Skoči na vsebino

VRHUNSKI ŠPORT - moderno gladiatorstvo?


Broj Jedan

Priporočene objave

Ker če bi bil to (teoretično seveda) g. Sugarfoot Sefo, bi bil najbrž prisiljen tak predlog celo pretehtati...  :ninja:

Pepsy že ve. :D :grim :grim :grim

Pa močno bi se prevagala tehtnica by Sugarfoot. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, Pepe, na koledar poglej! T'm kso eni krogci narisan. .)

ni blo powne lune - sy "zanč" ni blo zdej ... ma kr Exelecija P prow

mene učas mal daja razkajfitis

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: :lol1: :kva2: :lol1: :kva2: :lol1: :lol1: uuuu....hehehe :lol: ...kako sem se nasmejal.... :OK:

PePe stari, daj odpri Verbinca al pa kakšen leksikon al pa SSKJ pa si preberi razliko med filantropijo in filatelijo.... :grrr

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...PePe stari, daj odpri Verbinca...

Nabom! :grrr To menda delajo Ižanci. Z nožičkom. Pa Štajerci. Takisto z nožičkom. Pustimo jim njihove vrhunske športe!

Pa ne mi durhmarš servirat enih perverznih termitov, yst sem že umirjen možak v zrelih letih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... yst sem že umirjen možak v zrelih letih.

Vi, Exelenca ....

:lol1:

umirjen mladenič rosnih let - to da ...

zrela leta pa se Vam šele kažejo na obzorju ... komaj opazno

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: :lol1:  :kva2:  :lol1:  :kva2:  :lol1:  :lol1: uuuu....hehehe :lol: ...kako sem se nasmejal.... :OK:

PePe stari, daj odpri Verbinca al pa kakšen leksikon al pa SSKJ pa si preberi razliko med filantropijo in filatelijo.... :grrr

ampak tkole,

ko berem tegale Pirrrrrulca ....

:hmm:

vem da majo tut na

motoarsovsekm Olympu enga zloooopodobnga modela

k krnaprej neki iz raznih besednjakov, slovarjev in leksikonov citira (zotoksampojmanima)

ti

Pirrrr

a sta s kakim NDjem z MS Olympa tkole kej v vitrualnem sorodstvu???

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jur, PEPE & Einherjar :beer2: :OK:

Točno tako ... jaz ne gledam nobenega športa po TV, navijači so se mi zdeli pa že od malega malo čez les. In PEPE je zelo dobro to opisal :D Naj gre folk fuzbal špilat, če mu je všeč, al pa karkoli počet ...

Vrhunski šport pa itak ... potencialno škodljiva stvar, itak je pa navaden biznis. Razen redkih izjem je vsak šport v "normalnih" merah koristen za telo - "normalno" pa pomeni to, da ne dobiš športnih poškodb zaradi obrabe, recimo sklepov, kar je najpogosteje.

S tem da ljudi, ki se sicer tudi sami ukvarjajo s tistim športom ki ga spremljajo ali recimo "navijajo" ... to nekako razumem. Motorist bo težko ravnodušen do Rossija, ali legende kot je Meoni ...

Folk pa, ki zavaljen pred TV nekaj navija, opremljen s futrom in filajoč se s cukrom in mastjo ... :doze: To je pa mimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motorist bo težko ravnodušen do Rossija, ali legende kot je Meoni ...

Moram priznat: meni gre ta ravnodušnost zlahka od rok :blush:

Ampaq z mano je itaq nekaj narobe B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jur, PEPE & Einherjar  :beer2:  :OK:  ......

zmeri več ns je - kmal bo klub ... al pa vsaj združba - tako kot soloridersi

ravno danes

sem v uni megašportni trgovini v mercatoriju na Celovški našel nadhiper laufarske/jogging copate

Asics

ta firma v vseh tujih športnih revijah pobira najocene (v podplatu imajo gel, ki najbolje absorbira udarce v peto), v SLO se pa kot nepoznana ne more prijeti in jo zato prodajajo po 25%ni ceni glede na tujino (!!!)

jasno, da semj takoj ene vzel zase

Moje osebne izkušnje s to firmo so GIGA ... zelo, zelo priporočam

Malce je gledati tudi na težo tekača, čeprav sam ne štejem med lahko kategorijo, tako da bo vrhunski copat gotovo cenovno na nivoju Nike vrhunskega copata ...

Mogoče še to - to firmo v glavnem uporabljajo maratonci

še 2 tedna moram počakati, da me nehajo boleti nalomljena rebra ... potem pa začnemo

letos ne bom fitnisiral - oz le malo (ob slabem vremenu) ampak gremo počasi, res počasi, pa vedno bolj in vedno hitreje lawfat

:OK:

ps

BMK za Rossija - šele tu sem izvedel da sploh obstaja - sorry

Popravljeno . Popravil Jur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za žajfaste nadaljevanke je nekdo napisal...

"Namesto da bi se zabavali, ljubili, živeli,... glejte žajfaste nadaljevanke in njihove junake kako vse to počno namesto vas!"

Pri športu je pa enako. :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram priznat: meni gre ta ravnodušnost zlahka od rok  :blush:

Hehe, ma ... pri meni je tako da če ne drugega vem zanje ... GP dirk pa že ne gledam, kaj šele formule ... da bi sredi dneva gledal TV mi je čisto nepojemljivo in zguba časa. OK ... saj zvečer tudi ne gledam, resnici na ljubo ... Če bi si pri sedanji postavitvi z laptopom zrihtal TV tuner, bi malo discovery z enim učem gledal, ali kaj podobnega ;)

Ampaq z mano je itaq nekaj narobe  B)

Ne, ne, nikakor, po postih sodeč so "dile" zelo pošlihtane :worship: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letos ne bom fitnisiral

Jaz tudi ne. Nikoli nisem. Sicer nimam nobenih izkušenj, ampak borba z utežmi in vzmetmi v prostorih polnih znoja mi ne diši! Raje se vsedem na kavč, vzamem pir, gledam TV, filam vamp in se derem "DAJMO TINA, DAJMO TINA,..." :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, jazst poznam enega Rossija.

Ko smo bili še mularija osnovnošolska, so nas na Obali krmili z Italijanščino.

In ker takrat še ni bilo take velike tehnike, kot dandanes računalniške, so si pri tem pomagali z diaskopom, ali je bil episkop.

V glavnem take poučne stripe so nam na steno projecirali in je bil to vrhunec didaktike in notri v tistih stripih sta po italijansko nastopala signor Rossi in signor Bianchi.

In glej ga hudiča, takrat, kot mulec, sem imel pecikel znamke Bianchi, dobra italijanska roba tistih časov.

Nisem pa še čul za motorcikel znamke Rossi. :? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a sta s kakim NDjem z MS Olympa tkole kej v vitrualnem sorodstvu???

:naughty:

Seveda sva. Brata sva.

Vsi ljudje smo bratje in sestre. Imejmo se radi :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak gremo počasi, res počasi, pa vedno bolj in vedno hitreje lawfat

Ni tolk fora v "pocas" kot "ne prevec". Jaz sem lani zgodaj jeseni preveč tekel ... v treh mesecih sem se spravil iz ničelne tekaške aktivnosti na 3x tedenko po 10km. V glavnem, od takrat imam probleme s kolenom. Spomladi bom *zelo* počasi začel in - če bo vse v redu - res počasi daljšal razdalje. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem lani zgodaj jeseni preveč tekel ... v treh mesecih sem se spravil iz ničelne tekaške aktivnosti na 3x tedenko po 10km.

Cyc, v enem mesecu se da priti iz nule na 10+ kilometrov, 3-5x tedensko. Trust me, BTDT. Si ga moral pokronat kje drugje, pomoje. Copati/teren/teža (no, pri tebi najbrž ne)/hitrost....itd Težko rečem na pamet. Kar korajžno naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak tkole,

ko berem tegale Pirrrrrulca ....

:hmm:

vem da majo tut na

motoarsovsekm Olympu enga zloooopodobnga modela

k krnaprej neki iz raznih besednjakov, slovarjev in leksikonov citira (zotoksampojmanima)

ti

Pirrrr

a sta s kakim NDjem z MS Olympa tkole kej v vitrualnem sorodstvu???

:naughty:

Jur, a poznaš tega človeka?? ne?? Ne obsojaj ga potem, da bere iz slovarjev itd.... mogoče je pa celo res tako načinan človek........... kdo bi vedel, mogoče pa kljubtemu, da obožuje pir prekaša v načinatosti celo vašo gnado Jura??

dej se malo umiri no......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cyc, v enem mesecu se da priti iz nule na 10+ kilometrov, 3-5x tedensko. Trust me, BTDT. Si ga moral pokronat kje drugje, pomoje. Copati/teren/teža (no, pri tebi najbrž ne)/hitrost....itd Težko rečem na pamet. Kar korajžno naprej.

No, je malo hecno zdaj o ušivih 10km se pogovarjati v temi o vrhunskem športu ... je pa tako: bilo je kar nekaj časa čisto ok, sploh sem pa vedno po mehkem tekel. Enkrat pa se je pojavila bolečina v levem kolenu ... ne močna, ampak se mi je vseeno zdelo pametno nehati. In sem počakal en teden ... in že v drugem kilometru isti crap. Nato sem počakal skoraj tri tedne, pa spet ni bilo OK. K nekim ortopedom lazit s emi zdi pa brez veze, dokler ni nobenih problemov s hojo. Odpirat sklep itd., menda jih to takoj zamika ... :nono: Si predstavljam da bi bilo samo slabše. ;)

In jasno, teža ni problem, korak je pa menda OK.

Aja - nadaljeval seveda bom, že zaradi kupljenega Polarja 625X :lol1: Tek mi je bil všeč in ga pogrešam ...

Popravljeno . Popravil cyc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče je pa celo res tako načinan človek........... mogoče pa kljubtemu, da obožuje pir prekaša v načinatosti celo vašo gnado Jura??

Na vsak načit je načinan! Galanterano B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!