Skoči na vsebino

Solo Riders 2.01


hotschko

Priporočene objave

:D :D :D

Ok,no....z današnjim dnem se vam pridružujem.........

Pa lep dan.

JOJ, MaxSi neeeeeeeeeeeeeeee... pa sej ni prvi april no.... :roll: :roll: :twisted: :P :wink: :wink:

ej hecam se... lepo... spet en k je pri pameti... :wink: :P

WELCOME :!:

Aja, jst mam pa majcko... 2... :P :multi:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, jst mam pa majcko... 2... :P :multi:

Ja šur de! Kar poglej se. Naked kot ob rojstvu. Da nis ti une pravlce o cesarjevih oblačilih brala???! :wink: :D

(JestMamPa2Press)

SRP HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skupaj z Udijem,Pepom in menoj-vam želimo ,da se imate lepo...

(saj veste,človek je lahko srečen v zaporu in nesrečen na počitnicah na Havajih..)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ne vem zakaj imate probleme s prvim postom na novi strani. Jaz sem še vse videla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme menda, bo, in, če bo vreme, bom jest tam, najbrž ne solo. Jest planiram čimprejšen odhod iz LJ (okol 7h zjutrej), par obiskov po HR Istri, pol pa pridit na vsesvetovni shod. Mislim, da v tisti zgodnje uri ne bom našel prov veliko somišljenikov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da v tisti zgodnje uri ne bom našel prov veliko somišljenikov

....Mislm, da maš prav..... :D :lol: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme menda, bo, in, če bo vreme, bom jest tam, najbrž ne solo. Jest planiram čimprejšen odhod iz LJ (okol 7h zjutrej), par obiskov po HR Istri, pol pa pridit na vsesvetovni shod. Mislim, da v tisti zgodnje uri ne bom našel prov veliko somišljenikov

98,5% bom jaz tisti,ki te bo poizkušal spremljati!!!!!

Sicer pa telefoni obstajajo,tako da potrdim še tistega 1,5% k manka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da v tisti zgodnje uri ne bom našel prov veliko somišljenikov

98,5% bom jaz tisti,ki te bo poizkušal spremljati!!!!!

Sicer pa telefoni obstajajo,tako da potrdim še tistega 1,5% k manka.

......se opravičujem..... :oops: :oops: :oops: :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejej, kolk smeti! :roll: Tudi meni bi pasalo vsaj urco kasneje, tam okoli desetih, pa da še v miru kavico spijem. Dol se nimam namena kaj posebej okoli voziti, bom vzel opremo za podvodni ribolov s sabo, pa bom kar cel dan u vodi. Mogoče nam pa nalovim kaj za po zob. :wink: No ja, ne računite preveč na to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme menda, bo, in, če bo vreme, bom jest tam, najbrž ne solo. Jest planiram čimprejšen odhod iz LJ (okol 7h zjutrej), par obiskov po HR Istri, pol pa pridit na vsesvetovni shod. Mislim, da v tisti zgodnje uri ne bom našel prov veliko somišljenikov

98,5% bom jaz tisti,ki te bo poizkušal spremljati!!!!!

Sicer pa telefoni obstajajo,tako da potrdim še tistega 1,5% k manka.

No, ko že govoriš o somišlenikih, bi se pa jaz s svojo orlico prav rad pridružil, če le ne motim! Ne vem, kakšne obiske boš opravljal, da ne bom v napoto? :wink: :D

Če sprejmeš, prosim napiši ali me pokliči po tel,oz. PMaj.

SRP HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi, ki majic še nimate, vas čakajo od danes zvečer do nedelje dopoldan v Ankaranu... :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izražam najgloblje spoštovanje cenjenemu mojstru Kletarju. Moje 4 MDSR majčke so uspešno prestale prvi test: oprane & zlikane so še vedno v 4 x 1 kosu in čudoviti znakci se še vedno, ne boste verjeli, zelo dobro vidijo :!: :!: :!: Zdaj jih čaka še drugi, zahtevnejši test: 3 tedni pohoda na grške smokvice. Če bo vse OK, se bom v nemem spoštovanju priklonil, v nasprotnem primeru bom bljuval žolč & žveplo. Deal :?: :?:

1LSRP, PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja banda soloriderska... uzivajte na 1. soloriderskem zuru in ja no kaj se spomnite name... k jaz se bom na vas v naslednjih 14 dni... :wink: :twisted: :twisted: :P... :puppydogeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo vse OK, se bom v nemem spoštovanju priklonil, v nasprotnem primeru bom bljuval žolč & žveplo. Deal :?: :?:

1LSRP, PEPE

deal :!: :!: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest dons testiram MDSR majčke in našitke in skratka vse: Lj-Pag, jutr pa Pag-Ankaran, pa de vidmo, kvaliteto!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!