Skoči na vsebino

Sejem + Odpad (rabljene opreme..)


Fazer03

Priporočene objave

jz sm za, imam celado, hlace, jakno + mogoce skornje za prodat ter mogoce kaj za kupit :) Bi prisel, pa se blizu je. Termin pa zacetek aprila ali pa konec marca.

Sm pa tud za to, da se kaj spece zravn ali pa vsaj spije :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Streha bo, hrana proti plačilu bo, pijača proti plačilu bo, vstopnine ne bo, štange takrat verjetno še ne bo, komisijske prodaje ne bo, vreme bo (kakšno bomo videli) ...

Javno obvestilo/vabilo ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi v oglasnik daš lahko pod brezplačne male oglase (tisti teden prej se pač da v pon in čet izdajo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Help!

Kdo ve, kje je najbližji odpad (japonskih) motornih koles čez mejo (v Italiji, Avstriji ali v Nemčiji). Za svoj matacikl bi rabil nekaj uporabnih kosov.

Za pravilne odgovore, kakršenkoli naslov in tel. št., se Vam že vnaprej zahvaljujem.

Bog vam povrni!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj je zraven (200m) gostilna Mgan,kjer speče Ihanskega Brancina, ga razkosa in pripelje do skakalnic. :naughty:

A bo šotor :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je iz zanesljivih virov pricurjala vest, da bo 2. aprila slabo vreme :naughty: , bo vsa stvar po vsej verjetnosti prestavljena za en teden bolj v sezono (sorry); se pravi da je najnovejši datum 9. april 2005.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr bi blo, da se naredi, da ne odpade!

Če je pa prestavljen na tedn pozneje ni nč narobe!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Help!

Kdo ve, kje je najbližji odpad (japonskih) motornih koles čez mejo (v Italiji, Avstriji ali v Nemčiji). Za svoj matacikl bi rabil nekaj uporabnih kosov.

Za pravilne odgovore, kakršenkoli naslov in tel. št., se Vam že vnaprej zahvaljujem.

Bog vam povrni!!!

Tko da bi imeli v ITA. posebaj za motorje odpad to nisem opazil, sam ko sem bil in kupoval avto dele so bili tudi kkšni motorji zravn kot so:stare vespe, skuterji tudi kkšn motor k ga pol manjka in itd...

Nimam naslovov sam mam pa predlog vzam si cajt kkšn dan dopusta in se napoti v ITA!

Proti ITA Gorici čez mejo sta v bližini dva, v centru same Gorice je eden mogoče jih je več sam jst za enega vem (mal povpraši, ti bodo že znal povedat), potlej ko se pelješ proti Udinam sta med potjo dva komada v samih Udinah je eden večjih v okolišu!

Naslednji je tudi, ko se pelješ in spuščaš proti Trstu iz SLO strani nekako v klanec na levi strani stoji in eden je tudi tik pred Trstom sam čist na drugem koncu mesta!

To so avto odpadi, ki pa zraven najdeš motocikle, ne oblubim ti pa da je velika izbira oz da sploh je izbira!

Kar koli iščeš pojdi pogledat, za izgubit nimaš kej, razn časa in tist mal denarja, pa še to si lahko vzameš kot en izlet!

LP

Mič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ne bo šotor?

če že prestavlate, prestavte na 16. ko bo mezda...

1. Šotor bo.

2. Ne bo šlo, jaz imam plačilni dan 5. v mesecu, tako da ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ene dvakrat sem bil pri Uzzyju in prodajal, sam je blo na prostem pod streho in je blo preveč mraz in premal interesa. Jaz mislim, da bi blo dobr, če bi se res ta zadeva speljala v okviru motosveta na kaki drugi lokaciji na toplem, pa v čimvečjem številu, ker, če ne je boljš, da dam v oglasnik in tam prodam. Mislim, da bi bil motosvet za to zadevo dober, ker je namenjen tudi za spoznavanje motoristov med sabo in bi bil ta sejem tudi kot neke vrste družabno srečanje. Ne mislim pa s tem nikogar žalit, ki se trudi kaj narest. Samo moje mnenje. Drugače pa imam tudi sam precej stvari katere v bistvu ne potrebujem. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa se za te stvari splača uporabit Ebay in tam kupit kako zadevo kar od doma. Preizkušeno. Pa dobiš dele iz celga sveta po res ugodni ceni. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

april je tako in tako znan po samem dežu tudi jaz mislim, da bi bilo bolje v marcu!

Lanski april je bil non stop sončen; vem, sem bila vsa polomljena pa se nisem mogla vozit, marca ko bi se pa že lahko je bil dež :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!