Skoči na vsebino

Izpuhi - predelave, prilagoditev, vzdrževanje, deli, splošno...


speed

Priporočene objave

Malo bom spremenil obliko, da me slučajno ne bo Akrapovič tožil zaradi kopiranja .)

Izjava tedna :lol1: :OK:

Za kater motor pa misliš to naredit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem, če se splača to doma pacat. Karbon ni poceni, pa še smolo za visoke temperature boš teško dobil... Je cela znanost okol teh dimnikov, tako da boš zlo teško dosegel kompromis med ceno, funkcionalnostjo, zvokom in lepoto.

P.s. Za na kakšen motor, pa bo tale unikat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW: tistole na sliki je ''raufunk'' za 4T motor ;)

Odsvetujem ti izdelavo novega-če bi že rad meu lep auspuh starega obleci v karbon-je velik ceneje izgleda pa isto :trance_33_sleep: ozirom bolše, kot če bi ga sam skup packou!! V to sem 100%, ker, če bi ti obvladou zadeve s karbonom pol ti nebi take neumnosti po glavi rojile...

Na Bledu nekje je en ki oblači te zadeve v karbon in na MS forumu sem prebral, da računa par jurjou na auspuh, kar je poceni. Drgač pa pobrskaj malo-uporabi iskalnik(men se gas ne ljubi :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem napisal mi gre predvsem za lepoto in ne toliko za uporabnost. Vem tudi da je tisto izpuh za 4t motorje vendar kot sem že napisal potrebujem mere da bom lahko nekje začel.

Nevem kaj si mislil s tem "packati" vendar že nekaj časa izdelujem iz karbona tako da se na zadevo spoznam. Niti sanja se mi ne na kateri motor bo šlo. Kot pravim bomo videli če bo zadeva delovala.

Materijala pa imam tudi kar nekaj na zalogi tako da,....=)

Lp

Popravljeno . Popravil Yamaha_man
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Za zakrivit lahko neseš najbližjemu mojstru za avto izpuhe, samo pol boš imel gube na krivini.

jah kdo bi pa to brez gub naredu al bi ble v uskamu primeru

al bi ble to tok mjhne gube da se ne bi kej prevec opazl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rabim nekoga k ima izkušnje z ukrivljanjem cevi za izpuh

rabil bi samo malo zakrivit cca 40cm cevi

pa ce je kakšne v okolici ljubljane

Miha... a ti to rabiš za motor? Jest sm si hotel pomagat z cevmi od avtomobilskih izpuhov in ta stvar NI dobra. Tako da ti že sedaj povem, da je izgled grd in nefunkcionalen (ker se na kolenih naguba preveč materiala, pa če tudi ima mojster "trn", na katero nabije cev). Veliko lažje bi blo, če bi napisal, za kaj TOČNO stvar rabiš .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jaz pa imam eno drugo težavo.Sicer je še vedno šlo skozi tehnični,ne morem pa ga vpisat v homologacijski kartonček.Imam komplet Leo Vince-ja iz titana,pa bi rabil originalnega al pa takega s homologacijo.Rade volje tudi menjam,če ima kdo kakšnega odveč.Ima kdo kaj legalnega za Bandita 600 letnik 2000?[attachmentid=87560][attachmentid=87560]

Izgleda pa nekako takole kot na sliki

post-6912-1165485184_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil ponky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Policija je postala tečna s kontroliranjem izpušnih loncev. Če si brez homologacije, ti vzamejo tablico, te pošljejo na tehnični pregled, pa še kazen ti nabijejo - mislim, da cca. 60.000 - 100.000 SIT. Vožnja z nehomologiranimi deli, se ne splača več. Zato je tudi nakup in montaža take opreme, nesmiselna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vožnja z nehomologiranimi deli, se ne splača več. Zato je tudi nakup in montaža take opreme, nesmiselna.

Se strinjam,ampak če imaš le takega,ki je že bil na motorju,ko sem ga kupil (in z njim najmanj 5 let naredil tehnični),pa drugega nimam,ni druge kot dobiti drugega ali pa nekako zrihtat,da bo zadeva postala legalna... java script:emoticon(':hmm:', 'smid_24'):hmm: ampak jaz se bolj bojim kazni kot tehničnega,mogoče tudi mao preveč panike...

Dobil dušilec in ga montiral.Sicer ni več to to,je pa veliko tišji...za samo vožnjo pa še nisem probal koliko se pozna...java script:emoticon(':BUA:', 'smid_5'):BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobil dušilec in ga montiral.Sicer ni več to to,je pa veliko tišji...za samo vožnjo pa še nisem probal koliko se pozna...:BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

V okolici Celja dela prijazen možakar ispuhe in krivine za vse vrste motorjev po zelo konkorenčnih cenah. Izpuhi seveda niso homologirani. Kvaliteta, zvok in izgled pa sta odlična, škoda je le to da nemorw delati ovalnih dušilcev. :OK: :OK: :OK:

:doze: :huh: :cry: :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje: Za kaj montirate aftermarket izpuhe?

Zaradi zvoka? Ste se že kdaj peljali več kot 300km oz. malce daljšo turo dolgo nekaj dni pa vam je vseeno za sluh? :hmm:

Zaradi zmogljivosti? Če niste v GP, dont make me laugh! :headbang:

Zaradi "imidža"? Hja ta se mi zdi še najbolj verjetna. :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje: Za kaj montirate aftermarket izpuhe?

Zaradi zvoka? Ste se že kdaj peljali več kot 300km oz. malce daljšo turo dolgo nekaj dni pa vam je vseeno za sluh? :hmm:

Zaradi zmogljivosti? Če niste v GP, dont make me laugh! :headbang:

Zaradi "imidža"? Hja ta se mi zdi še najbolj verjetna. :glare:

Točno tako. Se strinjam. :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U pizda morm še enkrat prebrat kaj sem napisal :headbang:

:lol1:

Razen pripombe o vagini, si napisel pameten post. Bravo Kec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!