Skoči na vsebino

Solo Riders 2.01


hotschko

Priporočene objave

Nujno obšiti, sicer gre rob počasi dol. Je pa vrag šivat na leder rekelc, ker ima podlogo, in če šivaš čez, pritrdiš še podlogo, kar pa ni glih najbolj fejst. Zato imam jaz na ledru le enga malega na rami, za čez pa jeans brezrokavnik z velikim na hrbtu. Sicer se pa za fleke od lepila ne zmenim kaj dosti, saj se itak v nekaj furah umaže samo od zraka, tako da pravih barv še vidiš ne več. Si predstavljte še naša pljučka?!

LP HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj, ko obšivam (na roke) ne grem skozi usnje, ampak le malo z iglo v njega, potem pa zopet ven, tako da podloga nič ne ve, da se na drugi strani izvaja šivanje.

Lepilo, ki ostane zunaj, se pa da hitro dol posvaljkati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo poglejte okoli po forumu... je Fifty objavil telefonsko od šivilje, ki podlogo odpara, zalepi našitek, zašije našitek in podlogo zašije nazaj ... meni vse to za 700SIT...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prekopirano iz topica "Splošno --> Šivanje našitkov"

041 546 915, Mojca

041 566 225, Dušan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OI!

Hotschko - spodnja številka GSM je od Dušana Laharnarja - Duleta, ki je sicer dober krojač; je pa med drugim znan tudi po tem, da je "usekal" Omerzo okoli kepe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OI!

Hotschko - spodnja številka GSM je od Dušana Laharnarja - Duleta, ki je sicer dober krojač; je pa med drugim znan tudi po tem, da je "usekal" Omerzo okoli kepe.

Jao jao ... poprvaljeno ... sem bil malce prehiter pri brisanju in kopiranju ... upam, da ga ni kdo klical in hotel Igorja :oops: :? :) :D :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Hotschko, majster, a novih potreb po našitkih in nalepkah še ni nič? Glede na naraščanje članstva?

No, sicer me bolj zanima file za ta velik znak, bi ga printnil in na kozolc nalimal, da se ve kje je MDSR postaja na našem koncu! Mi ne bo treba potlej Leonove Ninje sred ceste postavljat, da se najdemo. :wink: :lol:

LP HHV

(DejmoTaTopicSpetMalLjudemPokazatPress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo Horjo za tebe in za tiste, ki MD Solo Riders še ne poznate vas povabim na http://motorheat.net/mdsr, kjer je vse kratko in jedrnato razloženo. :)

Bilo kuda, Solo Rider svuda :)

Sicer pa kmalu spet planiram novo naročilo našitkov, majic, puloverjev, pujijev ... Če koga od članov zanima ali ima predlog, kaj bi želel imet kar z besedo na dan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A so tiste variante o statutu na hrbtu pa še nekaj podobnih dobrih je bilo, še v špilu??

LP HHV

Cel statut bi bil malce nepregleden, ker bi bile črke premajhne, bi bilo pa zanimivo imet kakšen slogan v smislu Vsak zase, vsi za enega ... pošiljam referendum za predloge na e-maile.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...
Klub mora imeti določene osebke, ki so tudi uradno registrirani, pri nas imamo pa samo arhivarja. Pa še ena velika razlika je: v klub se ne vpisuje neznancev, po navadi imajo še preskusno obdobje. Pri nas je ravno obratno, smo popolni neznanci, ki se sčasoma spoznamo, ali pa tudi ne. So what, glavno da razmišljamo enako.

Burn to be wild

čisto random sem tole zbrskal ... yeeehaw ... cool definition :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: :hmm: Mislm,da je čas za en vzklik gesla....

:OK: :OK: FUUUKKKKKKKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAT :yea2: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, ZOOLO je uspešno lepil našitke z Neostikom, na lajbliču držijo že en mesec, ..heh na jakni pa tut furo do Dubrovnika in nazaj in ja, gledam jakno tuki v pisarni in prav lepo sedi našitek gor, ...tko da Banda NEOSTIK.

ItaQ da je en bolj primernih ker je na bazi gume delan, ...NE SE PA ZAJEBAVT S SEKUNDNIMI LEPILI, ker se na CORDURI in ostali sintetiki sproži toplotna reakcija in ti sfuka celo jakno. Za LEDER tudi ni priporočljivo ker zadeva je trda in potem poka poškoduje material in se lušci potem pa odpade.

ItaQ samo namazat obe strani pustiti 10-15 min da je na otip nelepljivo, potem pa previdno položiti skupaj, dobro potolči in ja pomaga domača preša, ali daj stvar pod jogi do naslednjega jutra (besen sex pri lepljenju samo še pomaga, valjda ko je lepjeni objekt že pod jogijem).

OK, samo mnenje enega od SR-ov!

Zoolo The Horrible!

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Medo, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Mojster Zoolo, sodim da se mi bo marsikdo pridružil pri mnenju, da bi moral izdati lično brošurico na to temo in v nadaljevanju seveda tudi neizogibno organizirati tečaje varnega lepljenja. Obisk bi brez dvoma presegel Leganove tečaje. Poligon ni problem. Začni zbirati prijave.

Business&pleasurepress

PEPE

jaoooo za crknt :kva2: :lol1: :afro1:

Ok, stvar je taka - mogu bom neki nalimat ... sj sm vedu, da je tist z neostikom taprav prijem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A so tiste variante o statutu na hrbtu pa še nekaj podobnih dobrih je bilo, še v špilu??

LP HHV

mal drezam ... ker se glih bliža ... 21. maj ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To, da si jo izpolnil je zelo lepo. :)

Ampak, ali si jo tudi poslal  :?  :hmm:

:kva2: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda sem jo  :D

Skupaj z lepimi željami  :P

stari, saj nismo birokratsko združenje - prijavo bi moral v tekoči obliki dostaviti osebno in z motorjem ... lahko kar kak torek v clubhouse Firestarters ;) tam bi jo Hočko pregledal in sprejel v varstvo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno hočko mi je včeraj rekel naj jo pošljem kar po e-mailu. Bom pa se kdaj drugič ustavil, da častim kako pivo in se spoznamo. A kaj, ko me je v Lj (Nove Jarše) strah pustiti motor čez noč ker nimam garaže.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!