Skoči na vsebino

Izpuhi - predelave, prilagoditev, vzdrževanje, deli, splošno...


speed

Priporočene objave

mene pa zanima če ima kdo na hondi CBR 600 RR letnik 07/08 Leovincija, al pa G.P.R avspuh....in če se splača nabavt, oz kerga bolj priporočate, pa za kolk keša se da dobit......

hvala za odg.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima če ima kdo na hondi CBR 600 RR letnik 07/08 Leovincija, al pa G.P.R avspuh....in če se splača nabavt, oz kerga bolj priporočate, pa za kolk keša se da dobit......

hvala za odg.

Jaz bi Leo Vincija....sicer G.P.R. ne poznam,sem pa na prejšnjem motociklu imel Leo Vinci Race Titanium varianto in se je kar poznalo v primerjavi s originalom,tako v glasu kot tudi prožnosti in pospeških motorja...naredi pa kar ti srce poželi,izbira je tvoja.

Drugače pa lahko nabaviš tudi MASS izpuh,ga prodaja nekdo tu na netu,ga tudi osebno poznam...ima na dveh motorjih namontirane in ima kar tisti taprav zvok...če ga ne najdeš,pa se obrni name,ti bom jaz dal številko,da ga pokličeš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje jaz prodajam zelo zelo ugodno kolektorje od ninje zx-6r, če kdo potrebuje naj me kontaktira.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo

Uprašal bi če ima kdo kaj izkušenj z izpuhi ROMBO.

So uredu ali je le to bl tk sam da je?

hvala za odgovor :worship:

Popravljeno . Popravil izismolic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej, imam eno idejo :hmm:

...za na grobnik oz. pisto bi svojemu mopedu naredil nek home made izpuh.....zdaj v originalu je izpuh pod sedežem, jaz pa bi naredil direkt cev ven pod desno stopalko, točno tako kot je naredil tale možakar:

; zdaj me pa zanima, kake so slabe in dobre strani takega kar veliko skrajšanega izpuha, vem edino to da se bo ornk drlo.....kolega mi je rekel da se bo motor pregreval, je to res? ali ima tak izpuh tudi kake posledice na moči motorja? prosim za čim več informacij O:-) cev pa bi dal delat v avto galant, da bi to majstri odrezal...ta dodatek bi bil dolg ene 20cm, ker je tam pod stopalko tako ali tako spoj originalnega izpuha

hvala :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje se motor zaradi tega ne bi smel pregrevat.. Se bo pa to verjetno poznali pri performansu motorja, verjetno bo motor slabše delal pri nizkih vrtljajih, ampak pri visokih pa bi bilo logično, da je delovanje edino boljše :) Kolikor sem jaz informiran o teh zadevah je pri 4t malo drugače kot pri 2t, kjer je zaradi kanalov zelo pomemben pravilen izpuh, pri 4t naj bi bila pa za performance, ko se mašina visoko vrti, samo čim bolj prosta pot.

No lahko pa se tudi motim, bo še kdo kaj povedal. O podobni zadevi za na pisto premišljujem tudi sam, s tem da se bom jaz verjetno odločil za cca 30 cm lonec zunanjega premera 90mm in noter perforirano cevjo 65mm, tako da bo dober cm volne okoli nje, da zvok ne bo tako rezek, ampak malo globlji :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo na hornetki cb600f "Hurric" športn lonc iz Louis-a in kako se obnese zvok pa to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo na hornetki cb600f "Hurric" športn lonc iz Louis-a in kako se obnese zvok pa to?

Kup rajš leovincija, tud ni neki ful razlike v ceni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kup rajš leovincija, tud ni neki ful razlike v ceni.

hm, pa res!

Bi blo za razmislt! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bil v našem Trstu. 336€ leovinci za GSX_Ra. Bolt on verzija. Akrapovič 450€.

HVALA CIAO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bil v našem Trstu. 336€ leovinci za GSX_Ra. Bolt on verzija. Akrapovič 450€.

HVALA CIAO

V keri trgovini to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povsod v italiji je tako, ker sodelujejo med sabo in naročajo med sabo. Tu v tej posrani Jugoslaviji, smo res 100 let za polži pa je ITAK vse dražje in KURAC sodelovanje.

Bil sem pa v trgovini Suzuki Kawasaki proti Dolini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bil v našem Trstu. 336€ leovinci za GSX_Ra. Bolt on verzija. Akrapovič 450€.

HVALA CIAO

Da se ga dobit pod 300€, če si gledal alu verzijo. Ja, tudi v Sloveniji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aluminij imam jaz pokrov od peči. Če vzamem auspuh bo to zagotovo karbon. Dobiš karbon izpod 336€ ? Če ga, kar naroči

Sej ti pravim, JUGOSLAVIJA. Zdej naredimo mejo v Udinah, na Mirni in Črni Kal. Neodvisna republika ISTRA. Jelinčiča vzamemo za predsednika, da očisti to golazen, se je nakotla ko podgane. Jaz carinik na Črnem Kalu, stari bo pa delal v klavnici Sečovlje, bo menjaval varovalke ko bomo kurli... To bo to !

Popravljeno . Popravil Gsx600
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ti pravim, JUGOSLAVIJA. Zdej naredimo mejo v Udinah, na Mirni in Črni Kal. Neodvisna republika ISTRA. Jelinčiča vzamemo za predsednika, da očisti to golazen, se je nakotla ko podgane. Jaz carinik na Črnem Kalu, stari bo pa delal v klavnici Sečovlje, bo menjaval varovalke ko bomo kurli... To bo to !

:whistle: WTF?? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kdo ve kje bi mi lahko kdo naredil aluminijasto repliko original loncev. Gre se mi za zmanjšanje teže, ker so originalni težki in še visoko postavljeni(zviša težišče, preveč dviguje :whistle: ). Rabil bi samo cev, perforirano cev, brez kapc, te bi uporabil od originala.

post-5962-1212655197_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bil v našem Trstu. 336€ leovinci za GSX_Ra. Bolt on verzija. Akrapovič 450€.

HVALA CIAO

V Nemčiji ponujajo Leote aluminij za 220, karbon pa za okoli 290 (ebay.de).. Na Imotu v Munchnu se je dalo dobit karbon za 270.

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo fantje

sam 1 vprašanje a je kdo seznanjen z carino kok mors placat ce hočš en avspuh iz amerike prpelat???

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo fantje

sam 1 vprašanje a je kdo seznanjen z carino kok mors placat ce hočš en avspuh iz amerike prpelat???

hvala

Vprašaj Marduka, on je naročil enega iz USA... :grim

hvala Marduk!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp.

Jaz se zanimam za izpuh yoshimura in sicer za R1 2008.Kje bi se to dalo dobiti pa če je sploh možno sanjat o kakšni homologaciji.Za informacije se vam že v naprej zahvaljujem.

Lp. Rok :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tolk da veš, teli izpuhi so zelo zelo dragi, homologacije pa večinoma nimajo.

Pokliči v Nitro, tam menda ima, nisem prepričan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!