Skoči na vsebino

Alkohol


Vinogradnik

Priporočene objave

Torej kot že lahko sklepate iz mojega nicka sem velik pristaš alkohola, lahko bi že rekli da sem kronični pijanec.Pijan sem sicer vsaki drugi dan, iz česa se da sklepat da sem tudi trezn vsaki drugi dan, to je kar polovico časa, tak da ne vem če sem že kronični.No skratka, zaradi tega popivanja imam velike težave z vožnjo z motorjem.Večkrat sem že padel, ga celega popraskal, za večino se sploh ne spomnim kje sem ga rukno, povečini stalno ko se zjutraj zbudim grem gledat če je motor doma ker se ne spomnim kak sem domov prišo.Ker pa sem ta teden kupo popolnoma nov motor, ki ga bom seveda hitro popraskal, pa me zanima če je kdo tu oz. če kdo pozna kakšnega mehanika ki bi mi motor popravljal, s tem da bi mi dal malo več popusta, ker bom redna stranka.Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej kot že lahko sklepate iz mojega nicka sem velik pristaš alkohola, lahko bi že rekli da sem kronični pijanec.Pijan sem sicer vsaki drugi dan, iz česa se da sklepat da sem tudi trezn vsaki drugi dan, to je kar polovico časa, tak da ne vem če sem že kronični.No skratka, zaradi tega popivanja imam velike težave z vožnjo z motorjem.Večkrat sem že padel, ga celega popraskal, za večino se sploh ne spomnim kje sem ga rukno, povečini stalno ko se zjutraj zbudim grem gledat če je motor doma ker se ne spomnim kak sem domov prišo.Ker pa sem ta teden kupo popolnoma nov motor, ki ga bom seveda hitro popraskal, pa me zanima če je kdo tu oz. če kdo pozna kakšnega mehanika ki bi mi motor popravljal, s tem da bi mi dal malo več popusta, ker bom redna stranka.Hvala.

:hmm: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej kot že lahko sklepate iz mojega nicka sem velik pristaš alkohola, lahko bi že rekli da sem kronični pijanec.Pijan sem sicer vsaki drugi dan, iz česa se da sklepat da sem tudi trezn vsaki drugi dan, to je kar polovico časa, tak da ne vem če sem že kronični.No skratka, zaradi tega popivanja imam velike težave z vožnjo z motorjem.Večkrat sem že padel, ga celega popraskal, za večino se sploh ne spomnim kje sem ga rukno, povečini stalno ko se zjutraj zbudim grem gledat če je motor doma ker se ne spomnim kak sem domov prišo.Ker pa sem ta teden kupo popolnoma nov motor, ki ga bom seveda hitro popraskal, pa me zanima če je kdo tu oz. če kdo pozna kakšnega mehanika ki bi mi motor popravljal, s tem da bi mi dal malo več popusta, ker bom redna stranka.Hvala.

Prijateljski nasvet. Čimprej nared overdose z alkotom in oddaj motor tistemu, ki si ga zasluži. Več idej za overdoze dobiš na www.alkosvet.com\forum\dejmoseganabitinubit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že spet isti model ... kje pod drugim nickom iste finte sral ...

mater pa res manjka en smejko-driskec ali pa vsaj smejko-sralko

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa že kr sam je dal v Kr Neki, ker ve, če da v resnejše teme, bo tako dobil po piskru.

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej kot že lahko sklepate iz mojega nicka sem velik pristaš alkohola, lahko bi že rekli da sem kronični pijanec.Pijan sem sicer vsaki drugi dan, iz česa se da sklepat da sem tudi trezn vsaki drugi dan, to je kar polovico časa, tak da ne vem če sem že kronični.No skratka, zaradi tega popivanja imam velike težave z vožnjo z motorjem.Večkrat sem že padel, ga celega popraskal, za večino se sploh ne spomnim kje sem ga rukno, povečini stalno ko se zjutraj zbudim grem gledat če je motor doma ker se ne spomnim kak sem domov prišo.Ker pa sem ta teden kupo popolnoma nov motor, ki ga bom seveda hitro popraskal, pa me zanima če je kdo tu oz. če kdo pozna kakšnega mehanika ki bi mi motor popravljal, s tem da bi mi dal malo več popusta, ker bom redna stranka.Hvala.

keri motor pa tolko trpi ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ne vem, asociativna vez obstaja, a ne? Jaz mam rad pir, torej mi je pir ljub, torej sem pivoljub. Pivoljub sem toliko kot ogromno drugih pivoljubcev širom sveta. gre torej za karakteristiko človeka in ne za osebno (nick) ime. Tako da bi pravzaprav ljudi lahko delili na pivoljube, vinoljube, bambusljube, vodkaljube, sokljube itd.

Če pa se s tem misli na točno določenega osebka, ki si nadene ime Pivoljub (osebno ime oz. nick), potem to nisem jaz. Kajti moj nick je Pirrulz :yea2: in se ne skrivam za kakimi drugimi ali anonomnimi nicki kot kaka peesda.

Tako da drži:

Pirrulz ima rad pivo = mu je pivo ljubo = je pivoljub

ne drži pa naslednje:

Pirrulz = ista oseba kot Pivoljub ali vinogradnik.

(plus tega pa vina niti rad nimam in čeprav sem menda res precej smotan take bedarije kot so zgoraj res ne bi mogle v moji glavi nastat). :grrr

Tako je to in nič drugače. :grim

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...itro popraskal, pa me zanima če je kdo tu oz. če kdo pozna kakšnega mehanika ki bi mi motor popravljal, s tem da bi mi dal malo več popusta, ker bom redna stranka....

Zivjo Pivoljub.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Večkrat sem že padel, ga celega popraskal...

Že razumem, da si padel ampak zakaj si pa pol še motor popraskal :hmm: mi pa ne gre v glavo.

Za motor popravlat se pa lohk kr z mano zmenš. Lohk ga tud kr pr men pustiš, da ga nov treba sem pa ke vozt (sploh če je nov) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Vinogradnik

kupi si štirikolesnika, boš manj padal ljevo i desno :devil: ...pa še zveži se da boš bolj trdno v sedlu :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.Pijan sem sicer vsaki drugi dan, iz česa se da sklepat da sem tudi trezn vsaki drugi dan, to je kar polovico časa, tak da ne vem če sem že kronični.

..

..

..

vozi se vsak drugi dan :OK: ..pač na trezni dan...kokr nekdaj PAR-NEPAR številke... :BUA:

zadeva rešena...pa :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ys sem pa vedno bolj gotov in prepričan

da pivoljube, vinogradnike ipd

"umetno delajo"

na vrhu Motomarsovega Olympa

ta metoda se imenuje "internetni marketing" - sistem kako pritegniti publiko, si povečati število ogledov in dvigniti ceno oglasov na spletni strani ...

noja

v redu - pač žvet = treba a ne ... tist kveč fint obvlada pa lepš živi

:grim

no, pa da vidimo ...

ali me bodo izbrisali, popljuvali, okregali ali samo okarali

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

From today on, I shall be known as: Kretenoljub!

Moj zelo bližnji prijatelj ima navado reči: "Šta je mnogo, mnogo je."

Moderatorji so včasih še znali narediti: "klonk"

"klonk"?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil bi zadn cajt da eden redno dežura ....pa da eno live camero pa da vidimo kdo nas čuva pred razno zablodelimi neuravnovešenčki - ups - glede na prejšnje poste sem lahko koga užalu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

From today on, I shall be known as: Kretenoljub!

temu se v strokovnih krogih reče

profesionalna deformacija

al se slučajno motim, spoštovani MrM?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

From today on, I shall be known as: Kretenoljub!

Moj zelo bližnji prijatelj ima navado reči: "Šta je mnogo, mnogo je."

Moderatorji so včasih še znali narediti: "klonk"

"klonk"?

Ampak ne v kr'neki. Drugace bi moral 99% tem v kr'neki zaklent. To bi sele povzrocilo lov na carovnice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!