Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih vozenj 2005


Brrrm

Priporočene objave

:yea1:

Za začetek sva si z kolegom izbrala kar lepo furico - Najprej sva oba registrirala motorje .... čez mejo Holmec - via Frelach - Arnoldstein - Tarvisio - Rateče - Podkoren - nazaj po Avstriji do Lavamunda - :yea2: "čez ovinke na Golico" :yea2: mimo routa69 - Jurij - Šentilj - Sladki vrh - Lenart - Maribor - Dravograd - RAVNE NA KOROŠKEM ! - skratka bilo je kar "kilometersko" za uvod v novo sezono ........

Pa srečno vsem ..... pazite nase !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z JOHN200 sva naredila hladnih 70 km.

MB - Bistrica - Poljcane - Ptujska gora - Ptuj - MB

Izbor cest ni bil ta pravi. Med Poljcanami in Ptujem je vec gnoja na cestah kot na njivah!!! :SS

Pa še gužva je bila skoraj celo pot :BUA: , Pa še šoferji niso dojeli, da bomo motoristi ponovno v prometu!!! :krneki:

Danes mogoce kam dalje...

LP Milko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zjutraj na kofi pol pa na šiht vreme :OK: ,

upam, da bo zdržalo vsaj do petih takole :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: :kva2: :kva2: Kak je današnja vožnja pasala :yea1: . Nabralo se je sicer le okrog 50km ampak očutek je bil za 300km :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi napovedanega slabega vremena sem že pospravil motor, pa me je včerajšnji sonček vseeno presenetil. Po službi tako na motor in relacija Žiri - Logatec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Službena pot Maribor - Domžale. Zaradi lepega vremena pa povratek preko Kamnika in Tuhinjske.

Lepih 300 km, da lažje prebrodim deževne praznicne dni, ki nas cakajo!!! :(

LP Milko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zjutraj na kofi pol pa na šiht vreme  :OK: ,

upam, da bo zdržalo vsaj do petih takole  :D

hvala bogu je le zdržalo, po šihtu pa do Prebolda in na vrh do Mrzlice, na parih ridah je še mal mokro, tak da še ne gre na polno, pa šudra je še tud kar nekaj...

do večera se je nabralo celih 130 lepih km :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okoli 100 km po Ravenskem, Goričkem in Prlekiji. Srečal in :yea1: kar precejšnjemu številu motoristom. Pa tak lepa furca :OK:. Dež ti pa kar na zahodu ostani :kva2: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šel opoldne, je že poletna ura in je hitro opoldne, pogledat ovinke na standardno 100 km krožno vožnjo CE-Šentjur-Kozje-Bistrica-Podčetrtek-Šentjur-CE.

Ovinki lepi in čisti, razen dveh.

Sonce: da.

Dež: ne.

Motoristov srečanih: zelo, zelo malo, kaj se vsi bašete s šunko :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naredil ene 200 km skoz Ljutomer-Ormož-Sr. ob Dravi-čez Hrvaško-MS-domov, vreme mal oblačno mal sončno, ceste ciste in suhe :OK:

...srečal ene 5,6 motoristov :hmm: zgleda da še vsi šunke doma jejo :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S Killroyem naredila celih +6km okoli Blejskega jezera in nato do Rock Bara. Srečala nekaj motorjev, kavica je bila dobra, sonček smo imeli...matr je pasalo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kr-Jezersko-Borovlje-Ljubelj-Kr. Ceste presenetljivo suhe in čiste, razen sem in tja na Avstrijski strani.

150km, super :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zutrej vidu da o dežju ne duha in sluha-gas na motor,tankat,pol pa besnica-jamnik-kropa(še mokra cesta <_< )-bled-od begunj pod gorami do tržiča(6'24'' :whistle: )-podljubelj-kranj-lublana-kranj :)

fino fajn,prvi kilometri spet s cestnimi gumami,samo peska še zmer precej,če bi vedu da bo vreme držal bi me zaneslo km dlje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko mi je postalo jasno, da je za ribolov prelepo vreme, sem se znasel na motorcku ... :kva2: Uletu po :wub: in sva skup odjadrala po zgrnji gorenjski do Planice, kjer sva si ogledala lepoto slovenskega turizma (beri piksne, razbite flase in ostalo svinjarijo, ki je tam ostala od poletov... :SS ) Sledila je kavica v Gozdu martuljku in potem domov.Srecal kar nekaj motoristov, navozil okrog 200km kakor za dezevno vreme :lol1: kar vredu kajne ... ceste suhe in skoraj brez peska...

Lp

Yoldi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V včerajšnji cca. 300km turi po Avstriji (SV od Gradca) sva odkrila nekaj zelo zanimih in lepo zavitih cest. Splošno so ceste bile čiste, brez peska. Srečala sva celo nekaj motoristov...

Danes pa iz Maribora klasično Route 69 preko Dravograda do Radgone, kjer sva se odločila, da je bilo premalo in sva zavila še čez Ljutomer, Ormož in Ptuj... Slabih 300km, je pa bilo danes za spremembo veliko motoristov na cesti.

lp, D.

PS: Cesta iz Lavamunda na Magdalensberg je še dokaj popeskana. Previdno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LJ, Horjul, Vrhnika, tankat, Logatec, Planina, čik pa par fotk

post-264-1112017418_thumb.jpg

post-264-1112017429_thumb.jpg

Unec, Cerknica, Begunje, 5km makadama, Rakitna, Podpeč, Ljubljana.

Fletkan.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem vceraj otvoril route 69, sicer je na vrhu še kar nekaj peska, je pa vseeno pasalo :OK: Ker seveda ni bilo dovolj sem še potegnil do ptuja in preko Sl bistrice nazaj v MB.

Danes pa najprej po :wub: potem pa zaradi strahu pred dežjem le do Trakošcana, na sprehod potem pa po Hrvaški do VŽ Na Ptuj na kosilo in seceda - Vurberk - MB. :yes:

Glede na to kar so nam grozili vremenarji sem praznike dodobra izkoristil (in samo za šunko in :drunk: ) in naredli cca 750 km...

LP MM

P.S.: je kdo danes posvetil motor????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljubljana okolica ter Rakitna, kjer je na parih ovinkih še malo peska.

Za kaj več pa nažalost ni bilo časa <_< ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za kaj pa mene ni na uni slikci iz rid .)

ja res sem preživela par uric na ridah pol pa še mal na primorsko kjer je blo kr mokro oz je scal k iz pi... nabralo pa se jih je kljub temu 130

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dopoldan je v Mb zgledalo turobno (skoraj tak kot so napovedali vremenarji) ampak sem reskiral in se je splačalo (niti kaplje dežja :OK: ) Se pravi: Maribor - Celje - Šempeter - Marija reka - Trbovlje - Zagorje - Trojane - Šempeter - Velenje - Vitanje - Maribor (224 km :OK: )

Ceste so dokaj lepe, čeprav je treba še vedno pazit, ker je naenkrat kila peska na ovinku ( MARIJA REKA proti vrhu ) itd.... Drugače pa super videl kar nekaj motorinotov

Popravljeno . Popravil IBA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kranj - portoroz. ..ceste super, vreme tud zakon razen dezja od razdrtega do divace in megle ob obali kp-portoroz ..srecal polno motosvetovcev :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!