Skoči na vsebino

Sanjska ženska


master 007

Priporočene objave

Saj je postavna tale miška (vsaj na slikah). Je pa res ponesrečen primer osebe, ki hoče delovati zrelo in pristno, hkrati pa razodeva svojo plehko (beri: normalno...če razumeš to kot družbeno povprečje in večino) naravo.

In seveda pretirava pri igranju emocij. Hudo pretirava.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj je postavna tale miška (vsaj na slikah). Je pa res ponesrečen primer osebe, ki hoče delovati zrelo in pristno, hkrati pa razodeva svojo plehko (beri: normalno...če razumeš to kot družbeno povprečje in večino) naravo.

In seveda pretirava pri igranju emocij. Hudo pretirava.

:grim

Hudo ponesrečen... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mišika je prima punca! :K

Žal pa se ne morem ubraniti vtisa, da se ne zaveda dejstva, da je zrak, ki ga diha, skoraj neizogibno že nekdo prdel.

(Morda celo nesrečni in enako nevedni Edi?? :hmm: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma hoče bit v središču pozornosti menda zdej neki šmera z fredy-jem Millerjem! Sej ne ve kwa bi sploh rada!!!!! :kva2: :lol1: :kva2: :lol1: :kva2: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko se potrudimo in ji mi odpremo oči, da bo vedela, kaj bi rada.

Jaz bi ji predlagal, da si privošči nekaj voljnih samcev, ki določene stvari počnejo za denar (ker zastonj zgleda ne bo nič uporabnega), da tiste stvari opravijo tako kot je treba. Potem ko bo imela to močno osnovno potrebo potešeno, pa naj sama poskuša uporabiti en del živčnega sistema, ki je običajno v lobanji in ga določeni primerki, uporabljajo bolj poredko. :alien1: .) Po teoriji bi skoraj morala videti oz. začutiti, kaj je tisto, kwa bi rada. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On pa je sanjski moški, ja.

Po moje bi si ga vsaka želela  :devil:

:eek: :eek: Po moje pa tut!!! :grim :grim

Zgleda da je v nečen drugem sanjski moški!!! :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Očitno je njej sam to važn f...!!!! :grim :grim :grim :grim :grim :grim :grim :grim :grim :grim :grim :grim :grim :grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Ma hoče bit v središču pozornosti menda zdej neki šmera z fredy-jem Millerjem! Sej ne ve kwa bi sploh rada!!!!! :kva2:  :lol1:  :kva2:  :lol1:  :kva2:  :lol1:

Sanjska Miša ima fanta

Govori se, da ima Miša fanta. Pa ne tistega iz televizijske oddaje, pač pa nekoga povsem drugega. Tota ekipa za nujne primere je šla po sledi govoric in se dokopala do škandaloznega odkritja. Mišin fant ni nihče drug kot Fredi Miler.

Kaj o Miši pravi njena najboljša kolegica Zdenka, ki je pravkar postala mamica: "O Miši nimam veliko za povedati. Zdaj šele vidim, kaj mi je naredila. Pustila mi je shojenega fanta, pa poglejte, kaj mi je naredil!" Z roko je pokazala na otroka v vozičku, skremžila obraz in zadnji hip zadržala solze, potem pa je nadaljevala: "Skupaj sva se hoteli prijaviti za Sanjsko žensko, denar pa je pobrala ona." Zdenka več ni vzdržala in je planila v jok.

Sanjska ženska je za nastop v oddaji dobila 2,5 milijona tolarjev (10.436 €), povrh vsega pa še ogromno medijsko pozornost, kar lepim dekletom gotovo godi. Ko smo Zdenko povprašali, če morda ve, kdo je njen fant, nas je napotila na Romana, ki naj bi bil siva eminenca vseh slovenskih sanjskih žensk (trenutno torej samo ene).

Romana smo ujeli v lokalu blizu Lenarta, kjer je popival s kolegom Zmagom. Po tretji rundi se jima je razvezal jezik, žal pa tudi tota reporterska ekipa za nujne primere ne more jamčiti, da si je vse pravilno zapomnila. A namig je bil vendarle pravi. Ali je torej Fredi res Mišin fant? To so potrdili vsi zbrani za šankom.

Naslednji dan smo obiskali Koroško in si sprva ogledali teren. Iz odtisov gum pred vrati Milerjevih smo sklepali, da gre za isti avto, kot ga vozi Miša. Tudi ko nam je vrata odprl sam Fredi, je pridišal parfum, ki ga uporablja Miša. Ko smo nekoliko na silo vstopili v hišo, je na kavču ležala Miša. Spraševali nismo nič. Obrnili smo se in odšli.

Kako že poje Šifrer? Lepa dekleta ljubijo...

Preberi vse...

Izvor: Večer

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanjska Miša ima fanta

Govori se, da ima Miša fanta. Pa ne tistega iz televizijske oddaje, pač pa nekoga povsem drugega. Tota ekipa za nujne primere je šla po sledi govoric in se dokopala do škandaloznega odkritja. Mišin fant ni nihče drug kot Fredi Miler.

Kaj o Miši pravi njena najboljša kolegica Zdenka, ki je pravkar postala mamica: "O Miši nimam veliko za povedati. Zdaj šele vidim, kaj mi je naredila. Pustila mi je shojenega fanta, pa poglejte, kaj mi je naredil!" Z roko je pokazala na otroka v vozičku, skremžila obraz in zadnji hip zadržala solze, potem pa je nadaljevala: "Skupaj sva se hoteli prijaviti za Sanjsko žensko, denar pa je pobrala ona." Zdenka več ni vzdržala in je planila v jok.

Sanjska ženska je za nastop v oddaji dobila 2,5 milijona tolarjev (10.436 €), povrh vsega pa še ogromno medijsko pozornost, kar lepim dekletom gotovo godi. Ko smo Zdenko povprašali, če morda ve, kdo je njen fant, nas je napotila na Romana, ki naj bi bil siva eminenca vseh slovenskih sanjskih žensk (trenutno torej samo ene).

Romana smo ujeli v lokalu blizu Lenarta, kjer je popival s kolegom Zmagom. Po tretji rundi se jima je razvezal jezik, žal pa tudi tota reporterska ekipa za nujne primere ne more jamčiti, da si je vse pravilno zapomnila. A namig je bil vendarle pravi. Ali je torej Fredi res Mišin fant? To so potrdili vsi zbrani za šankom.

Naslednji dan smo obiskali Koroško in si sprva ogledali teren. Iz odtisov gum pred vrati Milerjevih smo sklepali, da gre za isti avto, kot ga vozi Miša. Tudi ko nam je vrata odprl sam Fredi, je pridišal parfum, ki ga uporablja Miša. Ko smo nekoliko na silo vstopili v hišo, je na kavču ležala Miša. Spraševali nismo nič. Obrnili smo se in odšli.

Kako že poje Šifrer? Lepa dekleta ljubijo...

Preberi vse...

Izvor: Večer

Ajgor,pridi na kawo... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...evo za marsikoga od nas sanjska ženska :P :devil: ...

Samuela.... :yea1: :yea1:

lp cagiva B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Miša & Fredy? :)  :lol1:  :kva2:  :kva2:  :kva2:  :lol1:

Zakaj se pa smeješ? :?

Po moje pa prav pašeta skupaj. :grim Kot da sta ustvarjena eden za drugega. :love1:

Jaz se nebi mogel spomniti boljših partnerjev za njiju. Vsaj kolikor (malo) sem ju spoznal preko medijev.

Tooo!!!! Gooo Miša & Fredy!!!! :yea1:

Pa za kontracepcijo poskrbita!!! .) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...evo za marsikoga od nas sanjska ženska :P  :devil: ...

Samuela.... :yea1:  :yea1:

lp cagiva B)

Kr lušna tale Samuelca, pa še na cool motorčku vozi :devil:

Ampak, čez http://www.katja-poensgen.de/ je pa ni :grrr :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to bi pa že lahk bla sanjska ženska :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me prav zanima kakšne sanjske ženske imate vi po večini  :hmm:

tiste k so jih hotle met.... :grim

sej veš :doze: ..bolje vrabec v roki...kot..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tiste k so jih hotle met.... :grim

sej veš :doze: ..bolje vrabec v roki...kot..

Usran šporget  :devil:

Tudi vedve sta za nekatere sanjski in se lahko ob vama počutijo, kot da imajo laboda ob sebi in ne vrabca v roki. :love1:

@Vale

Kaj je to šporget?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je to šporget?

najbrš je mislila šporhet = štedilnik :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!