Skoči na vsebino

Izpuhi - predelave, prilagoditev, vzdrževanje, deli, splošno...


speed

Priporočene objave

Izpuh je original od Hyosung Comet GT650, z odstranjenim katalizatorjem. Namesto katalizatorja je not (oziroma trenutno zaradi eloksacije ni) perforirana konusna cev iz fi65 na fi57 in akrapovičeva volna :)

Ima odstranitev katalizatorja kak namen?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima odstranitev katalizatorja kak namen?

Predvsem popraviti krivuljo navora v kombinaciji z Dynojetom in K&N filtrom (upam da bo do sezone tudi to poštimano), ter seveda zvok.

V bistvu sem odstranil katalizator in predelal izpuh iz istega vzroka kakor vsi ostali kupujejo športni lonec. S tem, da me je prišlo bistveno ceneje, pa še glave si mi ni bilo treba belit, kje bom sploh dobil legalen ror za Cometa.

In ni potrebe po pripombi, da če hočemo, da bolj gre naj si raje kupimo močnejše motorje, ker se tako vlaganje ne splača. Imam pač vseselje rihtat motor, pa naj bo to GT 650, alp a Hayabusa, ki ima 3x več moči. Nima veze :) Pa še dober zvok mi velko šteje.

PS. Tudi vem, da predelan lonec ni legalen, ampak je kljub temu ravno tako legalen kot homologiran športni brez db kilerja. To je pa tveganje, ki sem ga pripravljen sprejet. :)

LP, DeX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem odstranil katalizator. Imam še odprte izpuhe in K&N, na moči motorja se ogromno pozna, odzivnost, moč v nižjih vrtljajih.. Zanima me če kateri ve koliko moči pobere katalizator? Oz. koliko se pridobi če ga odstraniš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za laser izpuhe ni uradnega zastopnika za slo, edina varjanta je če se iz nemčije ali nizozemske naroči, vem ker sem mel laser ror na skuterju :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oo ja, pa je :)

MOTO RACING KLUB

Dolinska Cesta 4D, 6000 Koper, Slovenia

Tel +386.41648501 Fax +386.56521181

Kontakt: Mladen Jugovac

mladen.jugovac@siol.net

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oo ja, pa je :)

MOTO RACING KLUB

Dolinska Cesta 4D, 6000 Koper, Slovenia

Tel +386.41648501 Fax +386.56521181

Kontakt: Mladen Jugovac

mladen.jugovac@siol.net

zanimivo, potem je pa to novejša pridobitev... ker konec 2005 mi ni skoraj noben vedu nič o teh rorih karkoli povedat :BUA: js sm ga potem naročil iz nemčije, pa sem bil zelo zadovoljen, kako je pa z avspuhi za težje zadeve pa nevem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni!

zanima me če kdo pozna človeka ki obnavlja izpuhe(lonec mislim), nujno rabim njegovo številko da ga pokličem in naročim karbonsko cev(vem da je enkrat mel oglas da to dela), če pa kdo pozna koga drugega ki se tudi ukvarja s karbonom, pa je vsaka info. dobrodošla .)

hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men bi tud prav pršu nekdo, ki predeluje avspuhe

Dex, ti si to sam delu, al kako? poznaš koga...?

na tejle strani pa sm najdu avspuhe prov za yamaho ybr 125, ampak piše zravn (če js prov zastopm), da pašejo tud za večje kubikaže, torej bi po moji logiki mogu bit dober avspuh tud od kakšnega večjiga motorja? vozm namreč ybr, ki je 4-takten

vnaprej hvala za odgovore :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jaz sem naredil praktično vse sam.. Sem pa sedaj še enkrat dal narazen, saj sem dal lonec črno eloksirat, ker je bila že malo boga original barva.. To rundo bom pa dal sestavit izpuh nekemu znancu od kolega, ki mi bo dal noter perforirano cev in volno kar od akrapoviča, ker menda tam dela če se ne motim..

Bom poročal o končenu izdelku kadar bo..

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em zanima me če kdo ve kje bi se dalo dobit nevem kak se jim točno reče ampak nosilec ko ga oviješ okrog dušilca in nato prišraufaš na nosilec. ker moj se je strgal na eni strani in zdaj zgleda mi grdo. imam pa akrapoviča in sem šel v mbju na šerbineka in oni samo kaki motor je ter model izpuha se je ena baba pametna delala a jaz sem imel to sponko sabo. pol pa je rekla da tegay niti nemore posebej naročit. jao kako je foter poleg delal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Frips a ti to spakedranščino razumeš??? :eek:

RESPECT

Sem moral ene 2x počasi prebrat....Aja pa "akrapovič" sem razumel b.p.....torej predvidevam, da se gre za akrapota. Matr sem brihten :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em če mi gdo lahko pove kaj je tu zdaj blo anrobe napisano gsx600 to rabim ja kaj si omenil. v ivančni gorici pa samo poslujejo na 100 izpuhov ali več sepravi več stevilčni sepravi nemoreš nabavit samo določenega dela. edino če imaš kako poznansto tam

Popravljeno . Popravil norc 16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em če mi gdo lahko pove kaj je tu zdaj blo anrobe napisano gsx600 to rabim ja kaj si omenil. v ivančni gorici pa samo poslujejo na 100 izpuhov ali več sepravi več stevilčni sepravi nemoreš nabavit samo določenega dela. edino če imaš kako poznansto tam

Ejga, kolega, a si že slišal za eno zadevo ki se ji reče VEJCA???

Se mi je zdelo... Tvoja dva posta tle, nimata ne repa ne glave.. Kaka velika začetnca prav pride,...

Popravljeno . Popravil Stric Burek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejga, kolega, a si že slišal za eno zadevo ki se ji reče VEJCA???

Se mi je zdelo... Tvoja dva posta tle, nimata ne repa ne glave.. Kaka velika začetnca prav pride,...

eh jebo vas! Sem mislil da ste malo bolj človešk,i še vseeno se da prebrat kaj rabim. A ne vi se pametnega delate kak sem napisal. Sem mislil da so na tem forumu ljudje ko kaj pomagajo ne pa da se samo pametne delajo. Pa poste v prazno nabijajo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em če mi gdo lahko pove kaj je tu zdaj blo anrobe napisano gsx600 to rabim ja kaj si omenil. v ivančni gorici pa samo poslujejo na 100 izpuhov ali več sepravi več stevilčni sepravi nemoreš nabavit samo določenega dela. edino če imaš kako poznansto tam

:headbang:

Ali mi lahko kdo pove, kaj je bilo tu narobe napisano? Gsx600, res rabim kar si omenil. V Ivančni gorici poslujejo samo s 100 izpuhi ali več, se pravi večje naročilo. To pomeni, da ne moreš kupit samo določenega dela, razen, če imaš kakšno poznanstvo tam.

poba, če je pri 16. to vsa pismenost, ki jo premoreš, ti bo težko.....zelo težko

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v ivančni gorici pa samo poslujejo na 100 izpuhov ali več sepravi več stevilčni sepravi nemoreš nabavit samo določenega dela.

V Ivančni se da naročiti rezervni del za njihov izpuh! Je pa res, da moraš točno povedati za kateri model izpuha gre in za kateri motor je ta izpuh narejen. (izpuh za ta motor mora biti v njihovi proizvidnji). Ne vem za kateri tip motorja rabiš....

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh jebo vas! Sem mislil da ste malo bolj človešk,i še vseeno se da prebrat kaj rabim. A ne vi se pametnega delate kak sem napisal. Sem mislil da so na tem forumu ljudje ko kaj pomagajo ne pa da se samo pametne delajo. Pa poste v prazno nabijajo

Kdo je nečloveški?

Ti ki napišeš tko grozno da se polomi 756ljudi na forumu ko to prebere, 316 se jim zmeša, 492 se oči zagozdijo...

Al mi ki ti vljudno povemo da se navadi pisat. A nimaš Slovenščine v šoli? Tu je ku da prideš u neko elegantno restavracijo s punco in začne prdet in rigat ku prase :D

No, skorej :D

Aja, malo šale, malo zares :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu je ku da prideš u neko elegantno restavracijo s punco in začne prdet in rigat ku prase :D

:topic: Ne to bi sprejeli :grim

:devil: :fredy: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!