Skoči na vsebino

Izpuhi - predelave, prilagoditev, vzdrževanje, deli, splošno...


speed

Priporočene objave

Imam eno uprašanje koliko KM bi pridobil na KLR 650 z drugim izpuhom in DynoJet

Dynojet

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/New-DynoJet...bayphotohosting

Izpuh

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/New-Supertr...41319QQtcZphoto

Par KM in navor! Pomoje se splača, jaz bom isto naredil pri mojem cometu. Open ror imam že, zračni filter sem odprl, še dize počakam pa akcija :D Tako da ti kar veselo na delo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moraš račuant, da drastičnih sprememb ne boš opazil. Lahko daš spredaj en zob manjši zobnik, da se ti bo zdel, da boljš gre. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi kdo lahko pove kako bi lahko pri Kawasaki-ju KLR650 odpru izpuh,če se seveda da.

Hvala!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se vse, če se hoče :)

Probaj ponajt na netu kakšno shemo rora.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lažje bo, da narediš drug lonc, ali pa ga od enga drugega motorja dobiš pa gor upašeš.

Ali pa auspuh na pol prežagaš, odstraniš označen del, izpušno luknjo povečaš in nazaj zavariš.

post-532-1176042803_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oi!

Ker trenutno nimam financ namenjenih za nove rore, bi rad nekaj napravil z dodatnimi originalnimi rori od monstra/ v bistvu imam zaenkrat samo enega, drugega(desnega) moram se nabavit- ce ima kdo kakega doma se priporocam /. :grim

Stvar je pa taka, da me v bistvu ne zanima pridobitev na moci(zame jo je trenutno se prevec :kva2: )ampak bi predvsem rad samo malo pojacal zvok-priznam.

Je kdo to sam naredil ali je bolje, ce to prepustim kaksnemu serviserju?

Je imel ze kdo probleme zaradi tega s policaji?

Tks!

Lp!

Flight

Ce je to to, kar je Simonsi zgoraj objavil - kdo pozna kakega mojstra za te stvari v blizini Kranja?

Popravljeno . Popravil flight69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Simonsi tks, prehitro sem sklepal...upal sem, da se javi kdo, ki je na kaksen preprost nacin prisel do tega kar bi rad jaz...(trenutno znam sam edino luknjo direkt cez ror zvrtat :slap: )

Verjetno bo pa najbolje, glede na moje nepoznavanje, da to prepustim kakemu mojstru :grim .

Lp!

Flight

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa samo zanima, če mi lahko kdo pomaga, kaj se zgodi, če svoji CBR 600f 05 vzamem ven katalizator.

Ima to kake negativne posledice. Ma to kak vpliv na njegov "racunalnik".

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima to kake negativne posledice. Ma to kak vpliv na njegov "racunalnik".

Lp

Bolj onesnažuješ okolje. :D Ne vpliva na računalnik.

Popravljeno . Popravil simonsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En kolega mi je rekel, ki doma izdeluje izpuhe, da bi mi vgradil notranjost podobno kot jo ima akrapo pa da mi katalizator ven vzame.

Ima že kdo kake podobne iskušnje. Nekdo mi je "svetoval", da ima lahko tak podvig negativne posledice (neenakomirna krivulja navora!?)

In da je dobro, da če že to počneš, da daš nastavit računalnik.

Je to zares tako potrebno in če bistveno vpliva na porabo?

Vesel vsakega nasveta in pomoči.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam original ror, ki je v notranjosti Akrapovič. Dobesedno, ker je ror delal mojster, ki pri Akrapotu dela. Sicer nimam računalnika, imam vplinjače, sem pa v ta namen zamenjal dize za malo večje.

Drugače pa pomoje ni potrebe po kakšnih posebnih nastavitvah računalnika. Saj boš videl, če ne bo ok daš pa nastavit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še morda kdo s kakšnimi izkušnjami???

Dex

Kakšna se ti zdi razlika z akrapovićevo notranjostjo. Se dosti pozna tudi na moči al si bolj na glasnosti pridobil.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kakšne info koliko to stane?

Do tega sem prišel preko kolega, bilo je tudi malo usluge, tako da cene tu ne bi govoril. Lahko pa na PM Mislim pa, da se je splačalo to naredit, saj je tako lonec še vedno "original", športni ror, s papirji je vseeno malo predrag..

Dex

Kakšna se ti zdi razlika z akrapovičevo notranjostjo. Se dosti pozna tudi na moči al si bolj na glasnosti pridobil.

Lp

O razliki poročam ta teden. Motor je bil celo zimo v kosih zaradi različnih predelav, pa tudi barval se je, tako da nisem še nič sprobal. Danes sestavim do konca skupaj, jutri zamenjam še magnet potem pa takoj probat.

Razlika skoraj gotovo bo, ampak je tako, da so sedaj tudi dize 145 namesto 125 not in odprt filter. Tako da bo morebiten porast moči/navora posledica vsega tega skupaj. Bom poročal, kako se obnese.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mene pa zanima kje bi se dal izmirit glasnost ispuha? :?

Popravljeno . Popravil danixxx
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!