Skoči na vsebino

Izpuhi - predelave, prilagoditev, vzdrževanje, deli, splošno...


speed

Priporočene objave

Ubistvu je na sredinu narejeno tako, da lahko vsako cev za sebe dol vzameš, zdej pa če jz zavarim, morm pa vedno v kompletu dol dajat. Pa lažje mi je sam dol zašvasat pa konc, ker rabim motor jutr popoldan, tk da morm zjutraj hitro skup spacat. Če še kdo kaj ve, naj kr pove.

Tista cev kao izboljša navor in prožnost motorja, mirnejši tek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdrav,

Ali kdo ve če obstajajo še kakšni drugi izpuhi razen originalnih za FJR 1300?

Hvala za odgovor. :worship:

Junior

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav!

Na moji Pegasi l.98 je šel rakom žvižgat desni(če sediš na motorju) izpuh. V loncu cev kr pleše, če dam pa gas na mestu mi jo pa skor vn porine! Kolk to kej stane in kje je nacenej,ker to se mi prvič zgodil?

HVALA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja enga mojstra mam, tko da to nebi bil problem.

Drgač sm pa ceno novga zvedu = 370€ :unsure:

Bomo videl kaj bo. Hvala za nasvet!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav,

Ali kdo ve če obstajajo še kakšni drugi izpuhi razen originalnih za FJR 1300?

Hvala za odgovor. :worship:

Junior

vem da leovince za fjr obstaja... videno nedavno.

lp Ales

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zivjo!da ne odpiram nove teme bom kr tuki uprasu.prosu bi ce mi lahko kdo razsozi kako odprem originaln izpuh pri yamahi fazer 600letnik 01.

lp jan!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve za kšn auspuh z katalizatorjem za 1000ccm motor,lahko tudi več.Rabil bi dva,(za dve mašini-bugy).Lahko sta podrajsana ali slabše ohranjena,vendar obvezno z katalizatorjem,ker v tujini zahtevajo to za dirke.

Pokličite kolega ki rabi to:041404488-Igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men so ga predelali pri Tertineku iz mb (Nova vas)

V novem mestu je en mojster ki ti lahko tudi izdela avspuh za motor in avto

Tel:051 301 174

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mojster je tudi v Šempetru v Savinjski dolini: Fabi Power

Na XT-jki imam ovalen inox lonec, z njim imam prevoženih dobrih 6000km in sem zelo zadovoljen, kvalitetna izdelava, dober zvok, pozna pa se tudi nekaj na moči :)

še slika:

post-7348-1219001360_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil jegrmajstr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, to pa nisem vedel.. bom ga šel mal povprašat če mi lahko nekaj mojega akrapoviča zrihta :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, to pa nisem vedel.. bom ga šel mal povprašat če mi lahko nekaj mojega akrapoviča zrihta :whistle:

piha kej kjer naj nebi :whistle: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neke, neke objemke sm počohal pa jih ni za dobit, razen v repair kitu k je waaay predrag da bi ga zarad objemk kupo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neke, neke objemke sm počohal pa jih ni za dobit, razen v repair kitu k je waaay predrag da bi ga zarad objemk kupo :)

če rabiš objemko za lonec imam še jaz doma eno, velikost je tako podobna, jutri bom dopoldan v letušu pa ti jo lahko prinesem v mozirje, če bo v redu jo lahko imaš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej sem te že parkrat videl tu pri nas.. pa tebi bo mogoče še kdaj prav prišla :) Bom že kupil to ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iščem enga mojstra ki bi mi popravil izpuh od honde in povečal notranji ''fi'' v loncu. Zaželjeno Lj. ali okolica.

Kje je kakšen ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam en problem :)

Imam CBRo 2003 letnik, doma imam pa izpuh 2005 letnik,

pri obeh modelih je lonec povezan z krivino, ki je speljana do spodnjih plastik, le da se dolžina razlikuje za cca. 5 cm...

rabil bi ta konček cevi, pa me zanima, če kdo ve kje bi ga lahko dal delat, po razmiroma dobri ceni... :unsure: :unsure:

mogoče kakšen motosvetovec, ki se ukvarja s tem?? :unsure:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam sem se pred kratkim znašel pred enim problemom, tako da prosim za pomoč.

Dober mesec nazaj sem domov pripeljal Hyosunga Cometa 250 z menjanim avspuhom: Vance&Hines SS2r (klik). Prodajalca sem ob nakupu povprašal o dokumentih izpuha in o kakršnem koli homologacijskem potrdilu, pa mi je rekel, da je bil avspuh kupljen iz druge roke in da papirjev nima... Pa tudi on naj ne bi imel v svojem koncu problemov s policaji glede menjanega izpuha...

No, sedaj pa so me v soboto ustavili modri in po temeljitem pregledu motorja se jim je pogled ustavil na menjanem avspuhu. Najprej je gledal kje je tablica s serijsko številko in ''A'' testom in mi zagotavljal, da bi morala biti na koncu med zakovicama, četudi je na sliki originala nikjer ne vidim. No, potem me je prašal za homologacijski papir... Skratka problemi...

Kako to najlaže rešiti... Ima kdo doma homologacijski list tega avspuha, da bi mi ga skeniral?

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz prodajam izpuh Remus Grand Prix če kdo rabi slučajno za kakšnega streetfighetrja ali pa tudi kakšen drug motor. Je pa lepo ohranjen.

Info tukaj, na ZS ali pa 040 565 710

P.S. Cena je samo informativna, vse se da še dogovoriti.

LP

Popravljeno . Popravil COSA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Živjo. Na enduro bi rad zmontiral en homologiran lonec, pa me zanima, če so ti prav tipsko definirani za določen motor ali pa je vseeno, sam da je certifikat proizvajalca. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!