Skoči na vsebino

pipca od benzina


pinjas

Priporočene objave

no stvar je taka. tisti ki me poznajo pa tud za tisste ki n evedo kdo sem imam runerja 172ccm z vsemi možnimi deli malossi na njemu. sedaj sem zamenjal originalno pipco na sekundarnem rezervoarju ( tisti ki imajo runnerja ž evedo o čem govorim) z direktno, ki ne rabi nobenega podtlaka za delovanej, saj deluje na prosti pad. pol problema sem s tem rešil. sedaj me matra druga polovica problema.

od te proste pipce gre cev do uplinjača, tu nič narobe. sam če bi kdaj to cev dol dal iz uplinjača bi benzin tekel naprej in g ane bi upal nikakor zaustaviti zato potrebujem nekaj takega kot je v sliki, stvar sem dobil v trgovini z akvariji in je super le malce premajhno je. zato prosim vse ki mi lahko pomagate da mi dobiste podobno stvar sam mal večjo. mora pa bit iz kovine oziroma plastike ki uzdrži benzin in olja. z aplačilo ni problema.

za vašo pomoč se vam v naprje zahvaljujem

post-2371-1105554618_thumb.jpg

post-2371-1105554630_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si kupil motoer v trgovini z malimi živali :hmm:

Pejt v trgovino z avto deli: tam jo bodo zagotovo meli , tako univerzalno, za manj kot 5 jurjev sigirno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si kupil motoer v trgovini z malimi živali :hmm:

Pejt v trgovino z avto deli: tam jo bodo zagotovo meli , tako univerzalno, za manj kot 5 jurjev sigirno

brez zamere sam preiskal sem vse možne trgovine z avto moto deli, in razne železnine in orodjarne in noben ni še videl kaj takega. dobil sem milion klasičnih pipc za v rezervoar sam jaz jo rabim za na cevo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko bi si recimo nardil z pipice od Tomosovega tanka...Tist del ki pride not v tank(plasticna cevka z filtrom) das vstran pa pac zdrejas drug zadni konec na katerega gre cevka gor......Moja ideja za resitev problema :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tnx za idejo, sej do tega sem tud jaz že prišel, sam sem rekel da raje poiščem še malo preden se tega lotim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tnx za idejo, sej do tega sem tud jaz že prišel, sam sem rekel da raje poiščem še malo preden se tega lotim

Ja np .) Verjetno bo to edina resitev.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!