Skoči na vsebino

Kako so razturili poslanca Jurija


Insallah

Priporočene objave

A si spet politično obremenjen???!!! :blink: :doze:

Sploh ni keč v tem KATER poslanec je.... :doze:

In sploh ni keč v tem, da je sploh poslanec. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

manu glede na to kako veselo so mediji takoj pograbil kost za glodanje z znanim slovenskim pevcem in neznano blondinko bi pričakoval bolj buren odziv medijev, tako pa se mi zdi, da pred njimi nismo vsi enako varni... Jebeš tako društvo novinarjev...

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si spet politično obremenjen???!!! :blink:  :doze:

Sploh ni keč v tem KATER poslanec je.... :doze:

In sploh ni keč v tem, da je sploh poslanec. :doze:

meni?

ne, ni keč v tem keri stranki pripada.

ja je keč v tem, da je poslanec. sej je jasn da so tud oni krvavi pod kožo. ampak kot omenjeno-zadevo bi lahko kdo izkoristil za izsiljevanje. in ob veleopevanem šparanju pri porabi javnega denarja....je par tolarčkov službenih tud za tele SMSe in impulze zmetal, da ne omenjam "latentne brezposelnosti"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja lahko bi mu prej vsaj pustli da bi se dobro nafukkkal potem pa ga dali v cajtnge, če že. :grim

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni?

ne, ni keč v tem keri stranki pripada.

ja je keč  v tem, da je poslanec. sej je jasn da so tud oni krvavi pod kožo. ampak kot omenjeno-zadevo bi lahko kdo izkoristil za izsiljevanje. in ob veleopevanem šparanju pri porabi javnega denarja....je par tolarčkov službenih tud za tele SMSe in impulze zmetal, da ne omenjam "latentne brezposelnosti"

Pri tem se lahko tudi vprašamo, kako to, da nihče ne kontrolira poslancev v kakšne namene uporabljajo službene telefone ... in se vprašamo za kaj vse jih uporabljajo vsi otali in koliko "našega" denarja s tem rabijo v zasebne namene ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čaki mal...jest če volim...me zanima kakršnakoli ,,posebnost,, poslanca, njegova spolna usmerjenost, ali je kockar...karkoli ,,potenciano nevarnega,, ...ja ker na politika s tako posebnostjo se lahko upliva, se ga lahko izsiljuje...in točno v tej točki se me njegovo vedenje tiče. In človek, ki laže svoji ženi (baje ni vedla) bo še lažje lagal tudi meni. Če bi se njemu samemu zdelo to njegovo vedenje čist kul...bi lohk reku..jest sem swinger...pa kaj....ampak tega ni naredil...da ne govorim, o načinu kako je to delal...in ja tudi med delovnim časom, na državne stroške....

In spet naj bi bili mi najbolj liberalni in oh in sploh svobodomiselni....nikjer, pa gre za starejše demokracije, si tega ne bi mogel privoščit kot neklaj čist normalnega...ker to pač ni...norme normalnosti pa ne postavljam jest...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne da polna semen od poslanca Jurija?  :huh:  :slap:

Pupa, a si ga spet biksala? Pa a ti res ni zadosti tvoj Gašper?  :whistle:

eh kje pa....... jst ga nisem nič biskala.....

moj Gašper?? :hmm: :? :? WTF?? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, jaz kot tisti, ki mu gre politika na qrac, bom odslej volil Jurija. Ker so itak vsi iste sorte tiči, mi gre pa na jetra, da se slovenceljnov prime zgražanje ko gre za navaden fuk. Pa obenem taisti razlagajo, kako je ta dejavnost slovencem v kratek čas. SAmo naj se ne izvija preveč, da si ne premislim. V keri stranki je že ta ded? Pa saj nima veze. Če soseda voli tistega, ki lepo poje, lahko jaz tega, ki zdravo kavsa. A je še kje kakšna take sorte poslanka. Mogoče bi se pa še premislil. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri tem se lahko tudi vprašamo, kako to, da nihče ne kontrolira poslancev v kakšne namene uporabljajo službene telefone ... in se vprašamo za kaj vse jih uporabljajo vsi otali in koliko "našega" denarja s tem rabijo v zasebne namene ...

hja, nisem še zasledil dokazov, da dejansko ne poravnajo stroškov za zasebne klice s službenih telefonov ...

mislim, for christs sake - če ga že vrednotite kot politika, ocenjujte njegovo delo, njegove fukarije in to, kako ima porihtano v družini pa naj vas načeloma ne zanima.

mislim, eno bi bilo, če bi ga res "zalotili nekje" novinarji, ne pa, da so šli nastavljat past... z vdorom v zasebnost, intimo, človeka totalno razčlovečiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče službenega mobitela in klicanja za zasebne potrebe... Poslanec ima, tako kot vsakdo v tej državi, če ima služben mobitel in plačuje boniteto, pravico klicati na katerokoli številko tudi v zasebne namene. To pa ni dopustno, če je slučajno podpisal izjavo, da službenega mobitela ne bo uporabljal v zasebne namene in se s tem izognil plačevanju bonitete.

Torej, treba bi bilo preveriti ali je poslanec Juri slučajno podpisal takšno izjavo. Če je to naredil in potem telefon dejansko uporabljal v zasebne namene, pa je to zame že dovolj dober razlog, da se ga raztrga, ker je lagal, da bi se izognil davku. In to je za politika nedopustno, ne pa to ali poriva moškega ali šest žensk.

Skratka, če se izkaže, da se je šel davčno utajo, bi moral odstopiti in odgovarjati pred sodiščem. Če bo takšen epilog, bo vsaj nekaj dobrega iz te kolobocije, ki jo je zakuhal Požar.

Popravljeno . Popravil Polž
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgražanje ko gre za navaden fuk. . SAmo naj se ne izvija preveč, da si ne premislim. V keri stranki je že ta ded?  ki zdravo kavsa.

KUL ....me zanima kaj bi lady hhv rekla na poimenovanje ,,zdravega,, kavsa in normalnega fuka za svojega možička??? :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čaki mal...jest če volim...me zanima kakršnakoli ,,posebnost,, poslanca, njegova spolna usmerjenost, ali je kockar...karkoli ,,potenciano nevarnega,,  ...ja ker na politika s tako posebnostjo se lahko upliva, se ga lahko izsiljuje...in točno v tej točki se me njegovo vedenje tiče. In človek, ki laže svoji ženi (baje ni vedla) bo še lažje lagal tudi meni. Če bi se njemu samemu zdelo to njegovo vedenje čist kul...bi lohk reku..jest sem swinger...pa kaj....ampak tega ni naredil...da ne govorim, o načinu kako je to delal...in ja tudi med delovnim časom,  na državne stroške....

In spet naj bi bili mi najbolj liberalni in oh in sploh svobodomiselni....nikjer, pa gre za starejše demokracije, si tega ne bi mogel privoščit kot neklaj čist normalnega...ker to pač ni...norme normalnosti pa ne postavljam jest...

O, Lina, ti sveta naivnost. Lepo od tebe, da še tako pozitivno razmišljaš o svetu. :OK:

Veš, kar se tiče tega izsiljevanja itd., je zadeva taka, da če to ne bi nobenega ganilo, ne bi bilo s čim izsiljevati. Jurčk je pač šel kavsat, tako kot večina njegovih volilcev. Je pa res vprašanje, če nasprotna opcija, tisti, ki so sedaj tako zgražajo, to sploh počne? Menda da se ne sme, je un v ta črni obleki povedal. Menda da je greh. :?

Da laže ženi in bo s tem tudi tebi? Ja kje si pa še videla politika, ki ne bi lagal? Levi, desni, črni, rdeči, kodrlajsasti, vsi lažejo da se kar kadi. Je to menda predpogoj za vstop v politiko. Imajo ene take teste, tako kot policaji. :lol:

Delovni čas, državne stroške? No pri tem trdokurčnežu imamo vsaj nekaj heca od tega. Koliko je zapravljenega (beri nakradenega) denarja, od katerega ne ti ne jaz ne bova nikoli imela ama čisto nič od nič. Kvečjemu še kakšen davek več.

Torej, Jurij, izkaži se, pa te volim. Ostali pa imajo še čas (koliko že je do naslednjih volitev), da me pridobijo na svojo stran. Najprej v vrsto poslanke prosim! O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja.. jurij je edini, ki to dela na stroške države..

seveda.. aha.. je tako..

:grrr

vedno vedel, da so SN primerne zgolj za WC.. najprej da prebereš, potem da te požene, nazadnje pa za sanacijo rje..

kaj so dosegli? pod pretvezo, da gre za škandal na račun države, so mu zjebal kariero, zjebal družinsko življenje, itd.. ja, fant ga je biksal, ampak medijski linč, ki se mu dogaja in obeta, pa ni premosorazmeren..

bauer :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KUL ....me zanima kaj bi lady hhv rekla na poimenovanje ,,zdravega,, kavsa in normalnega  fuka za svojega možička??? :devil:

Pa kaj ima veze njegova žena s tem ... to naj doma ureja in nima veze s službo ... pizda a potem bi morali v vsakem podjetju odpustit vsakega direktorja, za katerega bi se odkrilo, da vara ženo, da rad pleše swing ali da je celo SM ... ma dejte no ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja, nisem še zasledil dokazov, da dejansko ne poravnajo stroškov za zasebne klice s službenih telefonov ... 

mislim, for christs sake - če ga že vrednotite kot politika, ocenjujte njegovo delo, njegove fukarije in to, kako ima porihtano v družini pa naj vas načeloma ne zanima.

mislim, eno bi bilo, če bi ga res "zalotili nekje" novinarji, ne pa, da so šli nastavljat past... z vdorom v zasebnost, intimo, človeka totalno razčlovečiš.

telefon je tukaj malenkost!!!!!!!!

gre se za to da je to počel med službenim časom, zakaj že dobiva plačo iz proračuna?????

zdej ne vem al ste nekateri debili tukaj da podpirate taka dejanja???? vprašajte svojega šefa če vam dovoli kakšno urco prej domov ker morate fukat... pismu ej :angry2:

Popravljeno . Popravil rebel
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KUL ....me zanima kaj bi lady hhv rekla na poimenovanje ,,zdravega,, kavsa in normalnega  fuka za svojega možička??? :devil:

N'č bat, imava te stvari razpucane. Zdrav kavs je zlata vreden. Je pa res, da je lady HHV posesivna in ne pusti nobeni, da bi si me delila z njo. In ker sem to takrat leta dva in tri sprejel, se tega držim. Nikjer pa ne piše, da mora to veljati tudi za ostalo populacijo. Ko voli, nek izvoli, pravijo na jugu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, Jurij, izkaži se, pa te volim. Ostali pa imajo še čas (koliko že je do naslednjih volitev), da me pridobijo na svojo stran. Najprej v vrsto poslanke prosim! O:-)

Katera poslanka te bo prepričala?

post-5358-1107425299_thumb.jpg

post-5358-1107425314_thumb.jpg

post-5358-1107425327_thumb.jpg

post-5358-1107425340_thumb.jpg

post-5358-1107425352_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZLSD= Združeno Ližemo Slovenska Dekleta :OK:

kje je kaka pristopna izjava ?? za podmladek MFZLSD= Malo Fukamo Združeno Ližemo Slovenska Dekleta

tooo !! :P

folk ne se sekirat, nič ni šlo iz vaših tesno zaprtih žepov ! ko vam kradejo tega namreč sploh ne opazite ! :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

telefon je tukaj malenkost!!!!!!!!

gre se za to da je to počel med službenim časom, zakaj že dobiva plačo iz proračuna?????

zdej ne vem al ste nekateri debili tukaj da podpirate taka dejanja???? vprašajte svojega šefa če vam dovoli kakšno urco prej domov ker morate fukat... pismu ej :angry2:

tastar, a mu tut odškodnino plačaš, kadar imajo seje državnega zbora do polnoči? A še kr nisi slišal za fleksibilni delovni čas? A misliš, da ni tistga sestanka imel med malco? Se ti ne zdi, da ima kdaj tut 10 minut zase lohk med šihtkom?

Pismo, ste popadljivi.... ni čudno, da vas "novinarji" tolk z veseljem futrajo s surovim mesom.

Rebel, najprej pejt na kake dneve odprtih vrat v DZ, pa tam mal kaj povprašaj, pol pa naprej pljuvat ... ne pa kr na prvo žogo. si lahk zlomiš nogo, ko boš brcnu v betonsko kuglo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

telefon je tukaj malenkost!!!!!!!!

gre se za to da je to počel med službenim časom, zakaj že dobiva plačo iz proračuna?????

zdej ne vem al ste nekateri debili tukaj da podpirate taka dejanja???? vprašajte svojega šefa če vam dovoli kakšno urco prej domov ker morate fukat... pismu ej :angry2:

DEBILI??? :eek: Kwa si zinu, DEBILI???? A b'se ti rad krvav useknu??

No vidite dragi čitalci, to zgoraj je nekako v istem smislu. Pod nivojem...

Nekaj nam ni všeč, četudi samo malo lapkamo, in takoj nekoga diskreditiramo, npr. označimo za debila ali pa skušamo vznuditi zgražanje javnosti.

Dragi glodalci, umirte se in pejte ven rožce nabirat, pa čebelce gledat, če vam že fuk smrdi.

:P :P :P

(KjeJeSmeškoKiPolegJezikaŠeZUšesiMigaPress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej POlž, a maš kakšne bolj poletne slikce? Pa prosim, daj selekcijo, tiste, ki morajo doma vnučke al pa cucke vahtat, nimajo časa. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom Požarja poklical, če ma kakšne poletne slikice. A ti zrihtam kakšno od poslanskega telesa Ma rije Poszonec? O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!