Skoči na vsebino

bluetooth / gohst


Priporočene objave

ker iskalnik ne da rezultatov

bom poprosil za pomoč takole - imam 2 različna problema

1 bluetooth

inštaliral včeraj zanmko Level One

pc - W XP (2002)

problem - podatki iz pc na telefon (fotke) brez problema, iz telefona na pc pa - ne tj telefon najde pc, ko pa začne s prenosom, pade ven in napiše "prenos ni mogoč"

ali je mogoče da XP nekako blokira "vsiljivca" v trenutku začetka prenašanja

kako odpraviti težavo

2 program Ghost (duh)

program je namenjen shranitvi vseh podatkov vključno s ključi in kodami za vsesorte zadev katere ima človek na pc-ju, ker moram na priporočilo ANNI-serviserja windowse nujno deinstalirati in instalirati na novo

kje/pri kom dobiti program

za odgovore najnajnajhvala

:)

Popravljeno . Popravil Jur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bluetooth

inštaliral včeraj zanmko Level One

pc - W XP (2002)

problem - podatki iz pc na telefon (fotke) brez problema, iz telefona na pc pa - ne tj telefon najde pc, ko pa začne s prenosom, pade ven in napiše "prenos ni mogoč"

ali je mogoče da XP nekako blokira "vsiljivca" v trenutku začetka prenašanja

kako odpraviti težavo

Enak BT, enak OS, enak problem - direktno posiljanje v smeri telefon->pc ne deluje.. nisem uspel odpravit.. dela pa BP preko programov ki so namenjeni za to (za nokio recimo pc suite) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enak BT, enak OS, enak problem - direktno posiljanje v smeri telefon->pc ne deluje.. nisem uspel odpravit.. dela pa BP preko programov ki so namenjeni za to (za nokio recimo pc suite)  .)

ok - ampak ali gre transfer preko BT ali kabla - foto-Sony dela samo preko kabla, za Motorolo ga pa nimam,

:cry:

ker pri motoroli verjetno niso računali s takimi starostniki kot sm ys, kse u neki zapičijo, dokler ne dela, pa če jeBogalpani, microsoft goraldol - če neki kupim mora delati in bo delalo

:angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok - ampak ali gre transfer preko BT ali kabla - foto-Sony dela samo preko kabla, za Motorolo ga pa nimam,

ker pri motoroli verjetno niso računali s takimi starostniki kot sm ys, kse u neki zapičijo, dokler ne dela, pa če jeBogalpani, microsoft goraldol - če neki kupim mora delati in bo delalo

To se bo sicer slisalo objestno ampak v resnici ni tako misljeno... kupi si Nokio. Bluetooth NP. IR malo slabse.

Mal je fora tudi v donglu mogoce. Sam nimam najboljsih izkusenj z LevelOne robo.Imam gateway/router od Level one in zgleda da je firewall zelo beden na njem. Beden tudi v tem smislu, da se ga ne kompletno izklopit...

Jest mam od EPOCA BT na pcju skupi z Vidcomm stackom, ki dela zelo gut. Samo ce mas SP2 najprej izklopi stack od windowsov, ker je ZELO beden. Pobrskaj po netu za navodila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 program Ghost (duh)

program je namenjen shranitvi vseh podatkov vključno s ključi in kodami za vsesorte zadev katere ima človek na pc-ju, ker moram na priporočilo ANNI-serviserja windowse nujno deinstalirati in instalirati na novo

Jaz sem ga snel iz Kazze Norton ghost 7.0.

Vendar, če moraš na novo naložit sistem (na priporočilo serviserja), ga boš verjetno potreboval potem, ko bo vse na novo naložen, da si narediš image diska.

...in ti ni potrebno vse nalagat še enkrat, se ti računalnik zopet sesuje....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno izvedbo izdelave imagea diska ima tudi Nero (ja, tisti za peko CD) v svojem naboru. Image lepo naredi na kakšnih 30 CDjev (odvisno od količine podatkov na disku). Vendar: če moraš na novo nalagati sistem, z imageom ne rešiš vsega - morebitna napaka bo tudi na imageu in potem na novo naloženem računalniku. Image se običajno uporablja za backup ali ob zamenjavi diska.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... če moraš na novo nalagati sistem, z imageom ne rešiš vsega - morebitna napaka bo tudi na imageu in potem na novo naloženem računalniku. Image se običajno uporablja za backup ali ob zamenjavi diska.

točno to so mi danes povedali tudi Nortonovci

BT

sem pa včeraj pripravil do tega da je delala kot strela

in sem bil prav vesel, da mi je (staremu laiku) ratalo

:yea1: :010

danes pa spet štrajka in celo dopoldne noče prepoznati telefona ter daje signal, da je kabel prekinjen, čeprav sem ga preizkusil s fotoaparatom in je ok

ys bom znoruuuu

:headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nič

BT noče pa noče delat

:headbang:

po nasvetu podobno razočaranih

danes deinštaliral BT progr.

v poned ga nesem nazaj

(naj si ga oni vštekajo nekam)

in grem kupit USB kabel za telefon

:angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!