Skoči na vsebino

Kje kupit Toshiba SD-R5372 DVD zapisovalnik?


C( o )( o )L

Priporočene objave

Pregledal in prebrskal sem že vse slovenske spletne trgovine in nisem našel, da bi ga kje imeli, tudi klical sem že po trgovinah, tudi brez sreče, iskal tudi, če ima Toshiba generalnega zastopnika za slovenijo in tudi nisem imel sreče, se komu kaj sanja kje bi se dalo tale DVD pekač nabavit?

Druga varianta je sicer, da ga nabavim od zunaj, ampak potem se pa stroški poštnine povečajo...pozna glede tega kdo kakšno varianto?

hvala že v naprej za pomoč!

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si že pogledal tukaj:

Pooblaščeni zastopnik

Toshiba ima distribucijo treh blagovnih skupin in sicer:

1. Projektorji, fotokopirci in podobno (DVD TV ... )... zastopnik omenjeni TIFT na Tržaški v LJ

2. Notesniki, osebni računalniki, strežniki ipd (no, slednje za naše tržišče menda ni toliko zanimivo) Inea, LJ-Stegne

3. OEM proizvode (računalniške komponente in ostale elektrooptične elemente), pri nas ni uradnega zastopnika in prihajajo na naš trg kot večina drugih OEM (bulk) komponent, torej skozi distribucijo računalniških komponent...

Lahko, da ti bo kdo od zgoraj naštetih sicer ponudil uvoz po naročilu, vendar te že bnaprej opozarjam, da bo zadeva (pre)draga....

Obrni se na kakšno večjo slo distribucijsko firmo, če ima kdo tole slučajno na zalogi, oziroma v prodajnem programu...ker gre za kvaliteten in relatvno dražji proizvod se moraš zavedati, da tega v trgovinah klasičnih retail-arjev zaman iščeš...će ti ne bo uspelo, pa napiši čez kakšen dan, pa bomo poskusili najti .)

Popravljeno . Popravil lojzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala lojzi, res zanimivo kako se firme lotijo distribucije...na mojo žalost imam smolo in sem naletel na toshibo, ampak sem se pa trdno odločil, da si nabavim ta DVD pekač, ker je glede na teste res dober, razen hitrost branja cd-jev ga daje, ostalo je pa zelo dobro...ker danes in jutri nimam časa, bom poklical v petek malo naokrog, sem pa tudi že gledal po avstrijskih spletnih straneh in imajo bulk varijanto že za 65 EUR, če ne bo druge bom pa koga, ki bo šel v Avstrijo nafehtal, da mi to nabavi...

katere večje distribucijske firme si pa imel v mislih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!