Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih vozenj 2005


Brrrm

Priporočene objave

Danes pa ena lepa z mojo najdražjo in Dulčitom :Ljubelj-bad klain.-Nockalmstr.-Beljak-Jezersko-domov v Lj. cca 450km. Ko bi bilo še veliko takih dnevov v življenju! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno mi je uspelo prevozit malo daljšo turo. Sem jih od dopusta sem že malo pogrešal :D Za spremembo sem tokrat imel družbo :D Vreme je bilo čudovito, ceste več ali manj dobre, vendar so pa bili nekateri odseki dobesedno pokriti z zemljo. Da ne boste govorili, da so le naši kmetje packoni. So tudi tuji .)

Pot pa nas je vodila Batuje - Bovec - Tarvisio - Unterthorl - Feistritz - St.Paul - Matschiedel - Windische hohe (hrib visok 1100m, prijatelj moral tukaj menjat zajlo za sklopko, ker sem mu je scefrala, na srečo jo je imel s seboj .) - Kreuzen - Paternion - Ferndorf - Dobriach - tukaj smo se vozili ob jezeru Millstatter See do Seebodna in potem čez Treffling do Gmunda - nadaljevali do Kremsbrucke - Innerkrems (tukaj potrebno plačat 7 EUR za Nockalmstrasse) - Nockalmstrasse - Ebene Reichenau - Wiedweg - Radenthein - Feld am See (jezero Brennsee) - Erlach (zraven jezero Afritzer See) - Treffen - Villach (tu smo se motli kakšnih 15 minut, ker sem zaj.... pot .) ) - Wurzenpass - Kranjska Gora - Vršič - Bovec - Batuje. Na koncu je zneslo lepih 480 km. Poslecice pa, zapestja so me bolela za popiz... :D

Še tle par slikic .)

Pozdrav od Roberta

post-106-1127588782_thumb.jpg

post-106-1127588801_thumb.jpg

post-106-1127588930_thumb.jpg

post-106-1127588960_thumb.jpg

post-106-1127589137_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ooo kako lepa sobota je bila danes....samo na to sem čakal ves teden...hop do Celja (srečal dve veliki skupini motoristov - SG tablice) -Velenje- Dravograd-Golice in malo na jezero-Klagenfurt-malo po okolici in nekih hribih ter tako zalutal do nekega kmečkega turizma...ker sem bil ravno lačen sem se tam napapcal (mmmmm puranji zrezek z gobicami, pecen krompir, paradiznik solata.... mnjaaaam) ... nato še malo lutanja po Avstriji (motoristov v A malo morje)...tik pred mrakom zapustil A preko Pavličevega sedla in tako prispel domov ob 21. uri.

Pametno, da sem si vzel s sabo termo podlogo in podrokavice, ker mi je zvecer prav prislo, čeprav ni bilo neke sile. Bilo je odlično in srcno upam, da bo lepo tudi naslednji vikend. Hehe, še celo žulj sem dobil od sukanja ročice. Ampak avstrijske ceste so pa še vedno zakon proti našim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj, je bila pa ena dooolga. Ko sem po jutranjem usklajevanju ugotovil, da sem bil premalo pozoren na sekcijah in sem nekaj zamudil, sem se odločil, da grem z Bojanom(FJR), ki je že bil v Turjaku. Moja se je takoj odločila, da bo raje doma :blink: .

No, da ne bom vsega pisal, z Bojanom sva se zgrešila :hmm: , šlo je pa takole: garaža, Škofja loka, Lj., Turjak, Kočevje, Petrinja, Dvor, Kočevje, Kočevska reka, Čabar, Babno polje, Cerknica, Ride, Logatec, Žiri, garaža, :eek: , a sem jaz to utrujen ali se mi le zdi.

Če odštejem dogodek dneva z merjenjem hitrosti v Laščah, potem je bil hec še na Ridah. Ko sem vozil iz Planine se mi na zadnjo gumo nalima en od ta zelenih dirkačev in me zmoti v moji LT vožnji, mu pomaham naj za božjo voljo že odhiti novim rekordom nasproti. Potem pa niti ni tako hitro vozil in je bil v glavnem ovinku ravno toliko pred mano, da sem fino videl kako mu je policajska Astra zapeljala pred motor :lol: :lol: :lol: . Potem smo se pa peljali lepo po pravilih:policaji, ninjaman in jaz, se mi prav zdi, da sem slišal škrtanje z zobmi.

Ma je bilo prepočasi celo zame, sem takoj na vrhu obrnil in se odpeljal nazaj.

LP Cvetoo.

Popravljeno . Popravil cvetoo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo je bilo letos takih vikendov kot tale, zato je bilo treba tudi današnji dan izkoristit :D Spet sem se odpravil na malo daljšo turco, ja in ponovno v Avstrijo. Za razliko od včeraj sem se danes odpravil šele okoli 9:30 tako, da megle pred Kobaridom, danes nisem imel, se je v celoti dvignila in zato na tem predelu ni bilo tako sfinsko mraz kot včeraj. Pot pa: Batuje - Bovec - Tarvisio - Arnoldstein - Furnitz - Finkenstein - Selpritsch (hotel sem mimo Faaker See do Selpritscha, vendar je bila cesta zaprta, zato sem to naredil preko Ledenitzena in Rosegga) - Worther See - Maria Worth - Reifnizt - Plaschischen (Keutschacher See in Hafner See) - Schiefling - St.Egyden - Wellersdorf - Feistritz - Maria Elend - St.Jakob - Finkenstein - Furnitz - Wurzenpass - Kranjska Gora - Vršič - Bovec - Batuje. Prevozil točno 400km.

Dan je bil lep, sončen in topel, brez pizd..., razen nesreče, ki se je pripetila pri Volčah. No, še par slikic .)

P.S.: Bo treba kaj za zapestja trenirat, ker so me spet fajn bolela :D

post-106-1127669241_thumb.jpg

post-106-1127669255_thumb.jpg

post-106-1127669269_thumb.jpg

post-106-1127669285_thumb.jpg

post-106-1127669301_thumb.jpg

post-106-1127669318_thumb.jpg

post-106-1127669345_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja,tudi midva nisva zdržala doma. Ker sva se odpravila šele po kosilu,sva se odločila,do jo mahneva po naši deželici. Kot ponavadi z muko do Logatca, potem pa Godovič-Col-Ajdovščina-NG-Štanjel-Divača-čez ride domov.

Danes so imeli policaji veselico,saj so nas streljali na razmaku 1km od Divače kar dvakrat. Imela sva srečo,da so bili zaposleni z najinimi predhodniki.

Malo cmoka v grlu na Ridah,ko so enega ravno nalagali,motor je pa še pod ograjo ležal.

Denny smo se videli mogoče na črpalki v Železni kapli,ko si spraševal za pravo smer?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj: Maribor-Velenje-Dravograd(na bencinski spoznal motoristeka)-Golica-Deutschlandberg-Graz-obisk Louisa-& Hein Gericke-Šentilj-Sladki Vrh-Lenart-Maribor;nekaj čez 300 km

Danes: Maribor-Portorož-Maribor skupaj z Dr-big in seveda boljše polovice...postanek na Trojanah na srečanju Mazda foruma. Odličnih 570 km....na Ridah na žalost naletel na odstranjevanje posledic nesreče, imel pa srečo z policisti; na Trojanah leteči samo pospravil pištolo in pomahal malo bolj počasi... :)

lp vuk76

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....včeraj z mojo drago štartala od doma ob 7.30 zmrzovala do Rid, potem pa s "primorci" v lepem sončnem vremenu preko Rakeka, Cerknice, Ribnice Kočevja v Črnomelj, kjer smo se pošteno najedli, nadaljevali pot proti Metliki do NM, kjer sva zapustila odlično družbo, ter jo mahnila proti domu.... doma sva bila ob 17.00 za nama pa je bilo cca. 380 km. .................danes pa s kolegom do Novega mesta na drink in domov skupno cca. 130 km,.... :yea1:

po dolgem času zaključil vikend s prevoženimi dobrih 500 km :OK: :OK:

Popravljeno . Popravil king
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je bil pa tak lep dan. Iz Dobrepolja štartal v megli potem pa Grosuplje-LJ-Kamnik (SONCE)-Gornji grad-Velenje-Slovenj Gradec-Dravograd-Maribor-Fram-Celje-Laško-Hrastnik-Šmartno pri litiji-Bogenšperk-Radohova vas-Žužemberk-Dvor-Kočevje-Ribnica in domov

Padlo dobrih 400km in bilo je enostavno :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:: nedelja, 26. september 2005 ::

šentjur-proseniško-prebold-marijareka-prebold-marijareka-prebold-marijareka-prebold-polzela-velenje-šoštanj-zavodnje-črnanakoroškem-holmec-bleiburg-lavamünd-golicaprasica-MB-SB-vojnik-šentjur

350 kar tako. :OK:

po kosilu štartal na marijo. ob prvem napadu sem bil edini motorist med hordo kolesarjev, po 20 minutnem postanku pri spomeniku pa sem videl kolesarja, ki je bil edini med hordooo mopedistov. non stop kolona motorjev. :blink:

spomenik postaja očitno prava mopedistična točka, kar dokazuje tudi vabilo MC Savinja za Grobnik na oglasni deski (beri: smreka).

smeti je preveč, fantje in dekleta. če pridete, pospucajte, jebo vas bog. :nono:

nadaljevanje proti Koroški. šoštanj-zavodnje slaba cesta, zavodnje-vrh pa milina. noroo.

po avstriji do golice, kjer je bilo na ovinku toliko motoristov (nekaj z MB registracijo; ali si bil ti?), da ni bilo nikjer za parkirat, zato sem odrbzel naprej proti Mariboru in Slovenski Bistrici, kjer sem z Pervyjem in KeCom spil kafe (neverjetno, kako ti lahko da en steak taakšen :D nasmeh na usta, a).

vijuganje do garaže.

kar uredu..

post-685-1127716591_thumb.jpg

post-685-1127716597_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Špilferderber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sobota 24.09 2005

Štart okoli 7 00 ure smer MP Dobovec -Plitvička jezera-Gračac-Knin-Cista prova

Brela-Drvenik-trajekt za Hvar-Jelsa motozbor.

Na zbor prispel okoli 17 00 ure.

Nedelja 25.09 2005

Ob 08.30 uri počasni štart na trajekt v Sučuraj ,potem pa iz Drvenika po isti poti

nazaj domov kamor sem prispel približno ob 17.00 uri

To je bil vikend kakršnih si vsi želimo da bi jih bilo čim več ,bodisi po vremenu

pa tudi na cesti proti obali in nazaj ni več gneče

lp Zlati

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sobota 24.09.

Bled - Tržič - Ljubelj - železna kaplja - Jezersko - Kranj - Kamna Gorica - Bled

(Ful lepa turca, spet presenečen nad urejenostjo jodlarskih cest, na pol kulturna vožnja s sopotnico :D - enih 180 km.

ponedeljek 26.09.

Bled - Škofja Loka - Petrovo brdo - Sorica - Bohinj - Bled

Hitrih 130 km :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj pa do strmice nazaj čez ride na rakek pa potem na postojno,razdrto čez rebrnice pa na koncu rebrnic zavila desno in se 9kilometrov vspenjala po lepemu asvaltu do Vojkove koče na Nanosu :OK: pa nazaj proti ridam še dvakrat gore dole in domov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj pa SS do vrhnike k mami tonerki na hamburger,njami,kjer sve se dobile sTinoRR in jo na brzino mahnile čez bistro na rakitno in nazaj na vrhniko do logatca čez grčerivec na Ride,nato pa domov :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj pa SS do vrhnike k mami tonerki na hamburger,njami,kjer sve se dobile sTinoRR in jo na brzino mahnile čez bistro na rakitno in nazaj na vrhniko do logatca čez grčerivec na Ride,nato pa domov :OK:

bilo je super :yea1: :yea1: :yea1: :yea2: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torek popoldan, nisem vedl a bo dež al ne... Pa jo mahnem proti Posavju: Litjia, Hrastnik, Radeče, Sevnica, Krško, Brežice, Otočec, Ljubljana :slap: .

Neverjetn kaj se okol Sevnice dogaja s Savo. Sej bo vse skup en sam jez. Bojo pa štrom pocenil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trenta je še vedno :OK: edino tovornjaki so se razvadili da ovinke sekajo :eek: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo

danes krasen dan za furo kurešček-postojna-nova gorica-komen-štanjel-sežana-divača-kozina postanek na b. črpalki in takoj sledi slaba volja namreč opozorili so me da sem izgubil reg. tablico mislil sem iti še do obale vendar pa me je slaba volja spravila nazaj domov na kurešček cca 330km

aja št. reg. lj-23-3j l.p.janih

p.s. najditelju dam za pivo ali več :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes tudi jaz v družbi Marjana in njegovega R 1200 RT preko Ptuja, Murske Sobote na super kosilo v Gornjo Radgono in nato proti domu. cca 270 super km.

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!