Skoči na vsebino

Solo Riders 2.01


hotschko

Priporočene objave

Mene pa nekaj zanima.

Na MDSR internetni strani je opisana procedura glede pristopa k Solo R. kjer piše, da je potrebno dopolniti pristopno izjavo. Le ta dokument pa se sestoji iz le ene strani, kjer sploh ne piše katere podatke je potrebno dati.

Prosim, da mi nekdo nekoliko pojasni.

Hvala. Lep motoristični pozdrav, Jaša.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa nekaj zanima.

Na MDSR internetni strani je opisana procedura glede pristopa k Solo R. kjer piše, da je potrebno dopolniti pristopno izjavo. Le ta dokument pa se sestoji iz le ene strani, kjer sploh ne piše katere podatke je potrebno dati.

Prosim, da mi nekdo nekoliko pojasni.

Hvala. Lep motoristični pozdrav, Jaša.

Samo na vrhu levo... malo poglej ime in priimek ter naslov... se ti ne zdi, da nekaj ne stima... :wink: ... namesto tistega napisi svoj IME in PRIIMEK, naslov, e-mail in kaksnega jeklenega konjicka imas... posljes pa nasemu kletarju... KLETAR... kje je ta frdaman paglovc... aja v Ankaranu... pivo zuli in vas vse vodi vsaj za 1 rundo, ce ne vec... :wink:

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

A se da kje vidit kakšen urnik/plan dogajanja tele zadeve v Ankaranu??? Iščem in iščem pa nič ne najdem... :shock: :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....solo zabava na solorajdersih.....Tut midva z Natasho nič ne veva za planunge, se bomo že uštimal.....

:D 8) 8) 8) ...začenši z litrom pivičke.... 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa nekaj zanima.

Na MDSR internetni strani je opisana procedura glede pristopa k Solo R. kjer piše, da je potrebno dopolniti pristopno izjavo. Le ta dokument pa se sestoji iz le ene strani, kjer sploh ne piše katere podatke je potrebno dati.

Prosim, da mi nekdo nekoliko pojasni.

Hvala. Lep motoristični pozdrav, Jaša.

Prid ti juter u Ankaran, pa Starega Fuckerja ubogej, da boš dolgo živel in ti bo dobro na zemlji.

Amen!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa nekaj zanima.

Na MDSR internetni strani je opisana procedura glede pristopa k Solo R. kjer piše, da je potrebno dopolniti pristopno izjavo. Le ta dokument pa se sestoji iz le ene strani, kjer sploh ne piše katere podatke je potrebno dati.

Prosim, da mi nekdo nekoliko pojasni.

Hvala. Lep motoristični pozdrav, Jaša.

Jaša ... evo še uradni odgovor ... :wink:

Shraniš prijavnico na disk, zamenjaš podatke Quentina Tarantina za svoje in to je to ... lahko jo sprintaš in dostaviš osebno, po pošti, po e-mailu ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje zate Hotscko.

Kam ste dal delat te Našitke?? Pa cena??

Vezenje, gostinstvo in žganjekuha Jernej Knez s.p. - Slovenj Gradec

Enkrat sem opazil oglas v Motoristu, poklical, ostalo je zgodovina ... :)

cena je odvisna od števila vbodov na našitku, zato so naši precej poceni saj je malo vezenega, ker je osnovna barva kar barva podlage ...

(cena za mali soloriders 8cm našitek je 250SIT za veliki 24cm pa 750 SIT)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, zgodilo se je. Bogatejši ste še za enega člana. Mojo malenkost :D

Zdaj me pa še zanima kako je kaj z majicami in našitki. Verjetno funkcionira to po predhodnem naročilu. Na koga se naj obrnem? :?:

LP Jaša

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jasa oi!

Našitke pa majce ti bo kletar zrihtou, za šivanje pa poglej v rubriko Splošno - šivanje našitkov(Motociklizem), kjer maš dva GSM od mojstrov. Razen če ne boš sam to delu - kar nej bi blo pa sploh zakon pri MDSR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HOTSCHKO!!!

Vpisal se je še en nov član - Iztok Rink (bil v Ankaranu-Aprilla Pegaso). Ker ni (še) priključen, prek mene naroča: 1V, 1M našitek ter 2 črni majčki (L). Sporoči ko boš imel pri sebi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

našitek ne bo bljem, pridi v OLP danes in ga bom imel sabo, majce pa šele ob naslednjem naročilu ...

Do 20-tega me pa itak ni ker grem izležavat na pljažo v GR ... :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jasa oi!

Našitke pa majce ti bo kletar zrihtou, za šivanje pa poglej v rubriko Splošno - šivanje našitkov(Motociklizem), kjer maš dva GSM od mojstrov. Razen če ne boš sam to delu - kar nej bi blo pa sploh zakon pri MDSR.

Se bom kar rajši poslužil strokovnega šivanja, ker bo drugače zgledalo preveč klavrno, razcapano :) Vse kar je bolj zahtevno od prišitja gumba na 2 ali 4 luknje, presega moje ročne spretnosti iz šivanja.

Šalo na stran, ampak res imam rajši lepo prišit našitek :lol:

LP Jaša

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse kar je bolj zahtevno od prišitja gumba na 2 ali 4 luknje, presega moje ročne spretnosti iz šivanja.

Šalo na stran, ampak res imam rajši lepo prišit našitek :lol:

LP Jaša

...men to ni šala....Na dve luknje knofove bi še šlo, štirica - mission:impossible.... :oops: :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

evo ... kletar v zivo iz Grcije ... :lol: :wink: :idea: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brrrm sporoča, da ima velikega. :wink:

No, da ne bo panike in da se ne bi kakšni vrstni redi interesentk delali, gre za veliki SoloRiderski znakč na hrbtu jakne. :lol:

Danes sem večerno lenarjenje porabil za zabavo z usnjem, lepilom, nitjo in šivanko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo, evo počas se bomo nabrali našitkarji, pa na šank naslonili, pa enga nažical da nas od zadaj slika. Pa punca mora bit!! :twisted: Aja, Mačica bo pa tud zraven, pa bo proti fotoaparatu zasukana, ker ona bo pa modrc iz našitkov naredila! :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še opozorilo za amaterske lepilce znakčev, predvsem velikih.

Sem veliki usnjeni znakč položil na trebuh na časopisni papir, da z mazanjem lepila ne bi mize popacal in potem 2x premazal, vmes se seveda mora namazani sloj posušiti.

Vmes namazal z lepilom tudi jakno.

Pa nalepim znakč na jakno in pogledam, kako to lepo stoji in zgleda in ugotovim, znakč je lisast.

Zato, ne mazati na časopisnem papirju. Lepilo v slogu Neostik in podobni prodre s svojimi topili skozi usnje znakča in kjer se površina (trebuh) znaka dotika papirja, tam papir topilo lepo popivna. Ko znakč dvigneš, je površina, ki se je dotikala pairja mat, ostala pa svetleča.

Na srečo sem imel še rezervni znakč in do kapljice še ravno dovilj lepila za ponovni poskus. Tokrat sem bil bolj zvit in zankč med nanašanjem lepila položil na polivinil (PE vrečko, vendar pazite, da ne bo obarvana, da ne bo kaj narobe, na prozorno prosim).

Smo že večkrat napisali, da nas žal izkušnje učijo. :wink: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kako se obnese? A še drži? Meni je namreč na robovih lepilo popustilo. Zgleda kot da ga sploh nisem nanesel :shock: :shock: Si lepil z neostikom? Si robove morda šival?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robove šival. Sicer gre dol, ker se prej ali slej prične vihati.

Kako bo pa sicer držalo, bo pa čas pokazal. Tisti mali nalepki na prsih in na rami (tudi obšiti) zaenkrat dobro držita.

Lepilo sicer ni bilo Neostik, vendar je iz istega razreda lepil (smrdeča rjava stvar v tubi).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!