Skoči na vsebino

Sanjska ženska


master 007

Priporočene objave

.. če si jo dobr streniral na začetku, jo ni treba spominjat tega sproti...

.... jest sem jo že na začetku tolk streniral, da je bla že pretrenirana, pa sem jo zato mogu spet mal spomnt ....   :grim  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O snjski ženski sam tolk ...   ni, ni .... ne delajo več ....al nasploh .....sam  ..... semering pa tud ni za nikamor!! Vse več je pedrov!! Dns zgleda lažje tipa nažicaš za en "krog" kot pa vse te zlagane princeske! Prostitucijo je nujno treba legalizirat ... vsekakor je velik bolj transparentna in poštena kot pa zakon!! Več al manj tipi rabmo sam tist kar one prodajajo. Kaka prava ljubezen je pa že skor utopia. Noja za kratek čas se najde.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidu zadnč eno tako brez pokrovitelja!! Dve sta jo podpirali pa je še vedno komaj noge hendlala do svojga fleta. Sam ism čist zihr de ni bil pokrovitelj tisti??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..... po mojem bi se pa še kje najdla kšna sanjska .........  :yes: 

.... no, sam kriterije je treba mal prilagodit .... :unsure:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O snjski ženski sam tolk ...   ni, ni .... ne delajo več ....al nasploh .....sam  ..... semering pa tud ni za nikamor!! Vse več je pedrov!! Dns zgleda lažje tipa nažicaš za en "krog" kot pa vse te zlagane princeske! Prostitucijo je nujno treba legalizirat ... vsekakor je velik bolj transparentna in poštena kot pa zakon!! Več al manj tipi rabmo sam tist kar one prodajajo. Kaka prava ljubezen je pa že skor utopia. Noja za kratek čas se najde.

 

:smoke: Uf, te je pa mogla ........................ena .....................dobr ..................sesut! :hmm:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na trend, ki ga opažam je za vse več moških sanjska ženska tista, ki ima kurca med nogami...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na trend, ki ga opažam je za vse več moških sanjska ženska tista, ki ima kurca med nogami...

Ti si pa zgleda sanjski moški...bravo :sleep2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsak naj si najde svojo, ker kar je za enga dobr je za druzga nesprejemljivo, itd. ;

aja, jst jo mam :):P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na trend, ki ga opažam je za vse več moških sanjska ženska tista, ki ima kurca med nogami...

 

Corser!!! Pa v kakih čudnih krogih se ti zadne cajte giblješ??? A si ti zmer tko črnogled pa netoleranten....Zgleda,da nisi v koraku s časom..

 

 

''  kurca med nogami''.... ima ženska lohka danes na več načinov..

 

1..z umetno operacijo

2  tista baterijska zadeva,ki preveč naglas vibrira..(tuki lohka ti počivaš,lohka te zraven tud ni,al pa uživaš,odvisn kok si iznajdljiv)

3.in tistega,ki ga taprav dedec v tapravih hlačah nosi..(tuki bi samske znale kej več pripomnt)

 

Zdej pa zbirej al pa se odloč kam spadaš..

 

Sej vem,da bodo padal zdej očitki,da smo zahtevne,zbirčne in sitne....Še zdaleč ne....Ampak,kar sem zdele prebrala v tej rubriki zgodovino spisanega..ima ženska vse razloge ,da vas mal za ušesa in po tazadni užge.... :P .uf,od kdaj pa znate moški tarnat in se skoz prtožvat...Sej to je res najlažje delat,ampak trud se s trudom poplača..In tko je tud pr teh zadevah.. Vse na izi dobite le v ''rdečih'' hišah..Pa še drago vas stane....

Pa dejte tud komunikacijo mal več uporablat...IN NE SAM NAVIGACIJO!!!!!!!

 

Sicer ste pa vsak zase, eni mal več,drugi mal manj ,posrečen primerek človeške rase...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr si me napizdila:))

jaz sem s prispodobo želel povedat, da je zmeri več gayev...

sem zelo toleranten. ampak treba se je vprašat a so za ta zasuk krivi pesticidi, ki edini prilezejo skozi maternico do zarodka ali kaj drugega.

ker vse več jih je in vse več je tudi maminih sinčkov (baje je to povezano s temi pesticidi).

lahk je pa tud kej z babam narobe:))

družm se pa itak s samimi čudaki- sej si vidla:)

aja, tema je sanjska ženska. na: Monica Bellucci

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej stara s cajtom začne jermen mal zdrsavat he he!! Pa tud ekonomija pravi da so "obrtnice" daleč, daleč cenejše od "Žena"! Vsaj moje izkušnje so take!! 20 let sem prežvel u družbi raznih krasotic pa mi na konc Garmina še vedno največ pomaga  :ninja: Ma ja.... sej ne rečem ........svojcajt sem pa mislu de sanjam  :blush:

Popravljeno . Popravil Robertjur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanjska ženska  :kva2:  

 

....Pa obstaja???  :hmm:   :?

:nono:  

Obstaja, samo gre samo za trenutke.  :yes:  :yes:  :yes: 

Ko te kakšna črnolaska očara in ti polepša dan.

 

LP Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanjske ženske so vsepovsod,sam sprejet jih moraš z vsemi napakami in prednostmi ter malo domišljije :P  :lol:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanjske ženske so vsepovsod,sam sprejet jih moraš z vsemi napakami in prednostmi ter malo domišljije    :lol:

Hja ti nimaš problema s kriteriji pa počeno robo k Bmfa furaš! Avtomatsko ga morš sprejet tazga kt je.  :P

 

Jest ... če kej zamaka .... moram zadevo takoj sanirat .... sam bol kt se trudim, bolj tist fajht ven rine, tk de...... centralna fuga je praktično nepopravljiva.  :blush: Pravjo pa de se z leti sama zasuši  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja ti nimaš problema s kriteriji pa počeno robo k Bmfa furaš! Avtomatsko ga morš sprejet tazga kt je.  :P

 

Jest ... če kej zamaka .... moram zadevo takoj sanirat .... sam bol kt se trudim, bolj tist fajht ven rine, tk de...... centralna fuga je praktično nepopravljiva.  :blush: Pravjo pa de se z leti sama zasuši  :OK:

 

 

.... stari, ti boš pa počas goden za kšn ospen 1500 ....   :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... stari, ti boš pa počas goden za kšn ospen 1500 ....   :P

Mogoče Valium prej :P  :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanjska ženska  :kva2:  

 

....Pa obstaja???  :hmm:   :?

:nono:  

:grim  moja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim  moja :D

Vidš tu te bom pa tvoji pohvalu,kaj si reku :yes: bom še jz kakšno plus piko dobu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim  moja :D

 

.... sigurn maš ta teden še kej za bregom ....

... da ji tko u rit lezeš ....  :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... sigurn maš ta teden še kej za bregom ....

... da ji tko u rit lezeš ....  :kva2:

ne ta teden, že danes...Kmet poklič čimprej, pa me pohvali :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!