Skoči na vsebino

Kako so razturili poslanca Jurija


Insallah

Priporočene objave

Danes so v Slovenskih novicah raztrgali poslanca Aurelia Jurija, ker so ga uspeli zasačiti pri dogovarjanju za ljubezenski trojček. Za tiste ki še ne veste. Nastavili so mu past - en tip iz Slovenskih novic je dal na internet oglas, da z bejbo iščeta tipa, da jo oba data dol. Javil se je tudi Juri in potem so ga za nos vlekli tako daleč, da je dal svojo telefonsko, se dobil na kavi s tipom in zmenli so se za ljubezensko srečanje v bungalovu na Ježici. In potem so objavili vse, vključno s fotografijami.

Kar se mene tiče, mi popolnoma dol visi, kaj ljudje počnejo med rjuhami, če ne gre za pedofilijo ali kaj podobnega. Skrbi pa me, da se slovenski žurnalizem očitno podaja v vse bolj krvoločne vode. Mislim, da takšen članek ne bi smel nikoli na papir.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem kaj je narobe če bi rad tip trojčka probal...sej ni edini....

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, to je pa to k jest skoz ponavljam, morš čuvat :whistle:

ja, najebal ga je zdej......... :hmm:

dobivam občutek da ni bil dovolj politično usmerjen že od samega žačetka.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi na njegovem mestu osebno tožila tedva, ki sta izdala njegovo zaupanje in še častnik, ki je objavil to.....

to gre pa res že predaleč  :angry2:

Vprašanje, če s takšno tožbo lahko uspeš. Sem prepričan, da je članek pred objavo skrbno pregledal odvetnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slovenske novice so itak podn :SS ampak vseeno pa je problem drugje. če so oni lahko to zvedli bi lahko zvedel tudi kdorkoli drug in ga potem izsiljeval kar pa je v primeru poslanca lahko skrajno neprijetna zadeva.

ne razumem pa njegove naivnosti, še službeni mobitel je objavljal (te swinger zadeve počne če verjamemo članku že 7-8 let). mislim od tako izobraženega in pametnega človeka bi v tej mali sloveniji pričakoval malo več :slap:

škoda da motoristi nismo tega prej zvedli, mogoče bi nam zrihtal ugodnosti v novem zakonu o CPP in še kako dirkališče :devil: .) :grim

sem mu pa malo fauš glede na opise vseh avantur, čaki čaki grem še enkrat brat kje je on spoznaval vse te deklice za avanture :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nova volilna baza je osvojena ! swingerji in grupni za Jurija ! :OK:

vsaka "reklama" je dobra ! al pa se vsaj delaj da ti paše ! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tega strica je to samo reklama. Še nobenega našega politika niso časopisi odnesl, pa so pustil, da so jim audije kradl, pijani so se zaletaval v avtobuse z otroki, firme so na kant spravl in kaj jaz vem kaj še. Zgodba za ob skodelici kave in nič več. :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nimajo slovenski časopisi nič drugega bol pametnega za počet! :angry2:

Po mojem je vse skupaj šlo res mal predaleč! :doze:

Popravljeno . Popravil tato
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slovenske novice so itak podn  :SS  ampak vseeno pa je problem drugje. če so oni lahko to zvedli bi lahko zvedel tudi kdorkoli drug in ga potem izsiljeval kar pa je v primeru poslanca lahko skrajno neprijetna zadeva.

ne razumem pa njegove naivnosti, še službeni mobitel je objavljal (te swinger zadeve počne če verjamemo članku že 7-8 let). mislim od tako izobraženega in pametnega človeka bi v tej mali sloveniji pričakoval malo več  :slap:

škoda da motoristi nismo tega prej zvedli, mogoče bi nam zrihtal ugodnosti v novem zakonu o CPP in še kako dirkališče  :devil:  .)  :grim

sem mu pa malo fauš glede na opise vseh avantur, čaki čaki grem še enkrat brat kje je on spoznaval vse te deklice za avanture  :P

Pervy saj zdaj imaš njegov mobitel, pa ga pokliči. Bosta šla skupaj v lov :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se mene tiče, mi popolnoma dol visi, kaj ljudje počnejo med rjuhami, če ne gre za pedofilijo ali kaj podobnega. Skrbi pa me, da se slovenski žurnalizem očitno podaja v vse bolj krvoločne vode. Mislim, da takšen članek ne bi smel nikoli na papir.

Očitno je res bil trn v peti nekomu, da so mu tako grdo zagodli ... Nekdo se je zelo potrudil, da ga diskvalificira. Verjetno celo pahne v kakšno psihološko črno luknjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je že bil kak kandidat za karkoli že,

sedaj bo kandidaturo pač malo težje izpeljal ali pa sploh ne,

njegov "prijatelj" pa malo lažje.

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menda je Juri danes ostal kar na Obali, ker ima "družinsko situacijo". Saj pomoje človek ne bo deležen toliko obsojanja javnosti, kot je verjetno to, da so Slovenske novice danes povzročile hudo družinsko tragedijo. :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy saj zdaj imaš njegov mobitel, pa ga pokliči. Bosta šla skupaj v lov  :D  :D  :D

ne ne očitno je kar izkušen, nočem konkurence kar naj se potuhne zdaj in mi prepusti mesto (vzamem službo jebača in poslanca - da ne bo pomote :devil: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj lahko rečemo tudi, da bi moral človek na to misliti prej. Trdim pa, da ni naloga novinarstva, da razkriva spolno življenje drugih, niti politikov. Razen, kot sem že rekel, če gre za kriminal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menda je Juri danes ostal kar na Obali, ker ima "družinsko situacijo".  :wacko:

:grrr Pred petnajstimi minutami je prečkal Šubičevo v Ljubljani. :)

Slučajno vidla. :)

Tko da, Polž, spet preveč mineštro bereš/pišeš. .)

p.s.

Je pa res, da danes ravno zaradi TE AFERE sploh ne upam na poljub.net. :kva2: :kva2: :kva2:

Peesmo, spet ne bomo swingal čez vikend... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!