Skoči na vsebino

Hormonski Forum II


Priporočene objave

quote:

quote:

No a vidiš, kak si. Svojim pacientom, ki naj bi jim bil na razpolago 24 ur na dan izkloplaš telefon.

Pa kak dohtr si ti, hudica????

Ups, se iskreno opravicujem! Bom nadoknadil zamujeno. Za vas, ga. Pupa, bom priredil posebno, one-to-one seanso, pa mi boste oprostili. Vsaj upam...

Upam, da nimaš v mislih kaj grdega in nesramnega pri tej one-to-one seansi??!!

Samo, če obljubiš, da bo vse spodobno!!

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Upam, da nimaš v mislih kaj grdega in nesramnega pri tej one-to-one seansi??!!

Samo, ce obljubiš, da bo vse spodobno!!

ppprrhhnnnjj HARHARHARHARHARHARHARHAR....pupa spodobna! EHEHEHEHEHE....in sramezljiva.....HUAHAHAHAHA

ok ok........njihihihihi

-----

clean and sober

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ehehehe... si pa res ne predstavljam Pupe kot pridkane puncke... nekako ne gre... nikakor.... nada... nichts.... nein....no...a-a.... nunca.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja,ja,

predpasnik,ruto okoli glave,copatki z mucko.

že v redu , samo ne pri pupi.tudi meni to ne gre nekako skupaj,lahko pa da se tudi motim.

lp.,

bmw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ma saj nisem prej mislila resno, samo se mi je mudilo na zmenek, pa nisem imela casa še une smeškote tipkati!!

Uf, me že prst boli!

kisses

Pupa

YEAH YEAH ZMENEK MY AZZ... ZAKAJ TE PA POL PRST BOLI hehe:) [hudicek] [big smile] [hudicek]

P.S. Neki mi comp v sluzbi ne pusti smajlijev risat pa si jih samo predstavljajte tam..

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne boste verjeli, ampak je cisto res, da znam biti cisto pridna. BMW, a sem bila kaj agresivna, divja, napadalna in v glavnem nepridna, ko smo bili na Metelkovi???

No, bom vsem dokazala, da znam biti cisto nezno bitje!!

Ja, res sem sla na zmenek in prst me je bolel, ker sem toliko smajlijev pritisnila.

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Na zmenku mi ni bilo cisto nic potrebno delati s prsti, razen kozarca in cigareta držati!!

daj ti to se malo podrobneje razlozi,toti tvoj zmenek.glede prsta itd.

-----

chrome won´t get you home

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorry, nimam casa, ker brat rabi racunalnik, ker gre v sredo v Venezuelo, pa ima še okoli 11 nokturn za napisati.

Se oglasim še zvecer, pa takrat (ce bom pri volji) malo bolj v podrobnosti razložim zmenek, prsta mi pa ni potrebno.

Ce ne veš, kdaj sem toliko smile-jev pritisnila, si pojdi po topicu navzgor pogledati, pa tam ko boš videl veliko smeškotov, takrat me je prst bolel.

Sicer pa, kaj pa tebe tako zanimajo podrobnosti mojega zmenka???

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nokturn? kva je pa to?

tvoj zmenek? ja...no...tko pac...

-----

chrome won´t get you home

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nokturna = on dobri za tretji program radia Slovenija program, kaj se bo izvajalo en vecer, potem je pa njegova naloga, da malo predstavi skladatelja, dirigenta, kateri izvaja ta koncert oz. skladbo ter zbor, oz. soliste. Ce so to znana dela, potem res ni problem, huje je, ko dobiš kakega skladatelja, ki je vsegaskupaj napisal 2 koncerta, pa ga skoraj noben ne pozna, ti moraš pa povzeti njegov življenjepis za prib. 2 minuti govora.

Zmenek???

Ja, dobila sem telefonski klic od neke dolocene osebe in sem šla zvecer s to osebo na ledeno kavo na grad. Po kakih dveh urah sem pa domov prišla.

To je to!!

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kako pa to, da te ne zanima nic o tej osebi, ce te je že tako matral ferbec kar se zmenka tice??

1. ker sem moski

2. nisem tak firbec,kot zenske

3. ce bos hotela,bos povedala

4. ce ne,ne.

5. se znam kontrolirati

ta ta

-----

chrome won´t get you home

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!