Skoči na vsebino

GSM----PC


Priporočene objave

Preiskal sem skoraj cel forum, pa nisem nasel nic podobnega.....

Zanima me, ce ma kdo kaksen programcek za povezavo Nokie in racunalnika preko IRja.

IR umesnik na PCju imam (tudi XPji mi prepoznajo gsm), sedaj rabim samo nek software da bom lahko delal backupe od imenika in mogoce nalozil gor kaksen skrinsejver.....

Mam pa nokijo 8310....

Lp B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ewo ti vse za tvojo nokijo:

Nokia PC Suite 4.81

Nokia

Installation Guide for PC Suite 4.81

Nokia PDF

Quick Guide for Modem Setup for the Nokia 8310 Phone in English

Nokia

Modem Setup for the Nokia 8310 Phone

Nokia

Using Nokia Modem Options and Dial-Up for the Nokia 8310 Phone

Nokia

Pa en lep pozdrav

Gugo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala obem za odgovore...

bom proval kaj ustimat da bo laufalo.....Tudi stvar od oxygena sem si ogledal na netu in sploh ne zgleda slabo...edino kaksen crack bi se moral dobit.....

Imam pa se uprasanje za Gugota.....

Namrec imam se nokijo 3200 in me zanima ce bo ta isti software prepoznal tudi njo....

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala obem za odgovore...

bom proval kaj ustimat da bo laufalo.....Tudi stvar od oxygena sem si ogledal na netu in sploh ne zgleda slabo...edino kaksen crack bi se moral dobit.....

Imam pa se uprasanje za Gugota.....

Namrec imam se nokijo 3200 in me zanima ce bo ta  isti software prepoznal tudi njo....

lp

Lej----kukr vidm znas uporabljat to cudo po imenu internet....a ne?

Torej...gres lepo na www.nokia.com...pa poisces tam...(namig: stisnes support/pa ce ze glih hoces evrope/africa...pol pa poisces, karkoli hoces...

LP

Gugo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam IrDA umesnik med GSMom pa PCjem pa sm samo od Ira gonilnik naložu drugo pa vse lahko delam...SE K500i :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej----kukr vidm znas uporabljat to cudo po imenu internet....a ne?

Torej...gres lepo na www.nokia.com...pa poisces tam...(namig: stisnes support/pa ce ze glih hoces evrope/africa...pol pa poisces, karkoli hoces...

LP

Gugo B)

Ok.....hvala za nasvet......

Sem bil 100% preprican, da so stvari na strani od Nokie placljive, tako da nisem sel niti gledat gor in sem takoj v startu zacel iskat kaksno free varijanto....

Se opravicujem za mojo malomarnost in nedoslednost :blush:

lp B)

ps- lahko se zaklene

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi pa še jazt prosil za pomoč.Imam SonyErikson F500i in sem dobil od enega frenda IrDA usb umesnik.Sem probal spravit na PC fotografije pa mi je napisalo,da povezava ni uspela :angry2: dobro sem pač trot in verjetno rabiš kakšne drajverje :grim sem probal kej v tej smeri ma ni bilo soka iz vsega skupi :grrr ker sem bolj trde sorte bi prosil za bol natančna navodila magari preko PM-a

mogoče mi upaš ti YaMaHa pomagat? :hmm:

Imam pa XP profesional

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!