Skoči na vsebino

osvajanje


klimbra

Priporočene objave

mislim, da med zabavo lai po njej še najbolj vžge direktno vprašanje: greš fukat oziroma seksat.

1. ker izraža tvojo samozavest

2. ker ti je očitno zelo všeč in bi takoj se ji ponudil cel, brez zadržkov

če tega babe ne cenijo niso za nič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim, da med zabavo lai po njej še najbolj vžge direktno vprašanje: greš fukat oziroma seksat.

1. ker izraža tvojo samozavest

2. ker ti je očitno zelo všeč in bi takoj se ji ponudil cel, brez zadržkov

če tega babe ne cenijo niso za nič.

jest ziher nisem cist nic vredna :blush:

:whistle: prou fajn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim, da med zabavo lai po njej še najbolj vžge direktno vprašanje: greš fukat oziroma seksat.

1. ker izraža tvojo samozavest

2. ker ti je očitno zelo všeč in bi takoj se ji ponudil cel, brez zadržkov

če tega babe ne cenijo niso za nič.

.....nema romantike.... :cry:

.....a bodo noniči vam govorli kako je bilo romantično...ena taka lepa poezija da je deklico segrelo do delovne temperaturce pa .... :love1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ma so drugi cajti.... sej romantika in erotika se začne že s pogledi...včasih stvar po nepotrebnem zakompliciramo, pa kaj je narobe če si direkten, no sej res je lahko malo grobo, ma lahko rečeš drugače, naprimer, greva nekam bolj na samo. če je punca ogreta zate, ni nujno da ti lih da tisti moment, vsekakor se pa ne gre obotavljat, če se prepušča moraš bit totalen norec, da ne greš do kamor ti pusti...

veste, romantika pride z leti, ko maš partnerja nekaj časa in mu s tem poveš, da ti je še vedno do njega. pri iskanju partnerja pa nima bit ustavljanja in nekega preveč velikega romansiranja, ker včasih to zaustavi željo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...še najbolj vžge direktno vprašanje: greš fukat oziroma seksat.

1. ker izraža tvojo samozavest...

...in praktično neomejeno dozo fantazije. To pali! B)

Takoj naslednji korak je, da jo rukneš na kolena, izvlečeš tiča in veselica se začne. Se mi zdi, da sem tako prebral v eni drugi temi...

Popravljeno . Popravil PEPE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GorazdH...hehehe...tole si pa ziher iz kakšnega Zagorja potegnil :))) Čeprav sumim, da bi znalo kaj takega tudi v kakšnem Maxmagnusu tičat.

Če se tega dosledno držiš imaš samo dve možnosti - prej ali slej te zaprejo zaradi ekstra zblojenega dejanja zoper telo nekoga drugega ali pa obtičiš z največjo in najbolj neumno grdobo, ki je padla na ta film. Po možnosti še prva.

Meni bi recimo zagotovo nudilo večji užitek, če bi se med vožnjo akrobatsko in smelo nagnil čez balanco in poskušal vtaknit tiča med špice, kot pa da bi se dal dol z bejbo, ki ima pozitivno naravnan odziv na te predloge ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To z črkami gre tak:

Zadovoljen sem bil ob dekletu z A,

a deklica z B je lepša bila.

Zaljubil sem se v mladenko s Ce.

Pozabil sem jo, ko spoznal sem Babe De.

Kje bog je doma, naučila me je,

mesarka postavna, Lady DeDe.

lp DTW :blush:

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veste, romantika pride z leti, .......

Romantika pride, ko vse ostalo oddide. :kva2:

Najlažje je sveče nabavt, CD s skavtsko muzko pa večerjo skuhat. Aja pa imitacijo polne lune v Bauhausu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni bi recimo zagotovo nudilo večji užitek, če bi se med vožnjo akrobatsko in smelo nagnil čez balanco in poskušal vtaknit tiča med špice, kot pa da bi se dal dol z bejbo, ki ima pozitivno naravnan odziv na te predloge ;)

:grrr .....ti pa obetaš :naughty: ....vidim da mas domislijo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in praktično neomejeno dozo fantazije. To pali!  B)

Takoj naslednji korak je, da jo rukneš na kolena, izvlečeš tiča in veselica se začne. Se mi zdi, da sem tako prebral v eni drugi temi...

Ja Pepe, samo eni imajo potem probleme, ker ptič smrdi, pol jim pa vse propade :doze:

Sploh pa omenjeno direktno vprašanje kaže na veliko samozavest osebka, ki ga postavi ... vsi uni, ki se jim to zgodi brez vprašanj oz. po eni normalni logiki zaporedja dogodka so verjetno potemtakem čisto nepravi dedci ;)

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Pepe, samo eni imajo potem probleme, ker ptič smrdi, pol jim pa vse propade  :doze:

hočeš rečt, da romantika služi temu,da se izognemo "zadržku smrdljivega tiča"? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hočeš rečt, da romantika služi temu,da se izognemo zadržu smrdljivega tiča? :)

:grrr :grrr nisem nobene romantike omenjala

... saj lahko smrdi tudi od starih jajc ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr .....ti pa obetaš :naughty: ....vidim da mas domislijo :naughty:

...zelo preprosto je - kdor hoče videti mora gledati s srcem. bistvo...

;)

Srce pa ne izbira lokacije v telesu in se seli iz enega konca na drugega. Včasih malce pogleda ven, se za moment naseli tudi v kom drugem in se veselo razdaja, potem pa se zopet splazi nazaj. In čaka ;)

BTW: med špice sem nek dan uspel vtaknit nogo. Med vožnjo. držalo je cca tri tedne, nato je bilo zopet ok. Vse od tedaj me zalezuje ideja o prej omenjenem. To bi moglo trgat. Ali pa vsaj, da bi se igral namišljene špice :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: pridobijo pa na času in prihranijo energijo za spolno telovadbo ! :kva2:

ta direktni po GorazdH teoriji in praksi (verjetno tudi) !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...zelo preprosto je - kdor hoče videti mora gledati s srcem. bistvo...

;)

Srce pa ne izbira lokacije v telesu in se seli iz enega konca na drugega. Včasih malce pogleda ven, se za moment naseli tudi v kom drugem in se veselo razdaja, potem pa se zopet splazi nazaj. In čaka ;)

:blush: ...kjut

BTW: med špice sem nek dan uspel vtaknit nogo. Med vožnjo. držalo je cca tri tedne, nato je bilo zopet ok. Vse od tedaj me zalezuje ideja o prej omenjenem.  To bi moglo trgat. Ali pa vsaj, da bi se igral namišljene špice :) :)

hurt me :grrr ...... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tanz mit mir.  :)

there U go B) :blush: ....... :whistle:

Popravljeno . Popravil tejka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizda ti materna, kaj ti bom delu, raztrgu te bom ko bosanc napolitanke, navleku te bom ko ronaldo pou igrisca, prodru bom vate ko americani v bagdad, muco mas vroco ko WTC 104 nadstropje, mokra si ko sava, sladka si ko una milka z velikimi lesniki v pakiranju od pou kile, kaj ti bom delu jaooooo...gnetu te bom ko moj bivsi razrednik glino, zabiu ga bom vate ko vlak, zorau bom po teb ko Zetor traktor iz leta 1976, odprla mi bos vrata ko gomolka pafawag iz leta 1969, porinu te bom ko avstrijci italijane do reke piave ob cudezu pr kobaridu, jaooooo, k te bom nabiju bo pokal ko ob Hirosimi leta 1945, po faci te bom zasu s plavalci k so nabiti ko svarceneger, vroca si ko tisto koruzno polje ki ga rambo zazge v rambo2, nategnu te bom ko profesionalc svoj lok, izstrelu bom svojega bojevnika ljubezni vate kot Rajmond Debevec v tarco iz stojecega polozaja, minute ob tem k te porivam tecejo ko alenka bikar, ko bukovceva cez ovire, bolj te bom nabiu kot je nabita mutola…..

Moj kit bo zaplavu po tvoji notranjosti ko Moby Dick, ko Marin Strel po Mississippiju, kot Ian Thorpe na 400 m mesano, tok si vroca, da se bo nabral kondenz na tvojih sramnih dlakah, tvoji vzdihi so kot smrtni kriki sove ki pada z drevesa, naciljal te bom v luknjo kot Vinetou, Old Shatterhand in Debela Berta skupaj, spuscala bos vec krikov kot spusca kalorij kosilo Sherbi, drzal te bom za lase kot violinski lok konjsko grivo na obeh straneh, tvoje erogene cone so tipke, in jaz sem Ray Charles, Elton John, tvoja pička je globoka kot glas Barry White-a, tok te bom pofuku da se bo iz tvoje lukne kadil ko iz kresa, s katerim so se narodi svarili pred vdorom Turkov, zavezal ti bom usta kot si mulc zaveze vezalke, sopu te bom kokr sopa iz zvocnikov tehno muzka na euro partiju, pojedu ti bom muco, kot poje 20 mulcev na rave partiju ekstazija,

ne boj se zanositve ker je moj tic bol zasciten kot Batmobil, v drugem filmu o Batmanu in Robinu, tvoja muca je tok tesna kot kostum Daredevila, na supku so se ti nardil tarzancki, ki so kot liane v pragozdu, po katerih se je premikal George iz dzungle, vroca si kot grelec v bojlerju, ko je tople vode na III, spolzka si kot labela z okusom jabuke, disis kot disijo une smrekice za v avto, potrebujem te bolj kot dvojko pri matematiki po trinajstih enkah, tvoji vzdihi so kot sunki vetra ko se vozis v kabrioletu mercedes z 1,8 mashino s polnim gasom, najino gibanje je kot gibanje dizla v pospeskih, natocil bom nafte v tvoj vodnjak ljubezni, tvoje muce sem vesel bolj kot bi bili veseli americani najdbe jedrskih konic v iraku, daj da izstrelim svoje naboje v ozon tvojega telesa, ti si tovarna alkohola in jaz alkoholik, ti si knjiga rekorderjev, in jaz bi se rad vpisal med njene liste, ti si CD-rom, jaz bom vstavil svoj medij, ti si modem, daj da te prikljucim na kabelski internet, uzivala bova tole

kot uzivajo zasvojenci sopanje v zilo, ti si tulec, vate bom potisnil sod smodnika, ti si mafijska druzina, in jaz sem Michael iz filma Boter II, kjer ga igra De Niro...in tko naprej...

sem enkrat dobil po netu, baje da deluje :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za nekoga zakurit ... 1 liter bencina in zippo, ki ga vržeš na željeno osebo od daleč ... :lol1: ... sicer pa kot mi moj glasbeni alter ego pravi ... "deej miiiii fukaaat zdej! " ... :afro1: :fredy:

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klimbra ne vem če ti bo ta tema kaj v pomoč...

pogovor ponavadi vodi do tega, da se med dvema kaj več naredi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim, mate pa res domišljijo eni... kolesa, špice, smrdljivi tiči jao, bog vam pomagaj če ste verniki, če ne si pomagajte sami...mate u glavi neke čudne blodnje, ki dišijo po španski inkviziciji :lol1: :lol1: :lol1:

sem samo povedal, da je najbolje čim manj komplicirat. sej je vsaki babi jasno kaj če tip met - njo, zdaj in takoj :lol1: no sej se da počakat neki časa, ma je to samo nategovanje stvari ki bi lahko bila rešena v par dnevih in bi se lahko dva posvetila metanju drv na njun srčno-telesni ogenj.

mislim da sem bil najbolj romantičen z zdajšnjo. peljal sem jo parkrat z motorjem in je bilo fantastično.

želite zapalit žensko? peljite jo z motorjem. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

želite zapalit žensko? peljite jo z motorjem.  :lol1:

Ja pri meni to ful pali, pa pri kaki Tejki in ostalih tudi :lol1: :lol1: :lol1:

Tejka a te peljem z motorjem :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!