Skoči na vsebino

Izpuhi - predelave, prilagoditev, vzdrževanje, deli, splošno...


speed

Priporočene objave

Sam uporabljam akrapovičeve celotne izpušne sisteme z krivinami vred, saj jih menjam predvsem zaradi km.

Me pa zanima če dela akrapovič izpuhe po naročilu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem ce bi naredu po narocilu, sam pomojem ce bi mel veze, bi se dalo kej zment. Mogoce bi blo fajn kontaktirat kaksnega zaposlenega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem ce bi naredu po narocilu, sam pomojem ce bi mel veze, bi se dalo kej zment. Mogoce bi blo fajn kontaktirat kaksnega zaposlenega.

Lahko jim daš predlog ampak je skoraj 100%, da ti ne bojo naredlo ker se jim ne splača, edino mogoče če vnaprej plačaš 20000€ za vse raziskave in deu k ga bojo vložl v en auspuh.

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me pa zanima če dela akrapovič izpuhe po naročilu?

Ne, ker stane razvoj za en motocikel kakih 50 k€. Razen, če imaš razvoj že narejen in potrebuješ samo izdelavo? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A res da?Kak pa to,da je pol Camlek imel na R1 l.04 enojni akrapovič? Nikjer dugje ga nisem videl :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A res da?Kak pa to,da je pol Camlek imel na R1 l.04 enojni akrapovič? Nikjer dugje ga nisem videl :hmm:

Eno je gospod Berto drugo je pa en normalen potrošnik in za njega česa takega ne bodo naredli.

Dokaz da ne nabijam:

Spoštovani,

V naši ponudbi zaenkrat še ni izpuha za vaš motor.Izdelava/razvoj izpuha po naročilu zahteva veliko vloženega časa in denarja.

Da se sprejme odločitev za razvoj izpuha za popolnoma novmodel motorja, mora biti izpolnjeno kar veliko pogojev. Zato obstaja vrsta

dejavnikov, kot npr.: določeno število prodanih motorjev,finančna opravičljivost, tržna raziskava, itd.

Morda se bo v prihodnje izdelal tudi izpuh za vaš modelmotorja, zato vas prosim, da redno spremljate novosti na naših spletnihstraneh.

Lep pozdrav,

Peter Čeh

Sales Department

Akrapovic, d.o.o.

Malo Hudo 8a

1295 Ivančna Gorica

Slovenia, Europe

tel.: +386 (0) 1 78 19 212

fax.: +386 (0) 1 78 78 405

peter.ceh@akrapovic.si

www.akrapovic-exhaust.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno je gospod Berto drugo je pa en normalen potrošnik in za njega česa takega ne bojo naredl.

Dokaz da ne nabijam:

Spoštovani,

V naši ponudbi zaenkrat še ni izpuha za vaš motor.Izdelava/razvoj izpuha po naročilu zahteva veliko vloženega časa in denarja.

Da se sprejme odločitev za razvoj izpuha za popolnoma novmodel motorja, mora biti izpolnjeno kar veliko pogojev. Zato obstaja vrsta

dejavnikov, kot npr.: določeno število prodanih motorjev,finančna opravičljivost, tržna raziskava, itd.

Morda se bo v prihodnje izdelal tudi izpuh za vaš modelmotorja, zato vas prosim, da redno spremljate novosti na naših spletnihstraneh.

Lep pozdrav,

Peter Čeh

Sales Department

Akrapovic, d.o.o.

Malo Hudo 8a

1295 Ivančna Gorica

Slovenia, Europe

tel.: +386 (0) 1 78 19 212

fax.: +386 (0) 1 78 78 405

peter.ceh@akrapovic.si

www.akrapovic-exhaust.com

Popravljeno . Popravil Prevtzer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno je gospod Berto drugo je pa en normalen potrošnik in za njega česa takega ne bojo naredl.

Dokaz da ne nabijam:

Seveda,ker je bil ta odgovor na vprašanje za nek motocikel za katerega izpuh bi rad dal 500eu.Cel motor pa je vreden manj kot bi oni radi imeli za izdelavo "posranga"izpuha!

Vse gre sam cekina mora bit :naughty:

Akrapovič po naročilu ima pač verjetno res konkretno zasoljeno ceno.Že serija jo ima.Tako,da človek,ki razmišlja o Akrapotu po naročilu verjetno glih ne razmišlja o ceni :hmm:

Mogoče pa ima Hondo NR750 in mu je želja sam še akrapo na njej :hmm:

Sploh pa takšne stvari "sprašujejo"dogovarja osebno in ne preko neta :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda,ker je bil ta odgovor na vprašanje za nek motocikel za katerega izpuh bi rad dal 500eu.Cel motor pa je vreden manj kot bi oni radi imeli za izdelavo "posranga"izpuha!

Vse gre sam cekina mora bit :naughty:

Akrapovič po naročilu ima pač verjetno res konkretno zasoljeno ceno.Že serija jo ima.Tako,da človek,ki razmišlja o Akrapotu po naročilu verjetno glih ne razmišlja o ceni :hmm:

Mogoče pa ima Hondo NR750 in mu je želja sam še akrapo na njej :hmm:

Sploh pa takšne stvari "sprašujejo"dogovarja osebno in ne preko neta :hmm:

Sej to sm tud sam napisal, da bi te zelo velik koštalo. Če je nekdo prpravlen dt tolko denarja potem sigurno nebi na MS pisal ampak rekel Igorju osebno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

izdeluje kdo kaj iz železa, jekla?

ima CMC-jko al pa je spreten na stružnici (drejbanku)???

potreboval bi db killer, namreč niso mi ga zraven poslali...

kako je narejeno je spodaj prikazano, zataknjen da ne pade ven je pa z "zeger" obročkom (varovalko)...nevem kako se pravilno reče...post-12393-125734410309_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Fr3nky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Imam vprašanje, ali kdo ve mogoče, če je možno pritrditi izpuh (LONEC) HONDE CB 600 HORNET F(letnik 2006) na HONDO CBF 600 S. Če (obstaja) kdo ki je že kaj takšnega probal narediti, ali ve za koga, ki bi to vedel, da je to možno narediti. Hvala za odgovore. sivi1 :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam vprašanje, ali kdo ve mogoče, če je možno pritrditi izpuh (LONEC) HONDE CB 600 HORNET F(letnik 2006) na HONDO CBF 600 S. Če (obstaja) kdo ki je že kaj takšnega probal narediti, ali ve za koga, ki bi to vedel, da je to možno narediti. Hvala za odgovore. sivi1 :worship:

Se da.

Je že blo narejeno (ne sicer na taki kombinaciji).

Če bi to želu met ti tud lahko to zrihtam. if yes then -> PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem se lotil predelave izpuha za CBR model, bi potreboval polnilo. Ali mi lahko kdo odstopi kaj volne? Oz. če gre kdo v Louisa pa bi kar vzel komplet polnila za izpuh..

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem se lotil predelave izpuha za CBR model, bi potreboval polnilo. Ali mi lahko kdo odstopi kaj volne? Oz. če gre kdo v Louisa pa bi kar vzel komplet polnila za izpuh..

Hvala

Živijo , jaz ti lahko pošljem volno za izpušne lonce , komplet z gesipami . Vse specialno za izpušne sisteme , na kar nekaj .

Komplet 25€ .

l.p. Igor - MASS Slovenija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo. Moj kolega je gledal izpuh Akrapovič GP z dušilcem. Vendar baje zadeva ni za homologirat oziroma se je ne da. Ali bi s kakšnim gravranjem številk na izpuh lahko omogočil gomologacijo, glede na to da ima dušilec?

post-19783-126088718696_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo. Moj kolega je gledal izpuh Akrapovič GP z dušilcem. Vendar baje zadeva ni za homologirat oziroma se je ne da. Ali bi s kakšnim gravranjem številk na izpuh lahko omogočil gomologacijo, glede na to da ima dušilec?

Pa ti to resno?! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj ne bi bil prvi, ki bi to storil, neseš nekam na lasersko graviranje, iz interneta se pa potegne ustrezna dokumentacija, ki je za akrapoviča ni težko dobit. zadeva bo v tem primeru problematična le, ker gre tu za shorty izpuh, na TÜV papirju so pa točno navedene dimenzije izpušnega lonca, kakšen Db killer ustreza in podobne stvari... in bodo na LPP oz. RTI že s prostim očesom videli da nekaj ne štima....Čeprav kao samo prepišejo cifre dvomim da so pa tako zabiti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj ne bi bil prvi, ki bi to storil, neseš nekam na lasersko graviranje, iz interneta se pa potegne ustrezna dokumentacija, ki je za akrapoviča ni težko dobit. zadeva bo v tem primeru problematična le, ker gre tu za shorty izpuh, na TÜV papirju so pa točno navedene dimenzije izpušnega lonca, kakšen Db killer ustreza in podobne stvari... in bodo na LPP oz. RTI že s prostim očesom videli da nekaj ne štima....Čeprav kao samo prepišejo cifre dvomim da so pa tako zabiti...

Se popolnoma strinjam z Carmagednom . Vse to lahko narediš , a je ta izpuh, ki ga ti misliš homologirat, tako specifičen , da vsak otrok vidi , da ni za na cesto . Mislim celo , pa ne poznam shorty-ja , da sploh nima volne notri in je dušenje bolj tako, tako .

Kar se pa tiče fantov na homologaciji . Jaz Roka na LPP-ju v Ljubljani poznam in vam povem , da je strokovnjak na svojem področju . Težko bi mu ušla taka ponareditev .

Pa še ena stvar je :

a smo motoristi - bikerji , ali nismo .

Pa ne, da bomo dajali slab vzgled okolici s takimi stvarmi . Počakaj še kakšen mesec , zberi denar , pa potem kupi nekaj kar je prav .

Kar boš dal za graviranje , pa tekanje sem in tja , bi že imel nekaj pravega .

Se opravičujem , a forum berejo vsi , mogoče tudi LPP-jevci, pa ne bi rad videl , da nas mečejo vse motoriste v isti koš .

Igor - MASS Slovenija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, imam en problem kupil sem druge izpuhe in sedaj je na originalnem izpuhu montirana nekakšna majhna škatlica do katere vodijo dve cevke iz motorja, predvidevam da gre za "landa" sondo, in me zanima kako zadevo rešit sedaj ko bom montiral druge izpuhe?LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, imam en problem kupil sem druge izpuhe in sedaj je na originalnem izpuhu montirana nekakšna majhna škatlica do katere vodijo dve cevke iz motorja, predvidevam da gre za "landa" sondo, in me zanima kako zadevo rešit sedaj ko bom montiral druge izpuhe?LP

O kakšnem motorju govorimo ?

Dvomim da je lambda sonda .

A je mogoče nekaj takega kot je spodaj na sliki ?

l.p. Igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, imam en problem kupil sem druge izpuhe in sedaj je na originalnem izpuhu montirana nekakšna majhna škatlica do katere vodijo dve cevke iz motorja, predvidevam da gre za "landa" sondo, in me zanima kako zadevo rešit sedaj ko bom montiral druge izpuhe?LP

Če maš Yamaho, je mogoče Exup ventil :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobil volno za izpuh, vse zahvale Igor.ju iz MASS.a. na hitro sva naredila kupčijo in tudi jaz sem zadovoljen s tem kar me je čakalo v paketu. Danes pa le veselo na delo z predelavo :).

lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, imam en problem kupil sem druge izpuhe in sedaj je na originalnem izpuhu montirana nekakšna majhna škatlica do katere vodijo dve cevke iz motorja, predvidevam da gre za "landa" sondo, in me zanima kako zadevo rešit sedaj ko bom montiral druge izpuhe?LP

V tistih dveh cevkah sta verjetno zajli kateri vodita do motorčka, kateri odpira ventil v izpuhu, za nizke in visoke obrate. Enostavno preglej kam zajle vodijo. Po vsej verjetnosti boš moral dati kakšno plastiko z motorja. Nato pa jih razrahlaš in nežno snameš z motorča. Pri tem pa paziš, da ne premakneš položaj motorčka...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!