po prvih resnejših 100km ulafavanja sploh nisem občutil :grrr , ker se bolj navdušujem nad nad samim motorjem kot pa da bi čutil mraz :kva2: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mrzlo? Ja zakaj pa so zimske podloge pa cajtngi. Sicer včeraj podloženi ni čisto ustrezal mojemu političnemu prepričanju, a malo je pa le pomagal. Sem šel zjutraj sam pogledat na morje kakšno je vreme, nakar sem šel v Ljubljano po tiste, ki se sami niso znali peljati na morje. In tako bil dvakrat v Izoli v istem dnevu! Pasaloooo! Je pa jeba se čisto držati omejitev. Nekako nemogoče :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zahvaljujem se vsakemu poslancu DZ posebej, ki je sprejel program izgradnje avtocest, kajti zaradi njih je postala stara cesta proti obali raj za motoriste (črni kal!)..

..yeah!!!! :yea1: :yea1: :yea1: ...smo se v soboto tam peljali,...ni žive duše razen motoristov :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..yeah!!!!  :yea1:  :yea1:  :yea1: ...smo se v soboto tam peljali,...ni žive duše razen motoristov :OK:  :OK:

ko sem prejšnja leta hodil na istrski del dopusta, mi je črni kal vedno bil :SS , zdaj pa je postal milina od dobrega asfalta in prave, a prekratke kombinacije ovinkov.. črni kal se je pridruži moji osebni H-O-F skupini dobrih cestnih odsekov(mrzlica, ride, rogla, route 69, ipd.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petkovem krasnem vremenu od Zagorja šel v Logarsko dolino, vendar sem se v Lučah zaradi mokre cete obrnil in šel pogledat Marijo reko. Proti Podmeji je na parih ovinkih bilo nekaj vode, zato sem pred vrhom obrnil in šel nazaj in čez Trojane domov.

V soboto sem malo bluzil po Zasavju in nato šel čez Šmartno pri Litiji in Besnico v Ljubljano in nazaj domov. Vožnja od Trebeljevega je bila še posebej adrenalinska: ne zaradi hitrosti O:-) ampak zaradi skoraj praznega tanka :blink:

V obeh dneh se je nabralo čudovitih 377 km, letos skupaj več kot tisoč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea2: :yea2: :yea2: :yea2: :yea2: :yea2: :yea2: :yea2: :yea2: :yea2:

KONČNO tudi jaz otvoril sezono... s prvimi petimi :kva2: kilometri...

Skratka: me Bladzo odloži pred TCjem, vzameva konjiča in ga jaz kot drugi (bladzo je predhodno naredil cel kilometer, da ga je krstil tako, kot se spodobi) pred njim odpeljem v naročje firme... :worship:

Ahhhhh... je bilo kratko, a sladko... edini problem je, da več kot 90 km/h ne sme iti... nadaljnjih 800 km... in tega se bomo držali... :grim Že izbiram poti, ki so zavite kot hudič, da bo 90 imelo smisel... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem naredil krog čez Zagorje - Hrastnik - Marno - Celje - Trojane - Zagorje.

Ker sem zamudil zadnje sončne žarke je bilo precej hladno (ne priznam, da sem se premalo oblekel). Zaključek: mrzlih 90 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena furca za gušt, Velenje-Žalec-Celje-Vojnik-Dobrna-Velenje, cca 50km, glede na to da je blo zunaj okol 10c, je adrenalin poskrbel, da ni zeblo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neverjetno, danes povečal število kilometrov za 1100%... :yea2:

Motor mi je zmeraj bolj všeč... samo Hondice ne bo presegel... :grrr

Malo do (skoraj) Horjula in nazaj... še vedno max. 90 km/h... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... samo Hondice ne bo presegel...

Čak mal... :? Kateri motor pa ti zdaj voziš, če smem vprašat...

(Mustangu nč jasn :hmm: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čak mal... :?  Kateri motor pa ti zdaj voziš, če smem vprašat...

(Mustangu nč jasn 

... firmin motor ogrevam..... Z 750S... ;)

(moja prasička je še gola trenutno :cry:... kar ni najbolj fino... imam raje gole ženske.... :whistle: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: a u tej vaši firmi še akega "ulavfatelja" rabte....sem pocen, sam za bencin dejte :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet kratka furca po šihtu, osedlal kobilo in vuala..relacija Velenje-Žalec-Šempeter-Polzela-Velenje, krasnih 40km...zdej bo pa za neki časa dost, vremenaji obetajo slabo vreme...pa smo spet tam, pesimizem :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) Mal za dušo po službi. Zajahal svojega lepotca pa marš Ljubljana-Besnica-Šmartno pri Litiji-Zagorje-Trojane-Lj . Odlično,samo ne vem če bi še dolgo zdržal od Litije do Zagorja. Verjetno so tekmovali ,kateri bo več gnojnice po polju polil! Pa ko to fašeš v čelado!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!