Skoči na vsebino

Kako so razturili poslanca Jurija


Insallah

Priporočene objave

DEBILI??? :eek:  Kwa si zinu, DEBILI???? A b'se ti rad krvav useknu??

No vidite dragi čitalci, to zgoraj je nekako v istem smislu. Pod nivojem...

Nekaj nam ni všeč, četudi samo malo lapkamo, in takoj nekoga diskreditiramo, npr. označimo za debila ali pa skušamo vznuditi zgražanje javnosti.

Dragi glodalci, umirte se in pejte ven rožce nabirat, pa čebelce gledat, če vam že fuk smrdi.

:P  :P  :P

(KjeJeSmeškoKiPolegJezikaŠeZUšesiMigaPress)

tudi ti nisi "nad nivojem"

OK se opravičujem..... poslanci lahko med delavnim časom opravlajajo privat zadeve...

js vem da večina zaposlenih ne sme oziroma ne more tega... in če vam je to prav

podpirajte, lahko mu plačate položnico za telefon in mudate še svojo plačo ker je tako qull...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsak ma zakonsko zagotovljene pol ure cajta za malco... kolikor vem, pa je Poslanec seksal po službi? Mislim, kaj te tolk zdaj žuli to? A ko si v službi, ne smeš privat e-majla kakšnga poslat al pa SMSa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... al pa malo po Motosvetu posrfat pa kakšno modro prijavit? A? A?!? :angry:

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi ti nisi "nad nivojem"

OK se opravičujem.....

Uf, rebel, a je zabolel, ko si dobil milo za žajfo?

Ok, peace, saj če si se ti opravičil, bi bilo vljudno in lepo, da se še jaz, kajne.

Torej sorčyyyy rebel, ne bova več grdih besed menjavala, kajne?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

telefon je tukaj malenkost!!!!!!!!

gre se za to da je to počel med službenim časom, zakaj že dobiva plačo iz proračuna?????

:angry2:

Rekla sem, da ne bom več, pa vendarle moram : Kako za hudiča veš, da je v službenem času???!!! :angry2:

Njegov "služben čas" je zelo širok pojem - ko ti npr. "odštihaš" ( ne vem, predvidevam) svojih osem ur od 8h do 16h, ima on lahko med 12. in 15. uro pavzo, ker ima potem ob 17h Odbor za karkoli že.... al pa komisijo, al pa sestanek v poslanski skupini al pa...

Koji kurac! :angry2: (se pardoniram)

Kdo ga pa vpraša, zakaj ob 22h še sedi v dvorani in leporeči??? Zakaj ga takrat nekdo ne nažene domov?? :fight2:

Aja, v službi je... :eek:

Mislim.... jake fore! Službeni čas.... :blink:

Ne morš govort o tem, poslanec je 24 ur na dan , delo poslanca pa pač opravlja, kadar ima zadolžitve in obveznosti.... :glare:

IN NE ZAGOVARJAM NIKOGAR,

mi gre pa na qurc, da nekdo kar nekaj lapa.... :angry2:

In še enkrat - PA KAJ NAS TO SPLOH BRIGA?

In ti, ki mu plačuješ telefon in službo mi povej, koliko tisočakov plače manj imaš na mesec zarad njega? :hmm:

Svašta. :BUA:

Popravljeno . Popravil Manu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in koliko manj plače imate, ker v službenem času natolcujete po MS forumu?

...aja....po kakšnem ključu vam delodajalec ta čas obračuna?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in koliko manj plače imate, ker v službenem času natolcujete po MS forumu?

...aja....po kakšnem ključu vam delodajalec ta čas obračuna?

:lol1: :lol1: :OK: :OK:

In kako sploh lehko nekdo trdi, da je to njegovo početje privat! Pa saj fant je samo glasove za naslednje volitve nabiral. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prebral prejle tisti zapis v časopisu.

Kot sem ga jaz dojel, zapis namreč,

vidim v vsem skupaj zgolj

veliko čudenje pišočega,

kako hitro se je bil nategnjeni

pripravljen intimno pogovarjati in razkrivati

neznancu, za katerega si ni vzel niti 5 minut, da bi ga preveril.

Ajde, da bi bila res greha vredna 24 letnica v živo zraven, pa da je to tak kos mesa, da ti vse sive celice takoj odmrejo.

Kar tako, sam od sebe in brezbrižno je naštel, kaj počneta njegova sin in hčer, ne da bi ga kaj posebej o tem spraševal nekakšen 44 letnik. Samo jaz, jaz, jaz, jaz, drugi (družina) pa ne pomenijo nič.

Ga, Avrelita, splon ne obsojam.

Ne za fukostrastje, ne za uporabo mobitela, ne za uporabo računalnika, ne za uporabo službenega časa, ne za ustvarjanje blazno prijetnega vzdušja v lastni družini.

Edino ga obsojam, če se mu je to zgodilo zaradi samoveličine, v smislu, jaz sem ta pa ta in nobeden mi nič ne more, ne zato, ker mi nič ne morejo, apak zato ker sem na položaju in mu je ta smoveličina in samopomembnost in tisti večni jaz, jaz, jaz in samo jaz, malo vzel razsodnosti.

Take ljudi pa iz dna duše sovražim. :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, jaz kot tisti, ki mu gre politika na qrac, bom odslej volil Jurija. Ker so itak vsi iste sorte tiči, mi gre pa na jetra, da se slovenceljnov prime zgražanje ko gre za navaden fuk.  Pa obenem taisti razlagajo, kako je ta dejavnost slovencem v kratek čas. SAmo naj se ne izvija preveč, da si ne premislim. V keri stranki je že ta ded? Pa saj nima veze. Če soseda voli tistega, ki lepo poje, lahko jaz tega, ki zdravo kavsa. A je še kje kakšna take sorte poslanka. Mogoče bi se pa še premislil. :hmm:

PODPIŠEM SE POD TOLE 100%!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...In ta isti Jure Žurej bi, če ne bi šlo za poslanca združene liste začel razlagat, da je AJ javna osebnost... Ne me basat... Pač možakar se je zakalkuliral, jebat ga zdej...

Ti brez delitev na naše in vaše sploh ne moreš.

Jutri se lahko tebi zgodi, če bo to uveljavljena praksa.

<_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včasih bi morali kakega novinarja fajn prebutat... orkodijo, sej se moraš skrivat ko krt, če češ kak fuk v naravi zaigrat... <_< pa kaj ne more bit nekaj normalnega končno nekaj NORMALNEGA???? ... ma ko ga jebe... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prebutat?

Novinarja?

Saj so ga.

Petka.

Novinarja.

Pa fajn tudi.

Pa je kaj pomagalo?

Očitno je, saj v SG koncu je sedaj mir

in velepodjetniki delajo tako,

kot jim sproti prihaja.

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej POlž, a maš kakšne bolj poletne slikce? Pa prosim, daj selekcijo, tiste, ki morajo doma vnučke al pa cucke vahtat, nimajo časa. :whistle:

Imaš prow, če bi šou uno Poszoncevo fukat, bi ga pa vsi pomilovali in rekli, le kaj mu je treba bilo in zaključili trd je ta poslanski kruh.

Eno samo licemerje.

.)

:grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler se v moji buči ne porodi (malo verjetna) ideja, da bi se z gospodom poslancem A.J. poročil, zaročil ali kakorkoli drugače čustveno vezal, sem do njegovega seksualnega vedenja popolnoma ravnodušen. Zaradi mene se lahko mirno trojčka, petorčka, natepava ovce, koze, kamele, potepuške pse, polže ali kaktuse. Dokler so vsi (teoretično) vpleteni, vključno z omenjenim gospodom & njegovo cenjeno gospo soprogo, z dogajanjem seznanjeni in srečno harmonirajo, sploh ni pene.

Yebo, kot vedno, generira ilegalčenje. Pa naj gre za kajenje na sekretu, vrtanje po nosu, likvidiranje drugače mislečih, rabutanje jabolk, preoblačenje v nasprotni spol ali celo kake še bolj nedolžne, vendar v določenem okolju vprašljive prakse. Tega bi se pač moral zavedati vsak, ki se za ilegalčenje odloči. In v svojo kalkulacijo vnesti postavko "možne posledice". Če je ne vnese, ga prav zverinsko krona.

Slovenskih novic ne berem. Itaq vse zvem na motomarsu. In na podlagi tako pridobljenih informacij zlahka sprejemam določene življenjsko pomembne odločitve. Pravkar sem denimo sprejel dve:

1. ne bom se zaljubil v gospoda A.J., ker bi me že samo sum, da me utegne prevarati, hudo žrl

2. ne bom ilegalčil, ker bi me znal posledično folk obirati. Tega pa ne maram. Torej: od danes naprej vrtam po nosu javno! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prebutat?

Novinarja?

Saj so ga.

Petka.

Novinarja.

Pa fajn tudi.

Pa je kaj pomagalo?

...

Tip je lohk hvaležen za batine, ki so ga pripeljale do poslanske plače. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo nehite s tem službenim cajtom ... sama zagovarjam "politiko" mojega šefa, ki pravi, da ga kurc kaj briga kaj počnem v službi, dokler delo opravim v predvidenem času in s predvideno kakovostjo ... in sploh ni poanta v tem :topic

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo nehite s tem službenim cajtom ... sama zagovarjam "politiko" mojega šefa, ki pravi, da ga kurc kaj briga kaj počnem v službi, dokler delo opravim v predvidenem času in s predvideno kakovostjo ... in sploh ni poanta v tem    :topic

No torej. Potem bi moral tudi nas ''kurc kaj brigat'', kaj počne dotični v svoji službi ali prostem času, ''dokler svoje delo opravlja v predvidenem času in s predvideno kakovostjo''!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ran a sm napisu da smo pred njimi eni manj varni?)))) Torej jest se tega dobr zavedam da se lahko tud men zgodi... slabo bereš)))))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko pa bi pripravili v SLO natečaj za najbolj bizaren časopis ... ker zadnje čase kar tekmujejo vsi po vrsti, kdo bo koga pred kom bolj razgalil, ker očitno v SLO javne osebe ne smejo več početi ravno kar sem jim zahoče, še posebej če gre za kakšne seksualne zadeve ali pa povešene ali pa zraven prištukane joške ... morda bi lahko dali v DZ predlog novele zakona o početju javnih oseb :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!