Skoči na vsebino

Sejem + Odpad (rabljene opreme..)


Fazer03

Priporočene objave

Niso Rokovnjači ampak Vaški bojsi ponavadi prvo soboto v aprilu.

Hvala k si me popravu. Sm mal zamešu. Sm pa tut sam tm kupu rabljen kombinezon in je blo kr neki izbire.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da je februarja ali marca v trstu bolšji sejem nove in rabljene opreme...

Kulega kupu kombinezon za 300€ nov samo 2 let je bil v trgovini, v TC-ju bi pa dal okoli 700€.

Ko zvem točn datum vam posredujm :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Mislim da je februarja ali marca v trstu bolšji sejem nove in rabljene opreme...

Kulega kupu kombinezon za 300€ nov samo 2 let je bil v trgovini, v TC-ju bi pa dal okoli 700€.

Ko zvem točn datum vam posredujm :naughty:

Vnaprej hvala!

Bi prav pršla vsaka info!

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Bom kar v tej temi vprašal.

Kaj pri nas obstaja kakšen odpad motornih koles?

Pa kje, če mogoče kdo ve.

Hvala za odgovore.

Lp, Aleš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom kar v tej temi vprašal.

Kaj pri nas obstaja kakšen odpad motornih koles?

Pa kje, če mogoče kdo ve.

Hvala za odgovore.

Lp, Aleš

Pobožne želje... Ne resno-ni ga, mogoč na kakšnem avto odpadu dobiš kakšen star motocikel to je pa to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pobožne želje... Ne resno-ni ga, mogoč na kakšnem avto odpadu dobiš kakšen star motocikel to je pa to.

Kako ne obstaja. Po moje tip, ki je bil prikazan v torkovem dokumentarcu Okus po hitrosti ne zbira razbitih motorjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako ne obstaja. Po moje tip, ki je bil prikazan v torkovem dokumentarcu Okus po hitrosti ne zbira razbitih motorjev.

pa še rekel je da so večinoma za rezervne dele....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako ne obstaja. Po moje tip, ki je bil prikazan v torkovem dokumentarcu Okus po hitrosti ne zbira razbitih motorjev.

Nisem gledu dokumentarca. Torej je odpad? Ker za rabljene dele poznam nekaj ljudi. Sem tud jst kupoval pri enem iz okolice žalca-ampak to niso odpadi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker ni odpadov z motorji iz tega sledi, da se vsak motor popravi ali pa je neuničljiv... :naughty:

Le kam bi drugače šli??? V nebesa?

Popravljeno . Popravil paris2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej se motim? Je odpad??? to bi blo super-ogromen delov za kakšne pocen predelave :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoč mal offtopic, ampak če kdo pozna kak odpad, koga ki se mu pod ponkom valja, iščem mašino za yamaho R6 letnik 99-02. Bi bla zelo hvaležna...

Popravljeno . Popravil svobodnaptica01
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No...bo zdej kdo povedu naslov kakšnega odpada. Bi z veseljem šou mal pobrskat za deli :krneki: Al je blo tist že spet nabijanje v prazno.......

@svobodnaptica01-pomoje ti ostane bol e-bay. Take mašine dvomim da se kr okol valjajo, majo vseen neko ceno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rahel preblisk -v tistem zloglasnem dokumentarcu ''Okus po hitrosti'' je bil prikazan en odpad (?) pri nas. Ko je bilo kakšnih 30 motorjev. Ali pa je to kakšen servis, nemara zavarovalniško parkirišče? Ko je najmlajši motor imel le par mesecev.. No, saj ste vsi gledali ta film.

Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rahel preblisk -v tistem zloglasnem dokumentarcu ''Okus po hitrosti'' je bil prikazan en odpad (?) pri nas. Ko je bilo kakšnih 30 motorjev. Ali pa je to kakšen servis, nemara zavarovalniško parkirišče? Ko je najmlajši motor imel le par mesecev.. No, saj ste vsi gledali ta film.

IMO zaseženi,poškodovani motorji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rahel preblisk -v tistem zloglasnem dokumentarcu ''Okus po hitrosti'' je bil prikazan en odpad (?) pri nas. Ko je bilo kakšnih 30 motorjev. Ali pa je to kakšen servis,

Je to tud kao en mali servis...vsaj mislim,da je bil to ta tip,ko sem bil enkrat pri njem!

@trojan se bom potrudil za gsm številko...sam ne danes.Čeprav,ko sem bil jz tam glih ni bilo kaj pametnega je pa res,da je že okol 2-3 leti tega!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz za moje motorje sem vedno dobil rabljene kose na rottamoto.it pošljejo stvari tudi v slo ampak pošiljka je 30 eur v it je 15 eur

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No...bo zdej kdo povedu naslov kakšnega odpada. Bi z veseljem šou mal pobrskat za deli :krneki: Al je blo tist že spet nabijanje v prazno.......

@trojan se bom potrudil za gsm številko...sam ne danes.Čeprav,ko sem bil jz tam glih ni bilo kaj pametnega je pa res,da je že okol 2-3 leti tega!

Imaš na P.M Čeprav,kot sem ti tam napisal!

Čudno,da ni njegovega sina tle gor,ker se neki kao s "stunt" ukvarja.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

, koga ki se mu pod ponkom valja, iščem mašino za yamaho R6 letnik 99-02. Bi bla zelo hvaležna...

Za enega,ki ima mislim 02 ali 03 za prodat vem :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rahel preblisk -v tistem zloglasnem dokumentarcu ''Okus po hitrosti'' je bil prikazan en odpad (?) pri nas. Ko je bilo kakšnih 30 motorjev. Ali pa je to kakšen servis, nemara zavarovalniško parkirišče? Ko je najmlajši motor imel le par mesecev.. No, saj ste vsi gledali ta film.

jaja. ta "odpad" je malo pred mariborom (v račah se gre dol).

sem bila enkrat tam. kupovala pa sem nekaj za skuterja.

tule je telefonska: 040806444

mogoče bo prišla še komu prav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za enega,ki ima mislim 02 ali 03 za prodat vem :whistle:

Uf, če je 02 bi bilo super. Mi lahko prosim sporočiš kontakt na pm? dobiš za :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaja. ta "odpad" je malo pred mariborom (v račah se gre dol).

sem bila enkrat tam. kupovala pa sem nekaj za skuterja.

tule je telefonska: 040806444

mogoče bo prišla še komu prav.

:yes: sam jz imam drugo številko,verjetno ima dve :hmm:

Uf, če je 02 bi bilo super. Mi lahko prosim sporočiš kontakt na pm? dobiš za :beer1:

Imaš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Trstu ob nogometnem igrišču je odpad ZAMPA. Na lastne oči vidu hrvata, ki je kupil skuter italjet (izgledal ko nov, in delujoč bres papirjev) za ušivih 120 EUR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A morde ve kdo kje bi dobil dele za Gilero RC600.

Namreč potrebujem kompletno sklopko v mašini!

Lahko tudi celo mašino!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!