Skoči na vsebino

TM Racing 125 E


JaRaNe

Priporočene objave

Na temu linku nekdo prodaja TM Racing 125 E:

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornaKolesa/ogl...id=22277&obv=on

Ali je možno da je to sploh ta motor, ker če jaz prav vem TM razvija motorje šele od leta 2004. Kaj menite, ali se nakup splača, jaz osebno mislim da se (motor ima same najboljše dele, ki si jih lahko zaželiš, je potem tudi cena ugodna???)

Mislim, da bi ta motor moral imeti okoli 40KM, ali se motim??

prosim za čim hitrejše odgovore, ker se mi mudi

Hvala!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva,a je bt štihnu :P :devil:

ne bi vedu,tm-i so se res šele zadne par let začel tle prodajat :hmm: poklič pa praš,a je težko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva,a je bt štihnu :P  :devil:

ne bi vedu,tm-i so se res šele zadne par let začel tle prodajat :hmm:  poklič pa praš,a je težko?

ne, ni mi crknu, sam ga je en sušolc kupu :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolikor jst vem so to zelo dobri motorji predvsem kros izdelujejo pa tudi hard endure (vendar so te hard endure ubistvu cisti krosi sam da majo luc) enkrat sm sou enga gledat k sm kupoval motor vendar je imel prevec konjev! in vam povem to je res huda zadeva cist za na off road!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolikor jst vem so to zelo dobri motorji predvsem kros izdelujejo pa tudi hard endure (vendar so te hard endure ubistvu cisti krosi sam da majo luc) enkrat sm sou enga gledat k sm kupoval motor vendar je imel prevec konjev! in vam povem to je res huda zadeva cist za na off road!! :OK:

koliko konjev je imel in kateri letnik je bil, take motorje imama najraje, sj bi kupil cross, sam je brez luči :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še vseeno me zanimajo podatki o motorju, kakšna je vzdržljivost, ali lahko pričakujem malo šramfanja, zelo dobro bi bilo, če ima kdo kakšne video posnetke ali slike tega motorja, prosim čim hitreje, ker se mi zelo mudi

P.S. : če ga bom kupil bi se lahko kdaj zmenili za kakšno turico v našem kraju, ker ga ne bom registriral in ker tukaj nikoli ni "ta modrih" :OK: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker je ta motor pri nas eksotika si lahko predstavljaš da se dele čaka dolgo, da mehanikov s specialnim orodjem ni veliko

vzdržljiv je pa tako kot vsak drug motor s tekmovalnim srcem...redno vzdrževanje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zasledil sem tudi en kratek opis v motoristu tukaj pise:TM motocikli so sestavljeni iz zelo kvalitetnih in dragih delov, prav tako tudi 125 kubicni bodel. Ohlins vzmetenje spredaj in zadaj. nissin zavori, pogonski agregat ima celo vodno hlajenokrov motorne gredi, kar je izredno samo pri TM motociklih. poleg ostale vrhunske tehnike zna biti prakticno brez vecjih predelav mocno konkurencen tudi na tekmovanjih. :grim

ta motor ima tudi posebnost hidravlicno sklopko!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hidravlična sklopka že par let ni več posebnost, nissin je standard za japonce, brembo za evropo, vse pa so dobre zavore, ohlins je doplačilo

o kvaliteti bi se dalo pogovarjat, vsaj kar se 4T tiče

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot vidim je motor res kvaliteten in močan, sedaj me pa zanima, če mi nakup tega motorja svetujete ali ne

Prosim za konkretne odgovore: DA ali NE, pa prosim če zraven še utemeljite svojo odločitev.

Upam da to za vas ne bo pretežko :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm,da nekdo,k je prej vozu tomosakije,ne bo opazu razlike med 'navadnmu' krosam in neko high tech zadevo .) je DJ dobr povedal....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm,da nekdo,k je prej vozu tomosakije,ne bo opazu razlike med 'navadnmu' krosam in neko high tech zadevo .)  je DJ dobr povedal....

sj ne mislim da bi bla velika razlika u zmoglivosti, zanima me predvsem razlika u vzdrževanju motorja

prosim pa če lahko poveš svoje mnenje o tem ali je smiselno kupit TM-a al ne

P.S. : prosim, če me lahko nehaš zezat u zvezi z atx-am :yes:

Lih dons sem ga prodal sošolcu, tko d mam zj še enga čist original (razen MF-power), ki je tud registiran :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbolš da kupiš in nam poveš kako je z vzdržljivostjo, ker dvomim da ima tuki kdo tak motor

je bil pa en na forumu ki je imel opravka z 250 2T kros

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbolš da kupiš in nam poveš kako je z vzdržljivostjo, ker dvomim da ima tuki kdo tak motor

je bil pa en na forumu ki je imel opravka z 250 2T kros

a je imel TM 250cross??? ali mogoče veš kdo je bil to????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dej ne ga srat no, če že kupuješ motor cross ali enduro kupi japonca od 91 letnik naprej, al pa husqvarno ali KTM-a novejše od 94 letnika, ker za te starejše motorje se ne dobi več veliko delov.

TM je pa sploh redkost pr nas, teh ta novih je ene par, teh starih pa skoraj nič.

Pa sej so dobri motorji ne me narobe razumet,sam za dobavo rezervnih delov se prej pozanimej,če misliš resno kupit.

ne vem no jaz sem ti povedal svoje mnenje, pa tud ostali se bi po moje strinjal z mano,da so japonci najbolj "prijazni" za uporabnika .)

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dej ne ga srat no, če že kupuješ motor cross ali enduro kupi japonca od 91 letnik naprej, al pa husqvarno ali KTM-a novejše od 94 letnika, ker za te starejše motorje se ne dobi več veliko delov.

TM je pa sploh redkost pr nas, teh ta novih je ene par, teh starih pa skoraj nič.

Pa sej so dobri motorji ne me narobe razumet,sam za dobavo rezervnih delov se prej pozanimej,če misliš resno kupit.

ne vem no jaz sem ti povedal svoje mnenje, pa tud ostali se bi po moje strinjal z mano,da so japonci najbolj "prijazni" za uporabnika .)

lp cagiva

to vem, da so japonci bolj priznani, vandar mi za dele za TM ni potrebno skrbeti, saj sem veliko v avstriji kjer se dele dobi!!!

sevede bom tudi jaz še zelo premislil o nakupu

saj zato vas pa sprašujem za mnenja .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to vem, da so japonci bolj priznani

Nisem reku,da so najbolj priznani, reku sem da so najbolj prijazni za uporabnika glede vzdrževanja in nabave rezervnih delov .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem reku,da so najbolj priznani, reku sem da so najbolj prijazni za uporabnika glede vzdrževanja in nabave rezervnih delov .)

ja sm vidu, pa to j res za povprečne slovence, ki ne hodijo veliko v tujino

zame bi bil dokaj prijazen tudi TM .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S. : prosim, če me lahko nehaš zezat u zvezi z atx-am  :yes:

:whistle:

drgač pa zelo zanimiva tema,ni kej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle:

drgač pa zelo zanimiva tema,ni kej...

sam je res zlo zanimiva, še pusebi kadar ti kj napišeš :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam je res zlo zanimiva, še pusebi kadar ti kj napišeš  :lol1:

Važn da si ti smesn ane! :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Važn da si ti smesn ane! :slap:

:topic: kle nabijite vse kar veste o TM racing 125 E, ne pa o tem kdo je smešn .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zastopnik za TM racing v Sloveniji je SMurenc trade, d.o.o. Ulica bratov Hvalič 4, Nova gorica, tel. 05330 44 40 ( naslov je iz moto kataloga AM, kjer je na straneh 111 in 113 tudi nekaj podatkov.

Po podatkih iz italijanskih katalogov pa izdelujejo 2T enduro od 80 do 250 ccm, 4T od 250 do 530 enduro in 4T SMod 250 do 530 ccm.

V italiji je cena za 2T 125 ccm 6.144 EUR, izpuh je euro1.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zastopnik za TM racing v Sloveniji je SMurenc trade, d.o.o. Ulica bratov Hvalič 4, Nova gorica, tel. 05330 44 40 ( naslov je iz moto kataloga AM, kjer je na straneh 111 in 113 tudi nekaj podatkov.

Po podatkih iz italijanskih katalogov pa izdelujejo 2T enduro od 80 do 250 ccm, 4T od 250 do 530 enduro in 4T SMod 250 do 530 ccm.

V italiji je cena za 2T 125 ccm 6.144 EUR, izpuh je euro1.

hvala lepa za ta podatek :OK: , to da je u sloveniji zastopnik za TM res nisem vedel :(

ta podatek mi veliko pomaga, RES HVALA :friend1:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!