Skoči na vsebino

VRHUNSKI ŠPORT - moderno gladiatorstvo?


Broj Jedan

Priporočene objave

Navijaštvo (vsaj mene) močno spominja na obnašanje impotentnega lenuha. Ki skozi ključavnico špega v čumnato, v kateri sexualni Valerossi natepava brhko mladenko. In ko je spektakel končan, zaslužni opazovalec stopi do bližnjega vogala, se moško poščije in komentira:

"Mater, sva jo nabrisala!  B) "

Pepe san, kolikor vem, dr. Rugelj še ni našel ustreznega naslednika, ki ga išče že več kot 10 let...mogoče je šansa...ankol ni prepozno....

Excelenca, kapo dol...što jest jest :OK: :oops: :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zunaj je sonce, lepo vreme, kar vabi v naravo - tisoči pa leže v smrdljivih kavčih, žrejo per, prdijo od razburjenja in tuljo izbuljenih oči, zariplih vratov in napetih vampov "..dejmo Tiiina ..." in potem skačejo po neprezračeni dnevni sobi od veselja in tuljo " ...zmagal smoooo ..." Oni? Zmagal?

Ljudje so neumni, in ker naravna selekcija ne dela, jih je vsak dan več! :doze:

Rešitev? :hmm:

Sistem, v katerem bodo neumni pomrli preden jim bo uspelo imeti potomce. :devil:

Malenkost :topic: al pa tud ne :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sistem, v katerem bodo neumni pomrli preden jim bo uspelo imeti potomce. :devil: 

Žal je ravno obratno ... neumni so zmeraj bolj produktivni in se zelo uspešno razmnožujejo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

med intiligenco in številom potomcev intiligentnega/subintiligentnega

ni bila dokazana statistično pomembna korelacija

kar

pa ne drži za korelacijo med izobrazbo in številom potomcev glede na izobrazbo staršev

nekateri na žalost niso sposobni ločiti med naravno intiligenco in šolsko izobrazbo ... kar je navsezadnje med povprečno izobraženimi evropejci tudi vprašanje intiligence

:oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje...

Najprej poskusite sami in potem komentirajte in bruhajte po raznih športnikih...

Pojma nimate kaj pomeni biti profesionalen športnik, koliko odrekanja in discipline je tu potrebno... Tukaj je lahko 20 let treninga in je enostavno celo življenje podrejeno temu... Seveda ne mislim na nogometaše v trim ligi ki se ga po turnirju napijejo itd...

10 treningov na teden, tekme...Zvečer nič pohajanja ker je zjutraj trening... Beseda "ne smem" je kar pogosta v besednem zakladu športnika... Dejansko si last kluba in imaš predpisano kaj lahko delaš, še kake spodnje hlače lahko nosiš...

Mediji vedno povejo po svoje in vse močno napihnejo. Če bodo dobili kakega športnika v kakem čudnem stanju bo takoj na prvi strani novic... Tukaj je potrebno imeti nekaj rezerve preden začnemo ocenjevati...

No... Zdaj pa lahko nadaljujete z bruhanjem po zadevah za katere sem prepričan da jih ne poznate...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej rabiš ljudi ki so se pripravljeni it to...

10 treningov na teden, tekme...Zvečer nič pohajanja ker je zjutraj trening... Beseda "ne smem" je kar pogosta v besednem zakladu športnika... Dejansko si last kluba in imaš predpisano kaj lahko delaš, še kake spodnje hlače lahko nosiš...

...potem pa še množico, ki se gre nekaj podobnega temu...

zunaj je sonce, lepo vreme, kar vabi v naravo - tisoči pa leže v smrdljivih kavčih, žrejo per, prdijo od razburjenja in tuljo izbuljenih oči, zariplih vratov in napetih vampov "..dejmo Tiiina ..." in potem skačejo po neprezračeni dnevni sobi od veselja in tuljo " ...zmagal smoooo ..." Oni? Zmagal?

...in imaš vrhunski šport! :OK:

Sam dvomim v inteligenco tako prvih kot drugih! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje...

Najprej poskusite sami ...

pa ravno o tem odrekanju govorim (med drugim)

in ti mi povej, ksi zgelda fntodfoha, ksi napisu to solzavost:

- a je to zdravo

- a je to zabava

- a to ni mazohizem

- a to ni dokaz, da ne zna druzga kt (npr) pak po ledu gont

- a to ni dokaz da trpi

- A TO NI dokaz - da mam prow - mislm - tvoje jokanje tukaj

In zakaj misliš, da bi MI, normalni, intiligentni, sposobni normalne zaposlitve - morali to probati - a bi ti šel, če bi ti ys rekel: najprej probej bit narkoman pa potem o njih govor, a bi res šel in si dal šus v žilo - ne bi, ker nisi tako neumen ... in zakaj misliš, da smo mi?

no razloži - zakaj misliš, da smo taki bebci??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in ti mi povej, ksi zgelda fntodfoha, ksi napisu to solzavost:

-  a je to zdravo

-  a je to zabava

-  a to ni mazohizem

-  a to ni dokaz, da ne zna druzga kt (npr) pak po ledu gont

-  a to ni dokaz da trpi

Zdravje???

Profesionalen šport nima z zdravjem prav nič skupnega. Tega nisem nikjer napisal. Zdrava je rekreacija dvakrat tedensko pa kaki bazenček vmes.

Če pa hočeš v športu uspet brez tega ne gre. Pač zavestno daješ svoje zdravje na nitko, ker itak delaš vedno na limitu svojih telesnih zmožnosti.

---Zabava???

Zate je to brez veze, za nekoga pa je to življenska odločitev... Vsak se pač odloča kot SAM HOČE in ne kot se tebi zdi da je pravilno...

---A to ni mazohizem?

Je... Tud to je včasih lepo...

---a to ni dokaz, da ne zna druzga kt (npr) pak po ledu gont???

To je pač njegova služba... Zakaj pa ne rečeš... Ali Valentino Rossi ne zna nič drugega delat kot se preganjat na pistah... Lahko bi začel kako njivco kopat in saditi krompir...

---a to ni dokaz da trpi???

JE!! Ne vem pa kaj to tebe toliko moti. Saj to ne dela tebi. Če te moti pa ga ne glej...

---In zakaj misliš, da bi MI, normalni, intiligentni, sposobni normalne zaposlitve - morali to probati

Ne mislim! Kdo hudiča te sili da moraš ti to delat?? Tega ni noben nikjer napisal in mislim da tudi DALEČ OD TEGA, DA BI BIL TI Z TAKIM MIŠLJENJEM TEGA SPOSOBEN.

Zdaj pa lahko v miru spet repliciraš, pa malo pametuješ, in komentiraš, ker itak ne bom več odgovarjal v tej temi... Ki je za moje pojme vredna... :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne preveč posplošit... zakaj mamo pol v sloveniji sploh dirkače? če bi dirkal zarad $$$,bi jih blo preklet mal... :hmm:

zato, k si želijo postat tolk dobri in da bi tolk zanimanja pritegnil, da bi lahk zaslužl s tem nekaj $$$

"odpovedovanje" je samo vmesna postaja na poti do "$$$". s tem ni nič narobe. vsak pač po svoje zapravlja cajt. eni dirkajo, eni drkajo, eni pa nabijamo na forum.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal je ravno obratno ... neumni so zmeraj bolj produktivni in se zelo uspešno razmnožujejo ...

hm, a sem zato single in brez otrok (domnevno brez) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato, k si želijo postat tolk dobri in da bi tolk zanimanja pritegnil, da bi lahk zaslužl s tem nekaj $$$

"odpovedovanje" je samo vmesna postaja na poti do "$$$". s tem ni nič narobe. vsak pač po svoje zapravlja cajt. eni dirkajo, eni drkajo, eni pa nabijamo na forum.

no ja,tud to ne velja za vse .)

drgač se pa podpišem pod konec mk-r-jeve izjave,da se je o tem dost brezveze pičkat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja,tud to ne velja za vse .)

So samo tri opcije:

a- slava, denar

b- pod nujno biti najnajnajboljši za nabijanje ega, za kakršnokoli ceno

c- oboje skupaj, itaq B)

Kar pomeni, da so res vrhunski na svojem izbojevanem področju. :yes:

Popravljeno . Popravil Wobewt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne preveč posplošit... zakaj mamo pol v sloveniji sploh dirkače? če bi dirkal zarad $$$,bi jih blo preklet mal... :hmm:

Pr nas se dirka samo zaradi svojega veselja in nič več. Slovenija še enga usranga drekališča, pardon dirkališča ne premore. Še tiste dirke ki pa jih naši fantje pelejo, jih morjo pa preklet drago plačat, če čjo pelat. Na konc pa, v nekaterih primerih, ne dobijo niti usranega pokala, kaj šele dnarja....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So samo tri opcije:               

a- slava, denar     

b- pod nujno biti najnajnajboljši za nabijanje ega, za kakršnokoli ceno

c- oboje skupaj, itaq B)

Kar pomeni, da so res vrhunski na svojem izbojevanem področju. :yes:

se mi zdi, da je med slikarji isto ... al se motm?

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi zdi, da je med slikarji isto ... al se motm?

:hmm:

Res je, če gledaš na vse to kot na tekmovanje. B) B) Kar yst (zaenkrat) še ne. Vsekakor pa slikarstvo ni mazohizem do telesa, mogoče bolj mentalna tortura (vprašej me :grim ...)

Če se vse definira kot tekma, potem poteka na našem prelepem Globusu bojna fronta tud med snažilkami & serviserji pralnih strojev. Pa med pesniki & kompjuteraši.

Ye pa slikarstvo vsekakor podobno nezdravo kot Vrhunski šport, samo da v nasprotni smeri. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolko mi je prišparano, ker športa ne spremljam niti ga ne maram (razen, če ne morem spat je odlično uspavalo) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče tolele po nekem malo bolj ohlapnem ključu paše sem:

Danes sem malo knofkal po daljincu in na nacionalki zasledil vest, da Planica propada. In da bi rabili cca 3 milijarde tolarjev za ureditev tega objekta nacionalnega pomena. Saj ni ravno vrtoglava vsota. Od oka 12 in pol milijonov €. Ampaq šušlja se, da teh milijard država noče primakniti, dokler niso rešena vprašanja lastništva ipd. Hecno, res. Potem sem se seveda vprašal:

- po kakšnih merilih je pravzaprav Planica nacionalnega pomena?

- koliko je še takih objektov, ki bi se z isto pravico uvrstili v to kategorijo?

- kolikšna je potemtakem skupna vsota cekinov, po katero bi morala država poseči v mošnjo?

- komu naj bi država vse te cekine izpulila?

- ali se bodo potem, ko bo (v teoriji) ta vsota izpuljena in objekti pošlihtani, ti sposobni sami vzdrževati ali bodo potrebna nova puljenja?

- kako globoko so pripravljene osebe, ki imajo polna usta "nacionalnega pomena", poseči v lastni žep?

- ali ni morebiti namen gornjih oseb, da bi s temi projekti celo obogateli?

- ali da bi (po najbolj benignem scenariju) samo sproščali svojo nikdar izživeto slo po (denimo) skakanju?

- po kateri logiki naj bi jim bil denimo jaz, ki ne skačem na smučeh, ne gledam smučarskih skokov in še nikoli nisem bil prostovoljno v Planici, dolžan pri bogatenju oziroma sproščanju pomagati?

- intakodaljeintakonaprej....

In, da se razumemo, prav ista vprašanja se mi porajajo tudi ob raznih dirkališčih, fuzbalštadionih in podobnih institucijah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tako PEPE! :OK: Če zvem od kod bojo ta denar pričrpali se bom naslednje leto vozil po mojem delu Plenice...ups.... Planice z vrečko pod ritjo :P :D No, zdaj pa smrtno resno naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrhunski šport---je samo še biznis...najbolj grozno je, da je potrebno začeti izredno zgodaj...in ne mi govort da se otrok sam odloči. ......vpeljejo ga starši...zakaj ne vem najbrž zaradi sosedov, lastnih kompleksov...al bog si ga vedi česa.....potem to malo bitje odraste in to je njegov svet...drugega ne pozna...ko ga začne spoznavat največkrat neha in pošlje vse skupaj k vragu...če pa kaže poseben talent.....ga prevzame ves pomp in psihiatri, ki se dogaja/jo okoli njega.....individualni športniki so pa (po izrecno mojem razmišljanju ) veliki egoisti,ker taki taki morajo bit če naj bo kaj iz njih. Časi velikih talentov...ki so bili kljub nezdravemu življenju najboljši (Nikenen)je mimo...gre za stotinke, milimetre in ta zmagovalni milimeter prinese doping in vsa tista piča, ki jo zobljejo.

Jest rada gledam šport...res, da so mi ljubše skupinske igre....gledam kot gledam film...najraje napeto do konca. Ne rečem sicer: smo zmagal ampak..pišuka, dobri so. In tudi sekiram se ne če pač zgubijo.

Športniki so pač zabavljači in to dobro plačani...torej...ne zanimajo me poškodbe...sploh ne pri individualistih...naj neha...ne se mi hodit kazat in svojo smešnico opravičevat z boleznijo. Pravtako doživljensko bivanje v reprezentci zaradi ene malo boljše sezone...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- po kakšnih merilih je pravzaprav Planica nacionalnega pomena?

Kakšnih? Dragi PEPE, treba je tržiti proizvode obeh pivovaren. Potem so tu še vinogradniki iz Dolenjske, Štajerske in Primorske, ter strokovnjaki domače obrti žganjekuhe, ki skrbijo, da je dolina pod Poncami v pravem pomenu nacinalni ponos in pomen. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...treba je tržiti proizvode obeh pivovaren...

Izboren argument, Marky! B)

Zlasti, ker rešuje tudi dilemo, iz katerega žepa je potrebno scufati cekine za vzdrževanje tega objekta.

@ Lina: tudi yst rad gledam šport. Najraje NBA, K-1 in biljard. Ker modeli zares obvladajo. Pa tudi zato, ker najbrž ni velike nevarnosti, da bi se navsemlepem na mojih vratih namalal kak virtuoz iz zgoraj omenjenih športov in mi prijazno namignil:

"g. PEPE, fino bi bilo, če bi iz svojih skromnih prihrankov namenili tolarček ali dva za gradnjo tepate dvorane..."

Ker če bi bil to (teoretično seveda) g. Sugarfoot Sefo, bi bil najbrž prisiljen tak predlog celo pretehtati... :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.."g. PEPE, fino bi bilo, če bi iz svojih skromnih prihrankov namenili tolarček ali dva za gradnjo tepate dvorane..."

toko

kse je men zadnč na vrath namalou en model (pa zdej že drugč, pi***muma***):

"Gospod, ys zbeeram prostovolne prspeuke za modelarsko društvo Šiška, a bi kej ..."

"Mrš u3PMsmrdljive ... kdo je pa men kej špendiru za moj moped!!"

Ti didot, ti ... a si lohka mislte kej tazga

:angry2:

Peeesda ... pa

modelarsko društvo, pa skakalnce nacjonalnaga pumena ...

:angry2: :angry2: :angry2:

nj dajo dnar tist, k majo dubičk ut tega

a je kdo ud vs u Planic kdaj kej zaston dobu??

No, a je???

Pa tolkrat so nm že dnar iz žepov pocufal za razne štose "natzi-pomena" ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!