Skoči na vsebino

Sovozači


Priporočene objave

quote:

Matr ste gofle. Tolk ste navalili, da je pod silnim navalom dekle raje uslo v ilegalo.

Nic ni usla v ilegalo! Samo na FS8 se pripravlja.... medtem ko eni se delamo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Mayci jaz se tud vozim dost sama zato te lahko gdaj pokličem al pa ti mene pa se greve furat,sploh ni panike.Če si za mi napiš tel na mial.

sanda LIVE TO RIDE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

CBR 250 RR.....hudo redka zadeva. Ja, se bo že poskrbelo, da neboš samevala.

[

YZF vidim da si odprtega duha in da zelo rad pomagaš, v primeru da rabiš pomoč, seveda ti z veseljem priskočim na pomoč saj si uradno postal naš član zato ti pomagam z veseljem

Mayci če boš lutala po mariboru smo na raspolago. Drugače pa kar na Pesniški ovinek pridi smo podanavadi tam!!!

Grobnik, 1:39.317

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ej Mayci jaz se tud vozim dost sama zato te lahko gdaj pokličem al pa ti mene pa se greve furat,sploh ni panike.Če si za mi napiš tel na mial.

Ej, punci, sami se pa ne bosta vozili, no... lahko zacne dezevati, ce se bosta ob postankih prevec pogovarjali...

Drugace pa zakaj nas ne bi slo kaj vec na voznje?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, zenske so nas odpisale.

Mimogrede, Seba: ce bo v nedeljo lepo vreme, se odpravim na Primorsko/Notranjsko. Upam smo, da bo tudi v petek normalno vreme, da bom registriral motor.

Pa da gremo enkrat na skupno voznjo!

Popravil/a - gregs dne 21/02/2002 ob 03:37:12

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pravo sranje ko nas ženske več nočejo, ja nič te pa bomo spet divjali HEHEHEHEHEHEHEHE

Grobnik, 1:39.317

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ghost R1: Še kar nekaj ti manjka da boš ujel Jermana na grobniku ki ima približno 1.31.000

FS 8 preživeli dobrodošel FS 9 pri štajercih in FS 10 pri primorcih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi!!!?????

Zakva pa si tok nesramen? Ce si tko ljubezniv nam pa zaupaj tvoj osebni rekord, ce seveda sploh obstaja. Ne me razumet, da mam kaj prot teb, sam cifra od Ghosta R1 je full dobra. In je upraviceno ponosen nanjo.

Lp, Tanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh, Tanja, rekord Duhca se ni to, kar ima zapisano, ampak je njegova zelja. Je pa baje samo kaksne pol sekunde oddaljen od tega... Naj me Duhec popravi, ce sem se zmotil...

Drugace pa: ce gre pa Hanzi s svojim motorjem dvakrat tako pocasi, bo se vedno dobro... sicer se je pa Hanzi zezal, ne?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!